0
clear
  • Прекрасна Куче Акварел Облека Илустрација Пилула Случај Џеб Медицина Складирање Кутија Сад Фармацевт
  • -20%
  • -20%
Прекрасна Куче Акварел Облека Илустрација Пилула Случај Џеб Медицина Складирање Кутија Сад Фармацевт

Прекрасна Куче Акварел Облека Илустрација Пилула Случај Џеб Медицина Складирање Кутија Сад Фармацевт

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase, Џеб, Фармацевт.Функција : -Лесен и пренослив : совршена големина за чанта, џеб, и патување преземање; -3 главниот прегради да се организира пилула преземање; -огледало е спроведен во внатрешноста на случај; -Издржливи и долготрајни; -BAP-слободно : нема штета елементи на човечкото тело и здравје; -одличен подарок за вашите пријатели или членови на семејството кои имаат хронично болни и да им даде внимателен се грижат за преземање на медицина.Пакет Количина : 1 x Pillcase.Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) height Image : 5.8 cm diameter Classification : Pillcase, Џеб, Dispenser Feature : -Лесен и пренослив : совршена големина за чанта, џеб, и патување преземање-3 главни прегради да се организира пилула земајќи-огледало е спроведен во внатрешноста на случај-Издржливи и долготрајни-BAP-слободно : нема штети елементи на човечкото тело здравје-одличен подарок за вашите пријатели или членови на семејството кои имаат хронично болни и да им даде внимателен се грижат за полагање на medicine Package Количина : 1 x Pillcase.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Литиум Монета Батерија : Duracell е 2016 година 3 V монета батерии обезбеди сигурен, долготрајни моќ за вашиот gl

Висококвалитетни материјали : Оваа складирање кутија се направени од издржлив, здрави материјали, квал

Ние се стремиме да ја испорача највисоката квалитетот на стоката, додека одржување на некои од најниски

Дизајн : поштенско Сандаче, може да се инсталира со голем простор, лесен за носење, едноставна атмосфера

Дршката дизајн на двете страни е лесен за употреба, погодно да се земе и да се движат, и лесно да се носат

Summary : Дебела PP материјал, стилски шупливи дизајн, зголемување на капацитетот, преносни нерешено може да

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Џеб прегради задржи essentials одделени.РАЗНОВРСНА, исто Така, се користи како мачка / куче играчка кутија; Од

Самостојна Едноставно се водат на перење забавува излезе, ќе застане и да се задржи во исправена позици

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ МАСЛИН

Полиестер.Вклучува : една утешителот, еден опремени лист, еден рамен лист, перница случај(s), и шарлатан(s).

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm 6mm 6mm.8мм 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежб

❤❤【Виножито Еднорог Твин кревети поставите】1 лесни утешителот 68"x86" и 1pcs Перница шарлатан 20"x29"(50x75cm)...

500 Pcs Пурпурна Пеперутка Обликот на Ноктите Форма Про Помине Уметност Водич Форма Акрилик Совети УВ Гел

Дизајниран од страна на LPWK Марта Sansoni во 2006 година 18 / 10 нерѓосувачки челик.Полиран не ' рѓосувачки челик

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.АнтиШпионски : Екр

Please wait...