0
clear
  • WZ 70cm Бања Кабинет со Огледало Вратата Круг Ѕид Медицина Кабинет Огледало Кабинет Дрвена Рамка за Кујна, Спална соба (Боја : Црна)
  • -20%
  • -20%
WZ 70cm Бања Кабинет со Огледало Вратата Круг Ѕид Медицина Кабинет Огледало Кабинет Дрвена Рамка за Кујна, Спална соба (Боја : Црна)

WZ 70cm Бања Кабинет со Огледало Вратата Круг Ѕид Медицина Кабинет Огледало Кабинет Дрвена Рамка за Кујна, Спална

DEN 3359.76

Достапност
Достапно за нарачка

● Димензии : Дијаметар : 70cm/27.5 инчен, од Страна на ширина на огледало кабинет : 13.5 cm/5.3 инчен, Складирање длабочина : 8cm/3.1 инч. ● Материјал : Нашата огледало кабинет е направен од премиум сребро огледало и Цврсто дрво , која ветува долг работен век; еколошки лакирана површина се чувствува мазна на допир. ● Бавно Отворање Дизајн : Ексклузивни бавно се затвори Вратата Технологија овозможи Пристап до Целата Медицина Кабинет, непречено бавно се затвори вратата со лесна контрола нуди голема погодно за вас. ● Уникатен Дизајн : Огледало и шкафот во еден, јасно слика за добивање подготвени за време на утринската рутина, додека одржување на сè во ред зад врата со нејзината пространа внатрешност. ● Лесно Да се Инсталира : задниот дел на кабинетот не е дизајниран со виси дупка која може безбедно да се инсталира било каде и е многу стабилна.Параметар : Име : Бања Огледало Cabinet Shape : Round Diameter : 70cm/27.5 inch Side ширина на огледало кабинет : 13.5 cm/5.3 inch Storage длабочина : 8cm/3.1 inch Material : Цврсто дрво + 4 слоеви од водоотпорен paint Colour : Црна, Златна, Орев боја, Дрво color Installation метод : Двоен виси дупка дизајн, дупчење и ѕид монтирање (со монтажа додатоци)Широка Примена : Костим за спална соба, бања, суета маса, хотелот и spas Product пакет : 1 * Бања Огледало Cabinet1 * Монтажа Accessories NOTE : ● Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало димензионални грешка.● Целиот процес на рачно изработени ќе имаат казна дрвени јазли и прирачник imprints, кој е нормален феномен.● Огледала се кревка производи, тоа е тешко да се контролира во транзит иако имаме спакувани добро.Ако има било какви проблеми за огледалото кога ќе примите огледало, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

2160 Joules на напредни пренапонска заштита.Два пред се соочуваат со 2 1amp USB излез за полнење i Phone, i Pad, паметни

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

●Карактеристики : Тоа се карактеризира со висока цврстина, отпорност на корозија, атмосферски отпор, УВ

Таблета апарат е со мала тежина и корисна за патување или за користење при работа СОСЕМА НОВ НЕ ОЕМ ПОЛН�

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Долг 410, 450, 470, 530, 550 100% сосема нов и висок кв

Дршката дизајн на двете страни е лесен за употреба, погодно да се земе и да се движат, и лесно да се носат

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Самостојна Едноставно се водат на перење забавува излезе, ќе застане и да се задржи во исправена позици�

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

Домспакувани медицина кутии.Голем капацитет слоевит складирање, итен дрога за пребарување за една секу

Оваа satiny спа искуство обезбедува инстант олеснување од сувост, па рацете изгледа rejuvenated.Клинички покажа

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.АнтиШпионски : Екр

Висококвалитетни материјали : Оваа складирање кутија се направени од издржлив, здрави материјали, квал�

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

1Година Ризик Бесплатно Гаранција против било дефектите во изработка и материјали.На ОТВОРЕНО Се овие �

модерен и стилски дизајн, Со модерен и стилски дизајн, нашиот чување на кутии за да се комбинираат и двет

Зголемување на звукот на репродукција опсег и да го подобрите стерео ефект.Пар две ZEALOT S67 Bluetooth звучници

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Summary : Дебела PP материјал, стилски шупливи дизајн, зголемување на капацитетот, преносни нерешено може да

Патент : НИ 9,926,105 B2 ; ДЕ 20 2014 101 047 U1 ; ZL 2014 година 1 0386688.1 BPA free.Корисникот пријателски со едноставно popup за да �

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Хардвер Големина : 31"W x 46"H x 20"D Банер Големина : 22.75"W x 36.75"Х Хардвер Материјал : алуминиум, пластика (баласт).

100% Merino Волна.ВИСОК КВАЛИТЕТ Нашата мека и пријатна капа е изработена од 100% SUPERFINE MERINO ВОЛНА.Еластичен, уд�

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm 6mm 6mm.8мм 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежб

Please wait...