0
clear
  • Њујорк Слики Drawstring Ранец,Drawstring Патент Ранец,Drawstring Ранец Спортски Сали Торба
  • -20%
  • -20%
Њујорк Слики Drawstring Ранец,Drawstring Патент Ранец,Drawstring Ранец Спортски Сали Торба

Њујорк Слики Drawstring Ранец,Drawstring Патент Ранец,Drawstring Ранец Спортски Сали Торба

DEN 527.04

Достапност
Достапно за нарачка

Високо Квалитетен Материјал : New York Слики Drawstring Ранец, Торба Направени Од Напредна Високо-Квалитетни Полиестер Влакна Водоотпорен Технологија,Водоотпорен, Издржлив И Лесен,Можат Да Го Издржат Секојдневно Носат И Солза.Содржи : 1 Drawstring Ранец, 15.3" X 18" (39cm X 46cm), Една од Главните Џеб Може да се сместат Облека, Чевли, Влошки, Ipad, Книги, Дневни Потреби, Итн.Zip Patch Џеб На Предната Страна На Drawstring Ранец.Џеб За Чување На Телефонот, За Паричникот, Внесете Или Други Приватни Објекти,Обезбеди Совршена Класификација.Производ Перформанси : Drawstring Торба Има Drawstring Дизајн, Кој Е Многу Удобен За Да Го Отворите И Затворите.Лесно Може Да Се Земе На Интерни Предмети Без Да Се Грижиш За Губење На Предмети.Тоа Е Многу Погодно.Можете Исто Така Да Ја Определите Должината На Рамо, Рака Слободно.Само Врзуваат На Јазол Под Јаже, Тоа Е Компактен И Не Заземаат Секој Простор Кога Се Преклопени, И Тоа Е Лесен И Практичен За Да Го Носите.Погоден За Различни Прилики : Тоа Е Совршен За Салата, Спорт, Јога, Танц, Патување, Носат-На Багажот, Шопинг,Плива,Кампување, Планинарење, Обука, Cheerleading И Повеќе.Инструкции За Перење : Рачно Миење Или Благ Машина За Миење, Не Кајгана, Железо На Ниска Температура.Њујорк Слики Drawstring Патент Ранец Направен Од Вода-Отвратителен Саќе Мрежа Полиестер Влакна, Водоотпорен, Силни И Лесни,Одржување На Добри Перформанси Под Секојдневно Носат И Солза.Патент Џеб Се Направи Мал Објект Лесно Да Се Најде,На Drawstring Дизајн На Drawstring Торба Ви Овозможуваат Да Ги Зачувате Работите Брзо И Да Ги Однесе Надвор Лесно,Тоа Е Идеален За Било Внатрешна Или Активности На Отворено, И Исто Така Одличен Подарок За Семејството И Пријателите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјал : Дедо Мраз Вреќа Е Изработен Од Црвено Velour Ткаенина.One Size : Торба Е 14 X 18 Инчи И Има Корисна Drawstrin

Должината На Рамо, Рака Може Да Се Прилагоди, И Има Мал Џеб Внатрешноста, Која Може Да Се Одржи Мали Предм

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Добра Изработка : Нашата Салата Вреќа Вреќа Е Двојно Бода За Сите Шевовите, Метал Претходно Биле Вклучен

Додаток Структура : Главен Џеб, Устата На Кесата Е Отворена И Затворена Од Страна На Drawstring, Има Џеб Во Вна

Атрактивни марихуана лист ќе се фати сите очи.ДЕБЕЛА ПОЛИЕСТЕР МАТЕРИЈАЛ : Лесно се перат, рециклираат и

Совршен Подарок Идеја Cinch Вреќа Вреќа Спортска Торба Е Исто Така Одличен Подарок За Девојка Родендени, �

МултиЦел Ранец Нашата Drawstring Кеси Се Унисекс И Погодна За Разни Активности, Вклучувајќи Пливање, Пешаче�

Материјал Опис 100% Полиестер Влакна, Водоотпорен И Свитлива, Силен И Мала.Голем Капацитет 18*15 Инчи, 3 Функ�

Drawstring затворање.Оваа drawstring торба салата е направен од водаотвратителен ткаенина со добра отпорност на �

Оваа drawstring ранец е направен од платно ткаенина, кои се цврсти и издржливи.Оваа drawstring ранец користи супер

Материјал Опис 100% Полиестер Влакна, Водоотпорен И Свитлива, Силен И Мала.Голем Капацитет 18*15 Инчи, 3 Функ�

ВИСОК КВАЛИТЕТ направени од врвен квалитет полиестер ткаенини со исклучителен дизајн,опремен со зајак

Оваа drawstring ранец е направен од платно ткаенина, кои се цврсти и издржливи.Оваа drawstring ранец користи супер

Која Е Доволно Голема За Вршење На Разни Предмети ,Оптимална За Која Било Внатрешна Или Надворешна Акти�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Оваа drawstring ранец е направен од платно ткаенина, кои се цврсти и издржливи.Оваа drawstring ранец користи супер

Печати на враќање превозот етикета.Препорачана Логистика Превоз Време : 612 Дена.Применливи Сценарија : Т

На лесни материјали не става премногу притисок врз вас и прави да се чувствувате опуштено,Кога ќе одат в

Оваа drawstring ранец е направен од платно ткаенина, кои се цврсти и издржливи.Оваа drawstring ранец користи супер

Материјал Опис Полиестер (Полиестер Влакна).Печатење Инструкции : ПолнаШирина На Производот, Еден Двост

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Оваа drawstring кеси е направена со трајни ткаенина

Drawstring затворање.Оваа drawstring торба салата е направен од водаотвратителен ткаенина со добра отпорност на �

Drawstring затворање.Оваа drawstring торба салата е направен од водаотвратителен ткаенина со добра отпорност на �

Димензии : 16 x 14 инчен / 42 x 39 cm.Ремени се прилично долга и прилагодлив.Материјал : Drawstring кеса направена од

По користите за некој период на време, ние ви препорачуваме да се мијат со топла вода за да се задржи ваш�

ЕДЕН главната преграда за вашиот тренингот опрема, спортска опрема сака облека, чевли, крпа, телефон, уч�

Инструкции За Перење : Рачно Миење Или Благ Машина За Миење, Не Кајгана, Железо На Ниска Температура.Совр

Стилски & Трајни Водоотпорен Салата Торба Drawstring Ранец, Вие Никогаш Не Ќе Го Најдете Вашиот Работи Капе В

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Please wait...