0
clear
  • KONGZIR 36pcs Полирање Абразивни Водоотпорен Хартија, Листови Sandpaper Поставите 120-3000 Ронки Влажни и д-р Sandpaper Брусење и Полирање
  • -20%
  • -20%
KONGZIR 36pcs Полирање Абразивни Водоотпорен Хартија, Листови Sandpaper Поставите 120-3000 Ронки Влажни и д-р Sandpaper Брусење и Полирање

KONGZIR 36pcs Полирање Абразивни Водоотпорен Хартија, Листови Sandpaper Поставите 120-3000 Ронки Влажни и д-р Sandpaper

DEN 300.00

Достапност
Достапно за нарачка

Широк Апликации : Погоден за употреба во уметнички занает, дрво работа, автомобилската, метал, или други апликации за чистење и полирање.Влажни и д-р Пескарење : Водоотпорен и затегнувачка отпорни technolog им овозможува на овие sandpaper можат да се користат и влажно и д-р цел.Ги исполнува Сите оу Треба : Пакет доаѓа со 3 листови на секој ронки во 120/180/240/320/400/600/800/1000/1500/2000/2500/3000 Ронки, вкупно 36 листови.Еас да Identif : На жито на sandpaper се отпечатени на задниот дел за еас идентификација.Премиум Qualit : Направен од силикон карбид и се електро обложени, па тоа нема да се случи освен, раскинат или да се распарчи се исклучува кога оу користите.Спецификација : Големина : 9x3.6 Inch Material : Силициум Карбид, Електро Coated Quantit : 36 Листови во Total Grit : 120/180/240/320/400/600/800/1000/1500/2000/2500/3000 Grit Each ронки 2 парчиња sandpaper Package се Вклучени : 36 x Sandpaper If имате било какви прашања, нашата служба за корисници ќе одговори во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Size:
9x3.6 Inch
Material:
Silicon Carbide, Electro Coated
Quantit:
36 Sheets in Total
Grit:
120/180/240/320/400/600/800/1000/1500/2000/2500/3000 Grit
Each grit 2pcs sandpaper :
Package Included:
36 x Sandpaper :
If you have any questions, our customer service will reply to you within 24 hours. :

Со стоката дадена додека купуваат

80 РОНКИ За гол површина за чистење, а по завршувањето.Идеален за машини, металната, и за пластични како и

Please wait...