0
clear
  • NEXCOVER Брод Маска, Водоотпорен Тешки Брод Опфаќа Trailerable Runabout Брод Покритие Одговара V-Трупот, ТРИ-Трупот, Про-Стил, Рибарски Брод, Runabout, Бас Брод, Складирање Торба и Зат?
  • -20%
  • -20%
NEXCOVER Брод Маска, Водоотпорен Тешки Брод Опфаќа Trailerable Runabout Брод Покритие Одговара V-Трупот, ТРИ-Трупот, Про-Стил, Рибарски Брод, Runabout, Бас Брод, Складирање Торба и Зат?

NEXCOVER Брод Маска, Водоотпорен Тешки Брод Опфаќа Trailerable Runabout Брод Покритие Одговара V-Трупот, ТРИ-Трупот,

DEN 1679.76

Достапност
Достапно за нарачка

Брод маска може да донесе целосна заштита за предизвик морски средини.Ако сте незадоволни во било кој начин со овој производ, ние ќе се потрудиме да се реши според вашето барање со без прашања праша.Ако сте незадоволни во било кој начин со овој производ, ве молиме контактирајте со нас и ние дефинитивно ќе понуди задоволително решение - Купи со Доверба!. 【Клиентите и Квалитетот на Прво место】 : Ние секогаш се грижи за вашиот брод заштита засекогаш. (Ние сме достапни модели / големини infographic за вашиот референца. 【Удобен и Безбедна Употреба】 : Вклучува соодветни затегнување ремени ( затегнување ремени варираат со различна големина) и интегриран тока, што помага да лесна инсталација, брзо ослободување и го заклучите вашиот брод покрие со вашиот брод цврсто за да се спречи тоа од се воодушевен ( Бесплатен простор за складирање торба е вклучен ).【Одговара Брод Големина】 : 14 ft-16 ft L & Зрак Ширина до 68".NEXCOVER секогаш се грижи за вашиот брод заштита засекогаш.Па го даде шут и да го додадете во количката денес!.Се вклопува V-ТРУПОТ рибарски брод, V-трупот runabout, бас брод, Риба&Ски, Про-стил бас брод и прилагодливи ремени вклучени.Брод маска може да ја спречи грешки и пајаци од индексирање и изненадувачки нас за време на вода патувања. 【Целосно Водоотпорен Брод Покрие】 : Направен од тешки морски одделение 600 D полиестер со двојно СТП слој, кој може да издржи и до 2000 Pa вода под притисок.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Направени од морски одделение polycanvas ткаенина со PVC облога.Дизајниран за двете долгорочно складирање, пр

Оваа корица вклопува центарлинија должина од 15' 6"20' 5" и зрак paints 80"96".Оваа корица вклопува outboard motors.Нашите

Size големината дизајн на педалата брод поклопецот е 115 L x 80 W / 292cm x 203cm, замена за повеќето Педалата Брод, P

150 Denier Сребро Полиестер.Се вклопува и 3 и 5 Лице Педалата Чамци.Поткрепени со 1 година гаранција.Кутија Ди

Сите временски заштита и лесно да се чисти.Бидете сигурни дека вашиот брод е сува пред покривање за долг

100% водоотпорни, дише, АнтиУВ и Антиисчезнат.Двојно stitched шевовите, уредни цврсти и издржливи крои;.Мала т

Bimini врвот фитинзи покрие капа око крајот изработени од црна најлон,Тоа е издржлив и силен materals за тешки s

ПОКРИЕ ГОЛЕМИНА : 112.5" L x 78.7" W Оваа маска е дизајниран да одговара 3 или 5 лице педалата брод.Одговара најмн

150 D Полиестер Педалата Брод Капак.Одговара На Повеќето 35 Лице Педалата Чамци.Еластична Дното Полите, ДП

Магма премиум опфаќа се направени од вода и згаснат отпорни решение обоена акрилик да се спротивстави н

Ја елиминира речиси сите можни области кои би можеле да се соберат вода и оставете ја да се базен.Дизајн

(Ние сме достапни модели / големини infographic за вашиот референца.Двојно stitched шевовите со ремени и засилен

Замена за повеќето педалата чамци до 115 L x 80 W Педалата брод маска е направена од 420 D оксфорд ткаенина мат

Ткаенина слој технологија штити од нечистотија и дамки, додека обезбедување на водаотпор.Брзо ослободу

Please wait...