0
clear
  • Dura-Слој Повторно Полнење Силициум Керамички Спреј Восок, 1 Галон. - Керамички Исполнет Спреј Detailer, Висок Сјај, Редеа Отпорни
  • -20%
  • -20%
Dura-Слој Повторно Полнење Силициум Керамички Спреј Восок, 1 Галон. - Керамички Исполнет Спреј Detailer, Висок Сјај, Редеа Отпорни

Dura-Слој Повторно Полнење Силициум Керамички Спреј Восок, 1 Галон. - Керамички Исполнет Спреј Detailer, Висок

DEN 4702.80

Достапност
Достапно за нарачка

Може да се користи на сите Керамички и не-керамички обложени површини.Содржи повеќе керамички од било други керамички исполнет спреј detailer.Направи да се поврзат постојните керамички облоги и насликани површини.Создава заштитен жртвениот слој кој помага да се фрли на животната средина загадувачи и во голема мера се протега на живот од вас керамички слој.Треба да се користи секој 30-90 дена на сите керамички облоги.Редеа отпорни, како и.Се протега на живот на керамички облоги.Создава масна висок сјај хидро-фобичен слој за заштита на керамички облоги.Потрајни од повеќето спреј восоци.Создава супериорен обврзници да керамички облоги, кои обично не ќе го прифати полимер спрејови detailers или восоци.Може да се користи на сите Керамички и не-керамички обложени површини.Содржи повеќе керамички од било други керамички исполнет спреј detailer.Направи да се поврзат постојните керамички облоги и насликани површини.Создава заштитен жртвениот слој кој помага да се фрли на животната средина загадувачи и во голема мера се протега на живот од вас керамички слој.Треба да се користи секој 30-90 дена на сите керамички облоги.Редеа отпорни, како и.Се протега на живот на керамички облоги.Создава масна висок сјај хидро-фобичен слој за заштита на керамички облоги.Може да се користи за сите не-керамички обложени површини, исто така,.Потрајни од повеќето спреј восоци.Создава супериорен обврзници да керамички облоги, кои обично не ќе го прифати полимер спрејови detailers или восоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

22oz.со НЕОГРАНИЧЕН заменливите патрони за уредите ЗА ЖИВОТОТ!.Гроздобер Глазура е врз основа на сопствен

На Избричат Фабрика Косата Серија.Направен Во Турција 150ml.Новиот ЈА ИЗБРИЧАТ ФАБРИКА во Прав Восок е диз

Висок сјај восок и боја пломби во едно.Ја враќа јасност и чиста сјај на било боја боја веднаш.Новата форм

2.1 Унца Контејнери 3 Пакет.Одржува стил, додека одржување на мат финиш.Лесна апликација, Нема остатоци о�

Лукас, 24 унца, масна магла брзина восок, Полимер боја сјај intensifier, може да се користи на други површини, ка

Hiсјај сјај за општи апликации и тешко да се постигне места.Голема конечните детали за производот за упо�

СТАЈЛИНГ и БОЈА : Зелена фризура восок може да привремен умирање на косата и да ви овозможи да sculp создад�

Црна Thang Beez Восок BLACK Големина : 4oz.Овој Природен Производ содржи чист восок.Збогатена со најдобрите вита�

Дизајниран за употреба на ОЕМ и целосно да се излечи автомобилски бои.Ги отстранува абразивни песок гре

МОЌЕН И ДОЛГОТРАЈНИ : ова коса, восок карактеристики професионално стилизирање моќ и силна траен моќ, то

Оксидација, Нула, & се Вртат Смена – да Се ослободи од штети на вашето возило, без повреда на боја!Нема по�

На косата производ е нелеплива, лесни, и тоа ќе не тежат одредување на вашата коса.Што доведе Alfaparf Milano да

Коса, восок за да се задржи косата волумен и меки кадрици без да стане беспомошна.Формулиран со силициум

Создава различни стилови со флексибилни текстура и дефиниција.Може да се задржи преобликување на целио

СИТЕДЕН ЗАДРЖЕТЕ : Со квалитет средносилно се одржи, Prorituals ставете ги обезбедува ситеден чекање со волу�

Што е тоа : Создава мек, флексибилен текстура која ја зајакнува косата движење со Arimino Зачин Сестри Мек В�

1.Лесно користење и чисти , долготрајни ,Освежувачки мирис и преносни,Совршен за Секојдневна употреба, Ф�

1 Содржи хранливи состојки,која е безбедна, , мека и мазна, без мрсна и иритација за вашата коса, поправка

Не depilatory хартија се потребни, греење восок грав и со помош на шпатула се применуваат восок на кожата дир�

Восок, масло од семе од лен, и шеј путер формула tames рабови и го елиминира frizz и flyaways.Обезбедува екстра зад

КополимерМешавина sculpts и има коса со бестежин се чувствуваат.Флавоноиди и Испарливи Масла понуда потен�

Се создаде дефиниција и текстура со флексибилна контрола.Совршен за постигнување на повеќе дефинирани

Создава текстура & задржете за коса.Ги одделува & smoothens летаат далеку со полу мат финиш.Лесен и без изград

ПОВТОРЕН СЈАЈ на ВАШЕТО ВОЗИЛО : Rejuvenator е брз, лесен начин да се донесе сјај назад до возраст, се оксидира

Негување рака восок со млеко и мед.Млеко и мед нежно ја храни раце.Мед moisturizes и ја прави вашата рака кожат

Крем за мажи косата ставете го поставува со влажни изглед и висок сјај.Добро за класичен масна стилови, �

Крем тип на коса, восок да се одржи природно тече или буци изгледа Формулиран со силициум во прав за свил

Премиум Carnauba Восок : Дава сјајна површина и долготрајна заштита поради напредни полимери.Маснотии Смен�

Please wait...