0
clear
  • Kircuit AC 24V 450mA (24VAC 1А се Вклопува 450mA 500mA 800mA 1000mA 100mA 200mA на 300mA 400mA 600mA 750mA 850mA 900mA 550mA) AC/AC Адаптер за Анимиран Божиќ Декорација Дедо мраз (со OD: 5.5 мм Барел)
  • -20%
  • -20%
Kircuit AC 24V 450mA (24VAC 1А се Вклопува 450mA 500mA 800mA 1000mA 100mA 200mA на 300mA 400mA 600mA 750mA 850mA 900mA 550mA) AC/AC Адаптер за Анимиран Божиќ Декорација Дедо мраз (со OD: 5.5 мм Барел)

Kircuit AC 24V 450mA (24VAC 1А се Вклопува 450mA 500mA 800mA 1000mA 100mA 200mA на 300mA 400mA 600mA 750mA 850mA

DEN 1857.60

Достапност
Достапно за нарачка

30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на AC Ѕид Моќ Конектор за (не-ОЕМ).Текст : AC 110 V 50 HZ.Се изгради во Динамична IC, Полнач IC & Моќ осигурач за брзо полнење и над задолжен заштита.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Kircuit AC адаптери се тестирани и се дизајнирани да ги задоволат моќ потребите на вашиот уред.Овој адаптер AC конвертира во DC моќност се бара од страна на вашиот уред.Оваа понуда ви овозможува да работат на вашиот уред или да наплатат своите батеријата од електрична енергија места.Kircuit Адаптери се подвижен извор на енергија за кога вашиот надвор, дома или канцеларија.Овој адаптер е потврдена и тестирани за да се обезбеди тоа ќе работи со вашиот уред.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Батеријата адаптер користи 14 guage жици за да се поврзете на позитивни и негативни полови на батеријата, ш

Име на производ : Префрлување Напојување;Влез : 100120 V AC 0.35 А, 200240 V AC 0.17 50 / 60 Hz.Излез : 12 V DC 1.25 A;Моќност : 15 W.Ма

Универзални AC влез 90~305 VAC.Висока ефикасност до 96%.Fanless дизајн, ладење страна на слободен воздух конвекциј

Во текот тековната заштита18650 Li Fe PO4 батеријата пак ќе прекинете полнењето кога тековната над 26 A(AMP) и ќе

На 5то Одделение : 6s приклучок, што се користи за да се поврзете на рамнотежа линија на различни брендови

Овој Адаптер може да се наплаќаат 2 порти може истовремено полнење на максималната брзина за еден 2.4 уре

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Се донесе нов развој и DIDRC (Динамичен Intermodulation Distortion Reduction Circuitry) кој го контролира динамична бучава.Носат

Најдобро за : 25 HP Било оптоварување, особено resistive, коригирана и компјутерски товари како CNC, VFD EDM, полначи

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Во текот тековната заштита18650 Li Fe PO4 батеријата пак ќе прекинете полнењето кога тековната над 66 A(AMP) и ќе

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Модел : ER17330 V / 3.6 V Тип : A6 BAT Клетка : Литиум Напон : 3.6 v Капацитет : 1700mah Батерија : НЕМА.Примена : алармен сис

Најдобро за : 25 HP голема инерција / триење товари како што Пумпи, Вентилатори, Компресори, Компресори, Пра

Литиумјон, нискохалоген централизирана; Резерви извор на енергија за HPE NVDIMMS; Поддршка на повеќе уреди.Н

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

5 V, ограничување на висок напон 35 V)Излезниот Напон : DC0 Во максимален капацитет (OAH) / максимална Енергија (

Текст протокол : PD2.0 или PD3.0 Излез избор : 5 V, 9 V, 12 V ,15 V, 20 V.Големина : 19mm должина, 10мм ширина и 4.3 мм дебелина.

1 Усвоена на висок квалитет на електронски компоненти, и прецизност процес, осигурете се за издржливост.

Структурата е едноставна и јасна, не се монотоно, и компактен дизајн штеди многу простор, па секогаш мож

Please wait...