0
clear
  • YYDMBH Работи Телефон Носителот Не се Лизга Рака Торба Mountaineering Носи Торба Спорт Работи Фитнес Унисекс Мобилен Телефон Рака Кеса Кеса Спортски Телефон Торба Трајни (Бо
  • -20%
  • -20%
YYDMBH Работи Телефон Носителот Не се Лизга Рака Торба Mountaineering Носи Торба Спорт Работи Фитнес Унисекс Мобилен Телефон Рака Кеса Кеса Спортски Телефон Торба Трајни (Бо

YYDMBH Работи Телефон Носителот Не се Лизга Рака Торба Mountaineering Носи Торба Спорт Работи Фитнес Унисекс Мобилен

DEN 463.20

Достапност
Достапно за нарачка

Влага wicking, брзо сушење, флексибилни пливање се мала тежина, лесно да се носат на вашите раце, па не можете да се чувствува нејзиното присуство за време на вежбање.Нашата мека и удобна материјал може да го држете вашиот телефон цврсто без цедење, иритација и одвраќање.Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Дури и со многу на движење на заштитна маска останува таму каде што треба.Контакт страна на вашата рака е дише дизајн кој нуди најмногу удобно допир чувства на вашата кожа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

5 cm, 18cm × 9cm Product боја : слика color Style : Sports Closed начин : zipper Shape : vertical Prevent кинење : На armband има силна одликување, �

Можете лесно може да се прилагоди на должината како што е потребно.By да го држите телефонот со рака,дода�

Задниот дел е дизајниран со еластична бендови и еластична рака бендови за удобност и заштита од испаѓањ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Тенок одговара дизај�

Музика мобилен телефон рака торба, за професионални спортски дизајн, независни главниот торба и подтор�

Водоотпорен капа дизајн.Надградба водоотпорен материјал, водоотпорен и sweatproof.Надградба TPU посебен филм

100% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Карактеристики еластична корселе,помош прилагодливи половината �

Drawstring затворање.Тенок одговара дизајн; една големина до е recommanded ако сакаат отворени се вклопуваат.Адво�

Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Музика мобилен теле

Направени од оксфорд ткаенина, таа има добра текстура, водоотпорен, highdefinition дигитално печатење шема, св�

Изработен од полиестер ткаенини, таа има добра текстура, водоотпорен, highdefinition дигитално печатење шема, �

Со други предности, нашите работи armband е совршена за трчање, фитнес, вежбање, вежбање, обука, yoge, јава, вел�

Ергономски дизајн, не е лесно да се падне, добра вентилација, повеќе uses Product материјал : Оксфорд ткаенина

Користење на висока еластичност брзо сушење мрежа, има ефекти на sweatproof, shockproof и висока еластичност.Тоа м

Можете да го носат на телефонот чанта crossbody, на вашиот зглоб, на вашата рака, виси на половината, или било

Ние го цениме вашиот охрабрување.▲Ве молиме имајте во предвид : ☆ 1.Меки и удобни ткаенини, таписерии из�

Вграденво keychain и картичка слот за безбедно чување на ID картички, кредитни картички и готовина...

Податоците внесени во слика е за повикување само, ве молиме погледнете.Арматура и удобност : Удобно кост

Пренослив и безбедно зафати мобилен телефон држачот.Овој производ е на 2 одделни предмети : велосипед те

1 Автоеластични ленти и Velcros дизајн.Ве спречи да емитуваат од себе кога ќе се работи или трки 2 Многу пого�

една рака прилагодливи.лесен водоотпорен најлон ripstop.Ние сакаме нашите обука и нашата музика, но сакаме

Рака е Антикражба и совршен за активности на отворено како и шопинг,планинарење,фитнес,барови,концерти,

НАМЕНЕТА ЗА IPHONE XR Ова armband е дизајниран да се вклопуваат во i Phone XR со тенок телефон случај на (НЕ се голем�

Водоотпорен zip и отвор за џек за слушалки, одржување на двата слушалки и паметен телефон заштитени.Го шт�

Водоотпорен zip и отвор за џек за слушалки, одржување на двата слушалки и паметен телефон заштитени.Го шт�

Високо чувствителните : маската се прави на транспарентен отпорно на гребење материјал кој обезбедува �

Удобност и квалитетергономски и лесен дизајн обезбедува ракавите се не се лизга и безбедно, и се чувств�

Водоотпорен zip и отвор за џек за слушалки, одржување на двата слушалки и паметен телефон заштитени.Го шт�

Please wait...