0
clear
  • 12 Инчен 160LED Dimmable Прстен Светлина со 360¡ã Прилагодливи Телефон Носителот 3200K-5600K за Шминка Живеат Студио YouTube
  • -20%
  • -20%
12 Инчен 160LED Dimmable Прстен Светлина со 360¡ã Прилагодливи Телефон Носителот 3200K-5600K за Шминка Живеат Студио YouTube

12 Инчен 160LED Dimmable Прстен Светлина со 360¡ã Прилагодливи Телефон Носителот 3200K-5600K за Шминка Живеат Студио

DEN 782.16

Достапност
Достапно за нарачка

2 метри USB кабел должина, мулти-функција кабел за контрола на операцијата, можете да лесно да се контролира кабелот за напојување за вклучување/исклучување или да се префрлиш на вашиот омилен осветлување режим.Стерео систем за ладење на задната страна се ослободува топлина во воздухот. [USB Напојува]USB интерфејс дизајн, постојан струја диск.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Тип : LED Прстен Светлина Модел : TPD668 Материјал : Пластични Боја : Како на Слики Прикажани Светилка Тело Големина : 12 Инчен Светилка Чип Количина : 160 Bringhtness Прилагодување : 10%-100% Температура на Бојата : 3200 K-5600 K влезна Моќност : USB 5 V2 A-3А Моќност : 12 W Големина : Прибл. [Широка Примена]Погоден за шминка, во живо, нокти, тетоважа, You Tube, видео продукција, уште живот снимање пополнете светлината, VLOG, итн.Поддршка 12 W висока моќност, ниска потрошувачка на енергија, долг животен век. [360¡ã Прилагодливи Телефон Носителот]Опремени со слободни свиткување универзална црево, 360¡ã прилагодливи телефон носител на топката главата, поддршка на различни агол операција, за да се задоволат потребите на различен агол на снимање. [Dimmable Прстен Светлина]Жолта светлина, бела светлина, топло бела светлина, три боја температура префрлување, може да се постигнат различни пополнување светлина на сила.Plug and play без полнење. [Двојно Ладно Чевли Проширување Интерфејс]Може да биде инсталиран во исто време на двата уреди.Широк компатибилност опсег, може да се користат со голем број на опрема, како лаптоп, КОМПЈУТЕР, итн.Усвојува високо квалитетна светилка чип, светлината е дури и без темни агол.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
LED Ring Light
Model:
TPD668
Material:
Plastic
Color:
As Pictures Shown
Lamp Body Size:
12 Inch
Lamp Chip Quantity:
160
Bringhtness Adjustment:
10%-100%
Color Temperature:
3200K-5600K
Input Power:
USB 5V2A-3A
Power:
12W
Size:
Approx. 35x5x34.5cm/13.78x1.97x13.58inch(Package)
Package List:
1 x LED Lamp Body(USB with Wire Control) :
1 x Universal Hose :
1 x Lamp Base Ball Head :
1 x Phone Clip :

Со стоката дадена додека купуваат

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.АнтиШпионски : Екр

Дизајн : поштенско Сандаче, може да се инсталира со голем простор, лесен за носење, едноставна атмосфера

Дршката дизајн на двете страни е лесен за употреба, погодно да се земе и да се движат, и лесно да се носат

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm 6mm 6mm.8мм 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежб

Зголемување на звукот на репродукција опсег и да го подобрите стерео ефект.Пар две ZEALOT S67 Bluetooth звучници

Висококвалитетни материјали : Оваа складирање кутија се направени од издржлив, здрави материјали, квал�

Селтик Стакло Дизајни претставува Морски Камења, прекрасен спектар на giftware вклучувајќи ознаки, компакт

【Важна Забелешка】САМО компатибилни со i Phone X или i Phone XS (5.8 инчи), НЕ се компатибилни со i Phone XR , XS Max или би�

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

● Димензии : Дијаметар : 70cm / 27.5 инчен, од Страна на ширина на огледало кабинет : 13.5 cm / 5.3 инчен, Складирање

❤❤【Виножито Еднорог Твин кревети поставите】1 лесни утешителот 68"x86" и 1pcs Перница шарлатан 20"x29"(50x75cm)...

Зрак агол : 120 Tripod пополнете светлината 10 нивоа 3боја на подот tripod led прстен beautification пополнете светлината

Многу Важно : во Внатрешноста на црна плик, вие добивате QR код за ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА картичка ве молиме

3 парче ХСС Титаниум обложена 5 / 9 / 14 чекор вежби (412 / 20 / 32милиметри).Ласерски одбележувањето на чекор гол�

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ МАСЛИН�

Дамаск Челик Сопствен Рачно Изработени 13" Орев Дрво Се Справи Со Боуви Нож Со Кожа Обвивка.Дамаск Челик �

ШИРИНА ИНЧИ : 48 ДЛАБОЧИНА ИНЧИ : 24 ВИСИНА ИНЧИ : 74 СОБРАНИЕ : Unassembled.ИЗГРАДБА : Пластика.Nexel Цврсти Пластичн�

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Долг 410, 450, 470, 530, 550 100% сосема нов и висок кв

Хардвер Големина : 31"W x 46"H x 20"D Банер Големина : 22.75"W x 36.75"Х Хардвер Материјал : алуминиум, пластика (баласт).

Дизајниран од страна на LPWK Марта Sansoni во 2006 година 18 / 10 нерѓосувачки челик.Полиран не ' рѓосувачки челик

Чисти и елегантен полиран злато жица.Убава кафеава боја со бела крои.Голем вкупната големина на 12x12x22".Од

2160 Joules на напредни пренапонска заштита.Два пред се соочуваат со 2 1amp USB излез за полнење i Phone, i Pad, паметни

Микрофибер.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Луксузни Tracktors Тематските надолуалтернатива утешителот за годината удоб�

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Ние се стремиме да ја испорача највисоката квалитетот на стоката, додека одржување на некои од најниски

Џеб прегради задржи essentials одделени.РАЗНОВРСНА, исто Така, се користи како мачка / куче играчка кутија; Од

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Помине јажето преку страна дупки и безбедна мрежа на балкон шини.Безбедност нето, ако боја и големина шт

Please wait...