0
clear
  • CHUNSHENN Рекламирање Рек 60x80cm Постер Стојат Кат Стои Знак Носителот Snap Рамка Метал Екранот Стојат Рамка,Известување се Залагаме за Деловните Активности на Екранот Зл
  • -20%
  • -20%
CHUNSHENN Рекламирање Рек 60x80cm Постер Стојат Кат Стои Знак Носителот Snap Рамка Метал Екранот Стојат Рамка,Известување се Залагаме за Деловните Активности на Екранот Зл

CHUNSHENN Рекламирање Рек 60x80cm Постер Стојат Кат Стои Знак Носителот Snap Рамка Метал Екранот Стојат Рамка,Известување

DEN 1065.60

Достапност
Достапно за нарачка

Постер стојат може да се прилагоди на хоризонтална или вертикална агол на екранот.Овој знак да застане можат да работат и на тврди површини, без оглед на Внатрешен или надворешен.Димензии : 60cm(W) x 80см(H).Материјал : Направен од висок квалитет на метал, овој материјал е antirust и издржливи.Тешки База : Да се обезбеди рамнотежа на штанд, Ние ви нудиме тешки База за да се спротивстави на силен ветар.Ве молиме погледнете за нашиот бренд "CHUNSHENN", купувањето преку други канали ќе се не гаранција на неговиот квалитет.Големина : 60 x 80см| во Боја : Gold Widely користи за саем, foyer, прием области, изложбените салони, ресторани, трговски центри, канцеларии, училишта и други јавни локација.Пакетот вклучува : 1 x Екранот stand Snap-отворете Рамка За Лесно Реклами Промена : Нашата премиум постер застане е удобен и лесен за да го промените постер со себе во секое место без алатки, Можете брзо да ги промени рекламите во кои сакате за екранот, според различни активности и промоции.Големината се мери со раце, ве молиме оставете мала грешка на мерењето.Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Џеб прегради задржи essentials одделени.РАЗНОВРСНА, исто Така, се користи како мачка / куче играчка кутија; Од

2160 Joules на напредни пренапонска заштита.Два пред се соочуваат со 2 1amp USB излез за полнење i Phone, i Pad, паметни

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

500 Pcs Пурпурна Пеперутка Обликот на Ноктите Форма Про Помине Уметност Водич Форма Акрилик Совети УВ Гел

Оваа satiny спа искуство обезбедува инстант олеснување од сувост, па рацете изгледа rejuvenated.Клинички покажа

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

● Димензии : Дијаметар : 70cm / 27.5 инчен, од Страна на ширина на огледало кабинет : 13.5 cm / 5.3 инчен, Складирање

Чисти и елегантен полиран злато жица.Убава кафеава боја со бела крои.Голем вкупната големина на 12x12x22".Од

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Домспакувани медицина кутии.Голем капацитет слоевит складирање, итен дрога за пребарување за една секу

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Зголемување на звукот на репродукција опсег и да го подобрите стерео ефект.Пар две ZEALOT S67 Bluetooth звучници

Дизајниран од страна на LPWK Марта Sansoni во 2006 година 18 / 10 нерѓосувачки челик.Полиран не ' рѓосувачки челик

Дизајн : поштенско Сандаче, може да се инсталира со голем простор, лесен за носење, едноставна атмосфера

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Литиум Монета Батерија : Duracell е 2016 година 3 V монета батерии обезбеди сигурен, долготрајни моќ за вашиот gl

Please wait...