0
clear
  • Lorex 4KHDIP1610 w/ N862D63B 16Ch 3TB 4K NVR и 10 E861AB 8MP Куршум Камери со Smart Движење за Човекови/Возило Откривање
  • -20%
  • -20%
Lorex 4KHDIP1610 w/ N862D63B 16Ch 3TB 4K NVR и 10 E861AB 8MP Куршум Камери со Smart Движење за Човекови/Возило Откривање

Lorex 4KHDIP1610 w/ N862D63B 16Ch 3TB 4K NVR и 10 E861AB 8MP Куршум Камери со Smart Движење за Човекови/Возило

DEN 2903.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа вклучува нашата револуционерна 4 K способен 16-канал N861 Серија мрежа видео рекордер (NVR) и десет 4 K куршум безбедносни камери.Оваа безбедносна камера систем е компатибилен со Алекса, Google Асистент, како и Apple TV и Chromecast.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Следната генерација на безбедност мониторинг е тука.Вашиот камерите доаѓаат со напредни лице и возило откривање на до 8 канали што помага да се идентификуваат повеќе важни објекти, кои влегуваат во нивното поле на гледање.Едноставно бидете сигурни дека вашиот Lorex рекордер е на истата мрежа како и вашиот Apple TV(Генералот 4 или понов) и гледање на вашиот Lorex снимачот на вашиот ТЕЛЕВИЗОР преку Lorex Дома Apple TV Стан.Широк агол 111° поле на гледање нуди оптимална покриеност.Дали сте во потрага да се заштити вашиот дом, мал бизнис или имот, оваа моќна безбедносна камера систем ќе ви помогне да се обезбеди работи кои ви значат најмногу.Со индустријата-водечки 4 K (8 мегапикселна) резолуција, оваа безбедносна камера систем од Lorex ќе донесе сосема ново ниво на детали за вашата безбедност мониторинг.By користење на едноставни гласовни команди, можете да го активирате камерата функции и пристап на снимено или снимки директно на вашиот smart TV, и повеќе.Благодарение на оваа иновативна функција, само што ќе се добие притисни за известување и слика на екранот на вашиот Lorex Дом стан секогаш кога некое лице или возило е откриен на вашиот имот.Приказ на снимено или видео во живо директно на вашиот ТЕЛЕВИЗОР со smart home компатибилност (Компатибилен со : Apple TV и Chromecast), Брзо да пристапите снимката и се одликува со едноставен гласовни команди (Компатибилен со : Алекса и Google Асистент).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Селтик Стакло Дизајни претставува Морски Камења, прекрасен спектар на giftware вклучувајќи ознаки, компакт

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

2160 Joules на напредни пренапонска заштита.Два пред се соочуваат со 2 1amp USB излез за полнење i Phone, i Pad, паметни

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.АнтиШпионски : Екр

Дршката дизајн на двете страни е лесен за употреба, погодно да се земе и да се движат, и лесно да се носат

Оваа satiny спа искуство обезбедува инстант олеснување од сувост, па рацете изгледа rejuvenated.Клинички покажа

Дизајн : поштенско Сандаче, може да се инсталира со голем простор, лесен за носење, едноставна атмосфера

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm 6mm 6mm.8мм 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежб

【Важна Забелешка】САМО компатибилни со i Phone X или i Phone XS (5.8 инчи), НЕ се компатибилни со i Phone XR , XS Max или би�

Ако не сте добиле наредбата во рок од 30 дена, ве молиме да не контактирате на време и да се одговори на ва�

● Димензии : Дијаметар : 70cm / 27.5 инчен, од Страна на ширина на огледало кабинет : 13.5 cm / 5.3 инчен, Складирање

Дамаск Челик Сопствен Рачно Изработени 13" Орев Дрво Се Справи Со Боуви Нож Со Кожа Обвивка.Дамаск Челик �

3 парче ХСС Титаниум обложена 5 / 9 / 14 чекор вежби (412 / 20 / 32милиметри).Ласерски одбележувањето на чекор гол�

Патент : НИ 9,926,105 B2 ; ДЕ 20 2014 101 047 U1 ; ZL 2014 година 1 0386688.1 BPA free.Корисникот пријателски со едноставно popup за да �

Оваа мека и дише ткаенина е добро за удобно ноќен сон 【Лесно се Грижи】Машина за миење со ладна вода, неж

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Долг 410, 450, 470, 530, 550 100% сосема нов и висок кв

Домспакувани медицина кутии.Голем капацитет слоевит складирање, итен дрога за пребарување за една секу

Висококвалитетни материјали : Оваа складирање кутија се направени од издржлив, здрави материјали, квал�

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Можете да инсталирате било каде ви се допаѓа, како што кујна, под кабинет, бар, итн, зацврстување на товар

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Помине јажето преку страна дупки и безбедна мрежа на балкон шини.Безбедност нето, ако боја и големина шт

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

ШИРИНА ИНЧИ : 48 ДЛАБОЧИНА ИНЧИ : 24 ВИСИНА ИНЧИ : 74 СОБРАНИЕ : Unassembled.ИЗГРАДБА : Пластика.Nexel Цврсти Пластичн�

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ МАСЛИН�

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

Џеб прегради задржи essentials одделени.РАЗНОВРСНА, исто Така, се користи како мачка / куче играчка кутија; Од

Please wait...