0
clear
  • H0MEpartss 12V Моќност Конвертор Адаптер AC DC
  • -20%
  • -20%
H0MEpartss 12V Моќност Конвертор Адаптер AC DC

H0MEpartss 12V Моќност Конвертор Адаптер AC DC

DEN 1639.20

Достапност
Достапно за нарачка

Одговара На Модели : Дејви Crockett.Дел Броеви : P-1001. Спецификации : Најновите Стил GMG Дејви Crockett AC/DC Адаптер.Ние имаме само квалитетни производи.Одговара на Модели : Дејви Crockett Дел Броеви : P-1001 Спецификации : Најновите Стил GMG Дејви Crockett AC/DC Адаптер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Текст протокол : PD2.0 или PD3.0 Излез избор : 5 V, 9 V, 12 V ,15 V, 20 V.Големина : 19mm должина, 10мм ширина и 4.3 мм дебелина.�

Име на производ : Реле Модул;Реле Тип : SRD12 VDCSLВ Материјал : Метал, Пластика, Електрични Делови;Серпентина �

Најдобро за : 25 HP голема инерција / триење товари како што Пумпи, Вентилатори, Компресори, Компресори, Пра

Дизајниран за да започнете и да ја стартувате 25 HP мотор или CNC / Resistive / Индуктивен носивост до 60 засилувач

001 Заштита механизам за Излез антиbackflow : Yes Текст антиобратна врска : Yes Излез прекуструјна заштита (OCP) : 0 ~

Овој уред е конструиран за да се подобри забрзување на drive bywire автомобили со континуирано мерење и претв

Пред регулаторот на линеарни регулаторот, дистрибуирани енергетски систем за стабилна работа.Работнат

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Апликации : .Батеријата напојува опрема.Безжичен Модул,NRF24 L01 CC1101 CC2500 итн.MCU Развој Одбор,AVR СЛИК FPGA / CPLD STM32

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Модел : ER17330 V / 3.6 V Тип : A6 BAT Клетка : Литиум Напон : 3.6 v Капацитет : 1700mah Батерија : НЕМА.Примена : алармен сис�

Работи во повеќе од 150 земји, вклучувајќи ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈА / САД / CN / ЈП / HK.Се конвертира штек

Многу модерни возила се користат електронски контролен и повеќе возила се случува на тој начин, особено

Универзални AC влез 90~305 VAC.Висока ефикасност до 96%.Fanless дизајн, ладење страна на слободен воздух конвекциј

Батеријата адаптер користи 14 guage жици за да се поврзете на позитивни и негативни полови на батеријата, ш�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Во текот тековната заштита18650 Li Fe PO4 батеријата пак ќе прекинете полнењето кога тековната над 66 A(AMP) и ќе �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Име на производ : Префрлување Напојување;Влез : 100120 V AC 0.35 А, 200240 V AC 0.17 50 / 60 Hz.Излез : 12 V DC 1.25 A;Моќност : 15 W.Ма�

На 5то Одделение : 6s приклучок, што се користи за да се поврзете на рамнотежа линија на различни брендови

30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година гаранција за услугите 100% Сосема Нов и Висок Квалитет

Please wait...