0
clear
  • Батеријата Случај за iPhone X/XS/10(5.8 инчи),[7000mAh] mAh Преносни Заштитна Полнење Случај на Продолжена Батерија на Пакет Полначот Случај Компатибилен со iPhone X/iPhone Xs/iPhone 10(XDL-629M
  • -20%
  • -20%
Батеријата Случај за iPhone X/XS/10(5.8 инчи),[7000mAh] mAh Преносни Заштитна Полнење Случај на Продолжена Батерија на Пакет Полначот Случај Компатибилен со iPhone X/iPhone Xs/iPhone 10(XDL-629M

Батеријата Случај за iPhone X/XS/10(5.8 инчи),[7000mAh] mAh Преносни Заштитна Полнење Случај на Продолжена Батерија

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Важна Забелешка】САМО компатибилни со i Phone X или i Phone XS (5.8 инчи), НЕ се компатибилни со i Phone XR , XS Max или било i Phone модел.Притиснете го задниот копчето на држачи за случај за 3 секунди за да го старт/стоп полни. 【Се задржи Вашиот i Phone X/XS Напојува】Оваа i Phone X/XS полнење случај може да обезбедува 160% екстра моќ со изгради во 7000 m Ah литиум Јон, што значи додадете екстра 17 часа време на разговор, 10 часа користењето на Интернет, 3 часа на игра време и 48 часа аудио време. 4 ниво led индикатор знаете колку моќ е на располагање. (Секој led индикатори претставува 25% енергија). 【Slim2. Car Play НЕ е поддржан.3. Нашите батеријата случај е рачно, не се автоматски.4. Безжични полнење НЕ е поддржана од оваа батерија случај.5. НЕ се заштити екран, НЕ се заштити екран, НЕ се заштити екран.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ние се стремиме да ја испорача највисоката квалитетот на стоката, додека одржување на некои од најниски

Постер стојат може да се прилагоди на хоризонтална или вертикална агол на екранот.Овој знак да застане �

Големина : 78 x 12cms (Приближно).Шишиња Достапен Во Атрактивна Опсег На Боја Покрива.Спакуван Во Подарок Кут

Оваа satiny спа искуство обезбедува инстант олеснување од сувост, па рацете изгледа rejuvenated.Клинички покажа

●Карактеристики : Тоа се карактеризира со висока цврстина, отпорност на корозија, атмосферски отпор, УВ

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.АнтиШпионски : Екр

Хардвер Големина : 31"W x 46"H x 20"D Банер Големина : 22.75"W x 36.75"Х Хардвер Материјал : алуминиум, пластика (баласт).

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Ова е со висок квалитет топката имајќи.Линеарни Слајд Буш LM25 UU (25 x 40 x 59mm) Количина 50 50 PC Премиум LM25 UU Метал

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ МАСЛИН�

Дизајн : поштенско Сандаче, може да се инсталира со голем простор, лесен за носење, едноставна атмосфера

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Дамаск Челик Сопствен Рачно Изработени 13" Орев Дрво Се Справи Со Боуви Нож Со Кожа Обвивка.Дамаск Челик �

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm 6mm 6mm.8мм 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежб

Помине јажето преку страна дупки и безбедна мрежа на балкон шини.Безбедност нето, ако боја и големина шт

Таблета апарат е со мала тежина и корисна за патување или за користење при работа СОСЕМА НОВ НЕ ОЕМ ПОЛН�

100% Merino Волна.ВИСОК КВАЛИТЕТ Нашата мека и пријатна капа е изработена од 100% SUPERFINE MERINO ВОЛНА.Еластичен, уд�

1Година Ризик Бесплатно Гаранција против било дефектите во изработка и материјали.На ОТВОРЕНО Се овие �

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

2160 Joules на напредни пренапонска заштита.Два пред се соочуваат со 2 1amp USB излез за полнење i Phone, i Pad, паметни

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Дршката дизајн на двете страни е лесен за употреба, погодно да се земе и да се движат, и лесно да се носат

Please wait...