0
clear
  • PreciseGolf Ко. Прецизни X7 Помлад Заврши Голф Клуб во Собата за Деца Детска - 3 возрасни Групи Момчиња & Девојки - Десната Рака & Лева Рака!
  • -20%
  • -20%
PreciseGolf Ко. Прецизни X7 Помлад Заврши Голф Клуб во Собата за Деца Детска - 3 возрасни Групи Момчиња & Девојки - Десната Рака & Лева Рака!

PreciseGolf Ко. Прецизни X7 Помлад Заврши Голф Клуб во Собата за Деца Детска - 3 возрасни Групи Момчиња & Девојки

DEN 2658.48

Достапност
Достапно за нарачка

Лево Раце Помлад Сет Вклучува : Возачот (15"), Хибридни Дрво (22), #6/7 Песна(1 парче), #9/p Железо (1 парче), Putter, Бонус Стојат Торба и 2 Headcovers.Висина : 4'4" да 5'0".Графит во окното за возачот, Хибридни и железо, помлад flex.Ergonomical лифт рачка за лесно Користење.Дизајниран за Јуниори да се подобри далечина и точност.Прецизни голф - 30 години искуство за да ви овозможи со најдобра производи и најдобри Услуги на клиентите ние брод на вашиот производ на наредниот работен ден и ви e следење бр.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

60 GHz Процесор (12 MB Кеш, до 4.11 ac)се Поврзете на БезжичнаAC рутер за речиси 3x брзина, поголем капацитет и поши�

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Родител и Наставник Избор Награда за Победникот.Децата ќе го сакам споделување на оваа лулка акција воз

♛ Повеќенаменски Прилики : Чување на Кутии погоден за десктоп, гардероба, облекување соба, спална соба, �

Совршен лек организатор : Оваа пилула организатор е идеален за вашиот дневен фармацевтски лекови потре�

Ако скршен, со калено стакло ќе се пробие во мали парчиња кои не се остри, што го прави побезбеден за кори

Предмет тип : Прекинувачи.Актуелни : 630 A.Број на модел : XCKP2163 M12 ZCP21 M12 ZCE63 Карактеристики : 1...

Автомобил Планината Конектор : Може да ротира 360° заедно со магнетен држач, се ослободи од срам кога ќе с�

Кујна ѓубре може да се трајни, тешкидолжност пластична конструкција го прави ѓубре располагање лесна п�

Самолепливи ѕид мурали се prefect прилог на речиси секој вид на внатрешни работи.Материјал : Висок квалитет

Ова го забавува е доволно пространа да се одржи на големи товари на перење.Употреба на повеќе од еден во

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Спецификација за производ Материјал : PE и Платн

Прирачник за дренажа метод, лесен и брз.Добар целокупниот airtightness, подобро масловода поделба, и комприми�

Капка тестирани : Нашите i Phone случај има се тестирани за да капка висина од 2 метри за да се обезбеди дури

DEN 1320.00

Поголема отпорност на оштетувања предизвикани од ултравиолетово внатрешна или надворешна употреба.На

Независна претходно.Овој микроскоп доаѓа со СУПЕР widefield оптика и разноврсна LED осветлување систем кој о�

Please wait...