0
clear
  • BCHDREUU Преносни Ручек Кутија,од не 'Рѓосувачки Челик Изолирани Ручек Кутија со Голем Капацитет Храна Поделба Изолација Барел 304 од не' Рѓосувачки Челик Преносни Тенџ?
  • -20%
  • -20%
BCHDREUU Преносни Ручек Кутија,од не 'Рѓосувачки Челик Изолирани Ручек Кутија со Голем Капацитет Храна Поделба Изолација Барел 304 од не' Рѓосувачки Челик Преносни Тенџ?

BCHDREUU Преносни Ручек Кутија,од не 'Рѓосувачки Челик Изолирани Ручек Кутија со Голем Капацитет Храна Поделба

DEN 513.60

Достапност
Достапно за нарачка

Единица транзиција : 1 cm = 10 mm = 0. Ако не сте задоволни со нашите производи или има и други прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе замена или рефундирање на 100% . ◆ Издржливи : Оваа високо-квалитетна храна може да е направен од високо-одделение 18/8 нерѓосувачки челик и ќе не ' рѓа, попуштат, да го задржи или трансфер на вкус.5 cm Weight : 870g Capacity : 1000ml Applicable предмети : деца, возрасни, итн.5 cm Length : 13.5 cm Height : 20. ◆ Висок квалитет на изолирани храна хип колба : Двоен слој вакуум изолација технологија, имајте здрава, вкусна домашна ручек, супа и овошје за до 8 часа или до 6 часа.Нашата единствена прав облоги обезбеди дополнителна издржливост и не се лизга на зафат.На дното на може да е не се лизга и отпорен на гребење.Погодни за контролирање на телесната тежина и телесната тежина, подготовка на оброци, деца храна и здрава исхрана. ◆ Лесно да се чисти и лесно да се носат : Изолирани ручек кутија, големина на 20.5 СМ, капацитет : 1000 L.◆ Пакување листа : 1 * Изолирани ручек box1 * Изолирани bag After-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме ни e-mail, ние ќе се реши на време, се надевам дека можеме да бидеме пријатели! Најдобри желби.◆ Совет : 1. ◆ Храна Контејнер : Ова sweatproof ручек кутија е направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик BPA, доведе phthalate и ПВЦ.◆ Обезбедување на квалитет : Ако не сте задоволни со нашите производи или има и други прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Внатрешни и трајни производи од нерѓосувачки челик се погодни за вашиот здрав оброк план.На ергономски дизајниран за храна капак може да се rubberized за лесно ракување; погоден за години и возрасни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

32МОЖЕ да КАПАЦИТЕТ Има 32 конзерви со мраз удобно, па можете да се задржи кул пијалаци за време на траењет

Лесен за употреба и лесно да се чисти : Запечатување вентил на капакот може да ви помогне за да го отвори�

xs димензии : должина 14.5 см ширина 9cm висина 4.5 cm.s димензии : должина 16.5 см ширина 10cm висина 4.5 cm.М големина :

Ви благодариме за посетата на "LJJ" продавница, ве молиме да бидат сигурни да се купи, под нормални логисти

Погоден за момчиња, девојки, постари лица, деца, тоа е одлично за статистика, кујна, студија, кампување на

Виткање се Справи со Дизајн : На ергономски лак дизајн совршено се меша прсти и може да се спушти кога не

Висока температура отпор : Тоа може да се загрева во микробранова печка, со висока температура отпор на 1

Опис : ручек кутија е опремен со прилагодливи партиција, што е погодно да се организираме на храна уредн�

Флексибилни внатрешни печат прави храната остане вкусно за подолг период на време, за ручеци и закуски.�

Bentology Сет од 3 Тешко Мраз Пакети – Забава Corgi Облик Дизајн.Ладни облоги се компатибилни со повеќето ручек

Нерѓосувачки Челик [Високо Квалитетни Материјали] : За ручек кутија е направен од високо квалитетни нер�

3in Interlayer Големина : Прибл.На user‑friendly спирала порта дизајн, ефикасно фоки и ги спречува преливник, што го �

Претпочитаната храна одделение суровина е 304 челик, која е отпорна на висока температура и корозија, и з�

На запечатување перформанси е добро, и може да се отстрани и да се исчистени [Добра Запечатување Перформ

Лесен за употреба и лесно да се чисти : Запечатување вентил на капакот може да ви помогне за да го отвори�

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО : машина за миење Садови е на располагање.Лесно да се стави во машина за �

Храна одделение силиконски PP материјал, висока температура отпор и добра стабилност.Санитарните и Екоп

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓос�

Идеален за деца и возрасни бенто кутии : ручек кутии се специјално наменети за возрасни, деца, деца и уче�

Функција : 1.Тоа може да се турка во и сместени кога не е во употреба [Силикони Запечатување Дизајн] внатр�

Please wait...