0
clear
  • Freewell Магнетни Брз Swap Систем 77mm ND1000/PL (10 f-Запира) Хибриден Филтер Камера
  • -20%
  • -20%
Freewell Магнетни Брз Swap Систем 77mm ND1000/PL (10 f-Запира) Хибриден Филтер Камера

Freewell Магнетни Брз Swap Систем 77mm ND1000/PL (10 f-Запира) Хибриден Филтер Камера

DEN 2399.76

Достапност
Достапно за нарачка

Многу Важно : во Внатрешноста на црна плик, вие добивате QR код за ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА картичка ве молиме да се види видео пред да започнете да го користите производот.Инсталација : Сега го вклучите вашиот филтер во 2-3 секунди со Freewell Брз Swap Магнетен систем нема повеќе да се провира.Оптичко Стакло : Направен од користење на Висока Дефиниција Премиум Оптичко стакло двојно-страна multicoated Нула хроматска аберација (боја shift).Функција : ND1000/PL (10 f-запира) Неутрален Густина / Polarizer Хибриден Филтер помага да се пука одлична смирувачки долга експозиција (се Препорачува да користите леќи над 35mm за да се избегне вкрстена-поларизација со леќи помалку од 35mm).Она што е Вклучено : Празни Магнетна База Прстен, ND Филтер, Леќа Капа, Микрофибер Крпа за Чистење, Магнетни Тешко Случај.Како не им помогне?.Сега се префрлат вашите филтри во секунди со Freewell Магнетни Брзо-Swap Систем.Како фотограф, знаете сите за чекање играта : оние моменти кога најголема трпение е потребно да се стави во право место во точно вистинското време да се фати дека еднаш во-а-живот сликата.Но во други времиња знаете колку брзо ќе мора да реагира за да отпразнувам момент.Како сонцето изгрева или заоѓа, или кога и други аспекти на развојната ситуација се менува токму пред твоите очи, питачи да се разменуваат со навој на филтерот за да го замени со друг голта скапоцени секунди.Во меѓувреме, срцето е трки, бидејќи знаете дека имаат само милисекунди за да победи вашиот трка со времето или плима.Тоа е за оние трки-срце моменти кои Freewell има создадено магнетни dslr фото/Mirrorless камера филтер систем за да се намали времето потребно да се разменуваат на леќа филтри буквално во секунда.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Микрофибер.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Луксузни Tracktors Тематските надолуалтернатива утешителот за годината удоб�

Оваа satiny спа искуство обезбедува инстант олеснување од сувост, па рацете изгледа rejuvenated.Клинички покажа

Ние се стремиме да ја испорача највисоката квалитетот на стоката, додека одржување на некои од најниски

Домспакувани медицина кутии.Голем капацитет слоевит складирање, итен дрога за пребарување за една секу

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Долг 410, 450, 470, 530, 550 100% сосема нов и висок кв

Дршката дизајн на двете страни е лесен за употреба, погодно да се земе и да се движат, и лесно да се носат

3 парче ХСС Титаниум обложена 5 / 9 / 14 чекор вежби (412 / 20 / 32милиметри).Ласерски одбележувањето на чекор гол�

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

● Димензии : Дијаметар : 70cm / 27.5 инчен, од Страна на ширина на огледало кабинет : 13.5 cm / 5.3 инчен, Складирање

1Година Ризик Бесплатно Гаранција против било дефектите во изработка и материјали.На ОТВОРЕНО Се овие �

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ МАСЛИН�

Таблета апарат е со мала тежина и корисна за патување или за користење при работа СОСЕМА НОВ НЕ ОЕМ ПОЛН�

Постер стојат може да се прилагоди на хоризонтална или вертикална агол на екранот.Овој знак да застане �

ШИРИНА ИНЧИ : 48 ДЛАБОЧИНА ИНЧИ : 24 ВИСИНА ИНЧИ : 74 СОБРАНИЕ : Unassembled.ИЗГРАДБА : Пластика.Nexel Цврсти Пластичн�

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.АнтиШпионски : Екр

Оваа мека и дише ткаенина е добро за удобно ноќен сон 【Лесно се Грижи】Машина за миење со ладна вода, неж

Литиум Монета Батерија : Duracell е 2016 година 3 V монета батерии обезбеди сигурен, долготрајни моќ за вашиот gl

Дамаск Челик Сопствен Рачно Изработени 13" Орев Дрво Се Справи Со Боуви Нож Со Кожа Обвивка.Дамаск Челик �

Помине јажето преку страна дупки и безбедна мрежа на балкон шини.Безбедност нето, ако боја и големина шт

Please wait...