0
clear
  • Мат Кармин Усна Сјај Шминка Наместен, 3 Еез Сомот Магла Грав Ставете Земјата Усна Боја Глазура со Тебе Пакет, Не е Лесно Да Исчезнат Кутија Кармин
  • -20%
  • -20%
Мат Кармин Усна Сјај Шминка Наместен, 3 Еез Сомот Магла Грав Ставете Земјата Усна Боја Глазура со Тебе Пакет, Не е Лесно Да Исчезнат Кутија Кармин

Мат Кармин Усна Сјај Шминка Наместен, 3 Еез Сомот Магла Грав Ставете Земјата Усна Боја Глазура со Тебе Пакет, Не

DEN 417.36

Достапност
Достапно за нарачка

Мат течен кармин има висока јачина на инстант масти, неми усни пигмент.Многу издржливи кармин содржи навлажнувачки состојки, удобно, влажна, свиленкаста, и суви усни.Мат кармин е комплетна колекција на мека, жив усна бои.Дозволете вашите усни да покаже природни, трајни и дебели боја, изработени од природни состојки.Чувајте ги вашите усни мека и влажна.Сомот Мат, висока сатурација, висока пигмент, па можете да имате добра боја секој ден.За подобри резултати, moisten усни со усна сјај пред примена на кармин.Издржливост и waterproofs : нашата кармин во боја трае долго време и е waterproofs.Бојата нема да избледи, кои ви даваат секси изглед.waterproofs, бакнеж resistants, не е лесно да бледнее, не се држи чаша, удобно да се носат за долго време, 16 часа на совршена шминка.Погоден за секоја прилика : кармин е Healthys, безбедно, кожата пријателски и слободни на животински состојки.Погоден за четири сезони, особено за канцеларијата и датира.Како совршен подарок за љубителите, семејството и пријателите на денот на Вљубените, роденден и други прослави.На тенка магла веднаш создава мека текстура, кои се како влажна и удобно како крем брис.Пакет содржина : 1 кутија на усна сјај (3 парчиња).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Збогатен со Витамин Е и Масло од Авокадо за да ги оставите вашите усни мека, еластична и без лепливи чувс

Роуз пинк со топла, жолта полугласно.Со тоа е топла жолта полугласно, Beso работи најдобро за топло и неутр

Секси Боја : Високо Пигмент, Металик Сјај, Мазна Текстура, да Ви Даде Свиленкаста и Поставен на Блескави �

✅【Мат Усна Сјај】 6 бои вино кармин поставите има високо боење функција, можете лесно да креирате усна с

????【3 pack Lipstick Поставите】 : 1 x Алое Вера Желе Кармин(на Забите) / / 1 x нежно безбоен Кармин / / 1 x безбоен Ка

Палетата на бои ги вклучува мат бисерна и трепет усна бои.Даде нов изглед со овој кармин.Тенок и лесен, т�

[Висок сјај усна сјај] е многу атрактивна усна сјај кој зрачи со природна и проѕирен сјај.Ние, исто така, �

Шминка.Дизајн на куќа : Bobbi Brown.Пол : Дами.Категорија : Козметика.Sub Type : Кармин Стап.Убавината група : Уснит�

❤【12 Бои Мини Кармин Поставите】3 Боја се Менува Желе Кармин + 3 Јагода Нане Apple вкус Lip Balm + 3 Мат кармин + 3, �

Уникатен дизајн на пакување : Ова Усна Глазура има една прекрасна шише вино форма и 6 усна бои за да избер

Опис : Тип : Кармин Трепет течен кармин сет за усна / лице / око , Долготрајни Високо пигментирани бои ефек�

На кадифена мат текстура ќе глајд на вашите усни луксузно без да се грижите за сушење.Нејзините крем тек

6 PCS CHARMIING МАТ ТЕЧЕН КАРМИН ПОСТАВИТЕ Мултибои Течен Кармин ,Не држи чаша ,долготрајни и водоотпорни,лесн�

Долготрајни се носат.Максимизиран боја влијание.Остава усна мека и крем мазна.Некоја иновација во карм�

ЧИСТА КАРМИН ЗА ГОЛЕМ ГРАД СЈАЈ : се Постигне врвотдолар изглед со Winky Лукс е Purrfect Pout.Оваа симпатична мач�

❤️【Течен Кармин Поставите】3 Pcs мат течен кармин сет се состои од различни комбинации на бои.Се создаде

МАТ ТЕЧЕН КАРМИН SET — Овој кармин сет содржи 10pcs мат кармини и 2 парчиња трепет кармини, од класичен актов

Тетоважа кармин направен со природна состојка,Додадете усна боја формула, светла и трајна боја.Тетоваж�

1 Мат Кармини донесе посебна формула за да се постигне мат финиш уште не сушење ниту дебели како и обично

【Навлажнувачки состојки】направени со какао путер, восок од пчели, и етерични масла, да ги задржи вашит�

Кармин е многу погодна за Денот на Вљубените, родендени, годишнини и други празници, да им даде мајки, ма�

Патување големина на кармин (0.08 мл.) во сребрена и појавување на промотивни случај.Боја останува доследе

Премногу се Соочуваат Усна Вбризгување Екстремни Пчела Стинг Усна Plumper испорачува непосредни и долгоро

Се богати, за задоволување на боја со COVERGIRL ColorlicioКармин.Овој кармин користи претрупан, хидратантна форм�

Нашите долготраен кармин ќе направите вашиот живот полн со шарм.Ова е многу едноставен, многу убава и ле

【Лесно Мрзливи Кармин】Наменета за мрзливи луѓе или на оние кои имаат потреба од брз шминка.Мрзливи кар

Долготрајни Водоотпорен : долготрајни водоотпорен, мат сомот, бледнеатотпорни и нелеплива.Ефикасно ја �

Оваа 2 in 1 мултитаскинг креда со мека и spreadable текстура која мешавини лесно на вашите усни и образи.Негова�

Направени од висококвалитетни материјали, трајни, нетоксични, безбедно, еколошки, перат, погоден за 12.1 mm

SACE ДАМА 3 БОИ ТЕЧЕН КАРМИН ЗА ПОЛНЕЊЕ.Усните се направи до собата доаѓа со 3 мазна сомотмат усни бои, лесн�

Please wait...