0
clear
  • Бел Екран на Допир за Замена на Делови Digitizer Стакло Собранието за iPad 7 7 Генерација 2019 10.2 инчен (A2197 A2198 A2200) со Home Копчето +Пре-Инсталиран Лепило +Професионална Алатка з
  • -20%
  • -20%
Бел Екран на Допир за Замена на Делови Digitizer Стакло Собранието за iPad 7 7 Генерација 2019 10.2 инчен (A2197 A2198 A2200) со Home Копчето +Пре-Инсталиран Лепило +Професионална Алатка з

Бел Екран на Допир за Замена на Делови Digitizer Стакло Собранието за iPad 7 7 Генерација 2019 10.2 инчен (A2197

DEN 502.80

Достапност
Достапно за нарачка

Ќе го најдете на задната страна на вашиот уред.Компатибилни модели : i Pad 7 Генерација – i Pad 10.◆ Ве молиме проверете го објектот пред да почнете да ја инсталирате.Екран на допир Панел Стакло (Со кликање home копче,не се Вклучуваат LCD) : го Заменува еден одмазди, не-функционира, изгребани или испукани стакло digitizer допир на екранот на i Pad 7 Генерација 10.Ќе го најдете на задната страна на вашиот уред.Ви благодариме на соработката.Љубезно ве молиме да напомена : проверете го Бројот на Моделот пред купување на овој Објект.Моќ извира покриени од еден ден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Pls потв

Комплет нуди се што е потребно за лесно екран замена : 36.х 84 во.екранот 125 во x 25 ft.spline и 1 spline имплементациј

Компатибилни модели : i Pad 6 / 6 Генерација 2018(Модел A1893 & A1954) Функции : Совршена замена за испукани екран /

Компатибилен Со : Галакси A9 (2018) A9 Ѕвезда Про A9s СМA920 F / DS A920,ве Молиме потврдете го телефонот модел е токму

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Поправка било LCD со оштетени или бел екран, мртви пиксели или низок квалитет на слики, и да го замени било

100% ,Гаранција за Парите Назад,Нов висок квалитет.Посебно За LG G Рампа 5 10.1 LMT600 L T600 TS T600 MS T600 Решавање на Про

➤Компатибилни Модели : за Црна 2018 i Pad 6 Генерација Екран 9.7"(A1893 A1954), ве Молиме проверете го Бројот на Моде

Замена на дел за било искршено i Pad 2017 (5 Генерација) Преден Панел.Compatibe со Модел : A1822 / A1823...

Тип На Производ : Таблета Екран На Допир Панел.Големина На Екранот : 10.1 Инчен.Екран Тип : Капацитивни Екра

Посебно За Google Пиксели 4А5 G G025 H G6 QU3 G025 E G025 L 6.2 инч.Решавање на Проблеми, како што се : мртов допир, Бавно ре

Совети : На преинсталиран home копчето не поддржува Допир ИДЕНТИФИКАЦИЈА, но ги задржи сите други функции

✔ Висок Квалитет AMOLED LCD за Samsung Galaxy Note 8 ✔ Рамка Боја е Deep Sea Сина.Инструкции НЕ се вклучени.Можете да го ст

100% ,Гаранција за Парите Назад,Нов висок квалитет ,вклучува LCD, digitizer допир на екранот или пред стакло.Посе

Ако има било какви проблеми во текот на тестот,ќе биде одговорен за тоа.Не сила на инсталација.Компатиби

Ве молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред да ја купите.Answer : ___________________________ Note : 1.5 Инчен LCD Ек

★КомпатибилниСамо за Змеј Допир Y88 X ПРО.Ве молиме бидете сигурни дека правилно да се идентификуваат ва

Не сила на инсталација.Ако има било какви проблеми во текот на тестот,ќе биде одговорен за тоа.Ние нема д

Please wait...