0
clear
  • Јамајка Rasta Лав Знаме Изолирани Шише за Вода 19 ОЗ Нерѓосувачки Челик Патување Кригла За Пијат Спорт Подигаат Пешачењето Надвор
  • -20%
  • -20%
Јамајка Rasta Лав Знаме Изолирани Шише за Вода 19 ОЗ Нерѓосувачки Челик Патување Кригла За Пијат Спорт Подигаат Пешачењето Надвор

Јамајка Rasta Лав Знаме Изолирани Шише за Вода 19 ОЗ Нерѓосувачки Челик Патување Кригла За Пијат Спорт Подигаат

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нерѓосувачки челик.Ова шише за вода е направен од високо-одделение од нерѓосувачки челик материјал.Таа е составена од нерѓосувачки челик првенство тело + чаша затка + чаша капак, кои се еколошки и безбедно.Долготрајни топлина зачувување, и ладна и топла, топлина зачувување може да биде долга како 6-12 часа.Многу преносни, дизајниран со рачка, не се лизга на дното, висока температура отпор, безбеден и стабилен употреба.Тоа е неопходно термички шише за вода за патување, и исто така е погоден за употреба во автомобил.Различни слатки и персоналните моделот печатење се достапни за вас да се избере.Со нив, можете да секогаш се покажуваат вашиот вкус и личност, додека вода за пиење.Нерѓосувачки челик вакуум колба, круг изглед, со рачка, не се лизга на дното, може да се користи во автомобил, еколошки и преносни.Ако се судрите со различни прашања во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте го нашиот персонал за услуги на корисниците, директно преку е-маил, ако ви треба овој производ итно, ве молиме изберете забрзана испорака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Не додавајте сув мраз, газирани пијалоци и други течности кои се лесни за да се произведуваат високо при

Преносни со рачка, Тоа е погоден за спорт, работа, училиште, патување, возење и други прилики...

Додека Вакуум Печат Помага Во Спречување На Течни Успеваат Надворешниот Ѕид.Подарок : Овие Нерѓосувачк

【Флексибилна Употреба】Нашите нерѓосувачки челик шишиња со вода се дизајнирани со слама капак и монта

Цевчиња Опремени со монтажни цевчиња за лесно за пиење, идеален за велосипедизам и патот патувања...

Една капа двојна намена дизајн : капа на овој спорт шише за вода не само што може да ефикасно да се одржи

Двоен слој за храна одделение од нерѓосувачки челик лагер, ладни пијалоци остане ледените ладни и топли

Па ние ќе направиме сè што можеме за да се заштити вашите интереси.Ова е идеална термос да се стави во ав

Кога додавате врела вода првенство, тоа не треба премногу да се целосно да се спречи scalds од преполнети.З

Вакуум Изолирани : Нашата Американското Знаме Независност Четврти Јули Шише Со Двојно Ѕидови Вакуум Из

❤ Вакуум Изолирани : Нашата вода југ со двојно ѕидови вакуум изолација По пополнување расипливи пијало

Тежината е 335g, тоа може да се сместат 500ml вода, околу 17 ОЗ.Животниот век е повеќе од 8 години.На висококвал

холдинг време над 45 ¡æ за 10 часа, а 65 ¡æ за 6 часа.Големина 27.За Производи : може да Постојат 02cm грешки во г

Нерѓосувачки челик.Ова шише за вода е направен од високоодделение од нерѓосувачки челик материјал.Таа

Одлично За Спорт : Дали Сте Во Пракса Или Игра,Овој Трајни Нерѓосувачки Челик Шише Е Совршен За Да Се Зад

20oz Деца Шише за Вода Термос со Слама Капак,Течење Доказ, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двој

✔[Совршен Печатење]:надворешниот слој на купот е покриен со двоен слој за cowhide, што дополнително ја зго

Вакуум Изолирани : Нашите Смешни Фокс Шише Со Двојно Ѕидови Вакуум Изолација, Многу Термичка Изолација,

●Мали 7.48"H x 3.14"КОЛ ●Големи 10.23"H x 3.7"КОЛ.се протега да се Вклопи во Повеќето Шишиња 5001200ml ●Нашата шише рак

Шише за вода Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Еднократно;Travel Кригла Шише за Вода Капацитет : 500ml, BPAFree, и И

Вакуум Изолирани : Нашите Се Зголеми Розово Злато Шише Со Двојно Ѕидови Вакуум Изолација, Многу Термичк

ВИСОК QULITY МАТЕРИЈАЛ : Долго Време за одржување на температурата, премија од нерѓосувачки челик материја

Тоа е совршен подарок за вашето семејство, пријатели, колеги, јас верувам дека тие ќе се супер се допаѓа.

Големина 27 Малолетните лица треба да се користи под водство на возрасни или откако ќе бидат информиран

●Мали 7.48"H x 3.14"КОЛ ●Големи 10.23"H x 3.7"КОЛ.се протега да се Вклопи во Повеќето Шишиња 5001200ml ●Нашата шише рак

Шише тело донесува highend технологија, нема отпечатоци од прсти, и има антилизга и потапсорбирање на функц

*【Долготрајни Изолација】држи вашиот пијат ЛАДНА, за период до 24 часа и ТОПЛА за 612 часа...

ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ЗА БИЛО OCCASSION : Совршен подарок избори за сопруга, невестата, деверуша, мажи, девојки, сва

Please wait...