0
clear
  • Под Оклоп Жените е Обвинет Непријателските 2.5 Работи за Чевли
  • -20%
  • -20%
Под Оклоп Жените е Обвинет Непријателските 2.5 Работи за Чевли

Под Оклоп Жените е Обвинет Непријателските 2.5 Работи за Чевли

DEN 1771.20

Достапност
Достапно за нарачка

Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Конструиран мрежа горниот дел е исклучително лесен & дише, со стратешки поддршка каде што е потребно.Лесни, надворешни пета контра за дополнителна поддршка што ги држи на задниот дел на стапалото се заклучува во место.Dual midsole комбинира Микро G со Обвинет Тапацир за крајната комбинација на удобност и енергија да се вратат.Отстранлив, удобност sockliner обезбедува удобен & одговорно возење.Солидна гумени outsole опфаќа големо влијание зони за поголема трајност со помала тежина.Конструиран мрежа горниот дел е исклучително лесен & дише, со стратешки поддршка каде што е потребно.Лесни, надворешни пета контра за дополнителна поддршка што ги држи на задниот дел на стапалото се заклучува во место.Dual midsole комбинира Микро G® со Обвинет Амортизирање® за крајната комбинација на удобност и енергија да се вратат.Отстранлив, удобност sockliner обезбедува удобен & одговорно возење.Солидна гумени outsole опфаќа големо влијание зони за поголема трајност со помала тежина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ГЕЛ Технологија Тапацир обезбедува одлични шок апсорпција.Реинженерните outsole гкл за подобри offroad влече

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Текстил; 30% Синтетички; 20% Гума.Увезе

Гумен ѓон.Дише Мрежа Горниот Лесен и дише.Вегетаријанска храна, Произведена со користење на животните б

UA HOVR технологија обезбедува 'нулта гравитација се чувствуваат' за одржување на енергија се врати што по�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени во САД или Увезуваат.Гумен �

100% Синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Versa Foam технологија.Re

Инспириран Дизајни : Геометриски,спортистинформира outsole модел им помага на рамномерно ги растера влија�

Гумен ѓон.Гумени материјал на единствена поседува висока издржливост за продолжување на носење време н

Ткаенина.Гумен ѓон.Хибрид : пума е комбинација на две од неговите најдобри технологии : Запалам пена и nrgy

100% Поврзана Текстил.Увезени.Гумен ѓон.Платформа мерки околу 03 инчи.Подигнете отворање мерки околу 03 инч

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаенина.Гумен ѓон.Редовно се вклопув

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Нема Материјал За Ознака.Увезени.вешт

100% Синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Работи патики кој лесна мрежа горниот дел со контраст цикц

Синтетичкиимрежа.Увезени.Гумен ѓон.PWRRUN+ midsole амортизирање обезбедува поголема флексибилност, издржлив�

Текстил.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.НЕУТРАЛЕН : За тркачи на к�

ткаенина.Гумен ѓон.Mesh горниот.Чипка затворање.Lightstrike амортизирање.Одговорно Зголеми midsole.Гумени outsole.Ва�

Нашите чевли се удобни секој ден.Дизајнот е модерен, визуелни и индивидуални.7"Големина : 40 НАС : 8.8" Нога Wi

Гумен ѓон.Лесни, конструиран мрежа горниот дел е екстремно флексибилен & дише, со синтетички облоги за д�

ткаенина.Гумен ѓон.Mesh горниот.Ланче затворање.Lightstrike амортизирање.Одговорно Зголеми midsole.Гумени outsole.Ко�

Синтетички единствена.Трчање.Дише мрежа горниот 2 Зум Воздух единици за зголемување на амортизирање.Му

Гумен ѓон.Најлон Горниот Дел Со Синтетички Облоги.Текстилни Поставата И Sock.Cushioned, Отстранлив Insole.Бренди�

Денес, ASICS нуди целосна линија на перформансиуправувано спортски чевли и технички активен спортски обл�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Дише Мрежа Горниот Лесен и д

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.NB Одг�

ткаениниисинтетички.Гумен ѓон.Primeknit текстил горниот.Ланче затворање.adidas 4 D midsole.Cushioned footbed.Гумени outsole.МО�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Други влакна.Увезени.Синтетички ед

Please wait...