0
clear
  • Dell Inspiron 14-5406 14 Touch 8GB SSD 256GB Core i5-1135G7, Титан Сива (Продолжува)
  • -20%
  • -20%
Dell Inspiron 14-5406 14 Touch 8GB SSD 256GB Core i5-1135G7, Титан Сива (Продолжува)

Dell Inspiron 14-5406 14 Touch 8GB SSD 256GB Core i5-1135G7, Титан Сива (Продолжува)

DEN 650.40

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, минимум 90-ден гаранција, и може да пристигне во генерички кутија. 14-инчен (1920 x 1080) LED екран осетлив на допир Екран.Intel Core i5-1135 G7 Процесор (Quad-Core, 2.4 GHz, 8 MB Cache). 8 GB DDR4 системската Меморија. 256 GB Цврста Состојба Диск (SSD).Dell Inspiron 5406 2-ВО-1 КОНВЕРТИБИЛНА Core™ i5-1135 G7 2.4 GHz SSD 256 GB 8 GB 14" (1920x1080) екран осетлив на допир BT WIN10 веб Камера Dell Inspiron Конвертибилна 2-во-1 Лаптоп : 14-инчен Inspiron 2-во-1 карактеристики многу флексибилност со четири флексибилни начини и Dell Кино во елегантни - остри дизајн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ние се стремиме да ја испорача највисоката квалитетот на стоката, додека одржување на некои од најниски

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Хардвер Големина : 31"W x 46"H x 20"D Банер Големина : 22.75"W x 36.75"Х Хардвер Материјал : алуминиум, пластика (баласт).

Самостојна Едноставно се водат на перење забавува излезе, ќе застане и да се задржи во исправена позици

● Димензии : Дијаметар : 70cm / 27.5 инчен, од Страна на ширина на огледало кабинет : 13.5 cm / 5.3 инчен, Складирање

【Важна Забелешка】САМО компатибилни со i Phone X или i Phone XS (5.8 инчи), НЕ се компатибилни со i Phone XR , XS Max или би

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

❤❤【Виножито Еднорог Твин кревети поставите】1 лесни утешителот 68"x86" и 1pcs Перница шарлатан 20"x29"(50x75cm)...

Ова е со висок квалитет топката имајќи.Линеарни Слајд Буш LM25 UU (25 x 40 x 59mm) Количина 50 50 PC Премиум LM25 UU Метал

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Долг 410, 450, 470, 530, 550 100% сосема нов и висок кв

Дизајн : поштенско Сандаче, може да се инсталира со голем простор, лесен за носење, едноставна атмосфера

Дршката дизајн на двете страни е лесен за употреба, погодно да се земе и да се движат, и лесно да се носат

500 Pcs Пурпурна Пеперутка Обликот на Ноктите Форма Про Помине Уметност Водич Форма Акрилик Совети УВ Гел

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ МАСЛИН

Џеб прегради задржи essentials одделени.РАЗНОВРСНА, исто Така, се користи како мачка / куче играчка кутија; Од

Дамаск Челик Сопствен Рачно Изработени 13" Орев Дрво Се Справи Со Боуви Нож Со Кожа Обвивка.Дамаск Челик

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.АнтиШпионски : Екр

Домспакувани медицина кутии.Голем капацитет слоевит складирање, итен дрога за пребарување за една секу

Постер стојат може да се прилагоди на хоризонтална или вертикална агол на екранот.Овој знак да застане

Зрак агол : 120 Tripod пополнете светлината 10 нивоа 3боја на подот tripod led прстен beautification пополнете светлината

Патент : НИ 9,926,105 B2 ; ДЕ 20 2014 101 047 U1 ; ZL 2014 година 1 0386688.1 BPA free.Корисникот пријателски со едноставно popup за да

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm 6mm 6mm.8мм 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежб

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Помине јажето преку страна дупки и безбедна мрежа на балкон шини.Безбедност нето, ако боја и големина шт

Можете да инсталирате било каде ви се допаѓа, како што кујна, под кабинет, бар, итн, зацврстување на товар

Please wait...