0
clear
  • Wedo 50cm Алуминиум Сечење Владетел - Сребро.
  • -20%
  • -20%
Wedo 50cm Алуминиум Сечење Владетел - Сребро.

Wedo 50cm Алуминиум Сечење Владетел - Сребро.

DEN 610.80

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.Инкрустирани челик сечење на работ.Опремени со не се лизга гумени ленти.Скала печатени во сина боја за да им помогне на видливост.Опис на производот Wedo Алуминиум-Schneidelineal 50 cm Flat форма, назад со интегриран гума усни како надолна Backup Equipped со масивни челик работ за сечење work Scales Silkscreen во Blue In една цигара случај packaged Width 4.0 cm Сет Содржи : 1 x Сечење владетел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

➤【12 Функции ситевоедно】Ова Дрво Плоштадот е мултифункционален вклучувајќи : Плоштад,45°90°Агол,Protractor, D

Модел 55120 е за поставување тули во врска со бетонски блокови како подлога.Направени од polyamide засилен со 30

БУКА МАТЕРИЈАЛ : Владетелот Решетката е направен на супериорен и одличен бука материјал, кој е сигурен и

Новиот Woodworkers Работ Владетел поедноставува вашиот живот со завиткување околу работ на вашите акции и ви

2 парчиња пластични владетел : владетелот големина е 30 9 x 3 2 цм, 2 5 мм во дебелина, мерка спектар на 12 инчен

Не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Направен од Висок квалитет, од нерѓосувачки челик.Мазна полирање, анти ' рѓа, анти

★ Владетел се направени од издржлив пластичен материјал, кој е јасна, трајни, висока точност, добра флек

Владетел кој ќе направи на сите математика за вас.ДвоенПентагон Владетел DIY Алатки за Шиење Делови Близ

Тоа го прави дизајнирање центрирана слика бриз со едноставно усогласување на соодветна големина владе

Земја на Потекло : Кина.Пакет должина : 13.0".Пакет ширина : 2.0".Пакет висина : 0.1".Од Производителот Точно да с

Оваа иновативна владетел складирање решение нуди атрактивна, просторсвесен начин да го одржувате ваши

6& 12addедначетвртина плус наместете го на 2 владетели со специјално дизајнирани 1 / 4 Lip!означени во 1 / 8increment

✅ Вредни Пакување : ова не ' рѓосувачки челик владетел сет вклучува 3 челик владетели во 3 различни голем

Должина : 20 cm.Транспарентно.Направен од флексибилни пластични.Пластични владетел со скала до 20 см е тран

Оваа прецизност 150 mm 6" English / метрички цврсти владетел е направен во САД Производи од Инженеринг Компаниј

Ќе не кора или исчезнат.Широко се Користи Идеален за дома или бизнис употреба, оваа маица gu ruleide е компат

Please wait...