0
clear
  • 32 Компјутери Стол Нога Заштитници за Тврдо дрво Подови,Транспарентни Силикони Чувствува Мебел Нога Маска Подлога за Заштита на Подови од Гребнатини и Бучава, Стол?
  • -20%
  • -20%
32 Компјутери Стол Нога Заштитници за Тврдо дрво Подови,Транспарентни Силикони Чувствува Мебел Нога Маска Подлога за Заштита на Подови од Гребнатини и Бучава, Стол?

32 Компјутери Стол Нога Заштитници за Тврдо дрво Подови,Транспарентни Силикони Чувствува Мебел Нога Маска Подлога

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Ново Надгради Чувствува Дното Меки Силиконски Мебел Нога Заштитник Влошки】надградена силикони стол нога заштитници користи нов вид на силиконски материјал во комбинација со дното почувствува за да се осигура дека на дното чувствува никогаш нема да падне!. 【Уникатен Дизајн】 1. На прилагодливи силиконска маска може да се применува на стол нозе, со големина на 1.15-1.77 инчи (30-45mm). 2. На зајакнување на гел во средниот слој може подобро да се поправи силиконска маска и дното чувствува за да спречите испаѓање. 3. Се наоѓа надградена се чувствува на дното ви овозможува да се движи на стол нозе повеќе лесно без да се прави бучава и гребење на подот. 【Ја штити Вашата цврста Површина, како што се маси и столови,како ресторан столици, бар столици, ратан столици, кујна столици,трпезариска маса,складирање кабинет итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Амортизирање и шок апсорпција : овие амортизирање влошки се погодни за стакло десктоп, фото рамки, врати

77 инчи стол нозе.Лесен за инсталација : Стави на стол нозе директно.77 ВО);Погоден за : Круг или квадрат меб

Широка Примена : Тоа лесно може да ви помогне транспорт тешки мебел, како што кревети, маси, кабинети, обл

Издржливи 304 од не ' рѓосувачки челик, тешки и отпорност на корозија.Лесно да се инсталира, додаток месте�

✿【Најновата Надградба &Висок Квалитет】:Пакет се вклучени 24 КОМПЈУТЕРИ.Премиум силикони и се чувству�

Карактеристики : Усвојување на квалитетот TRP гумени материјал, издржлив и практични.Најдобар избор за з�

Нето Тежина : 7g; Пакет Содржина : 64(+ / 2%)компјутери x Мебел Заштита Подлога.Име На Производ : Мебел Заштита �

Пакет се вклучени : 4 парчиња / set стол нозе капак.Тие се добри кат заштита ги покрива.Боја : кафена,црна,тр�

Го намалува триењето,вибрации и бучава додека се движат мебел.Може да се користи под нога или нозете на �

Тенките широк отвор овозможува потпора да се држат и не се лизна off!.Мебел нога заштитници : Ако имате сто

Донесува квалитет TRP гумени материјал, издржлив и практични.Доаѓаат со самолепливи, не треба да се купи �

Силиконски Стол Нога Заштитници Со Чувствува За Тврдо Дрво Подови Еластична Нога Маска Подлога За Зашт�

Вкупна Големина : (издржливи во употреба) 20 x 4mm / 0.8" x 0.12" (најновата технологија) (D*T); Нето Highend производ Теж

ПРЕМИУМОДДЕЛЕНИЕ 5 MM КОМЕРЦИЈАЛНИДЕБЕЛИНА ЧУВСТВУВА ВЛОШКИ Дизајнирани да бидат долготрајни и понуди �

[Високо квалитетен материјал] телото на ногата капа е направен од високоодделение органскиот силициум,

Популарната Големини за Чести Користи Маси, Столици, Клупи, на Крајот Маси, Кабинети, дури и дома décor, мо�

Please wait...