0
clear
  • Грин Производство, Inc. DTL-1818-4010-W Duratech База Кабинет Лабораторија Висина - 18W x 18D x 34H Моќ Панел Променлива Четири Фиока База, Метал: Структурни Сива
  • -20%
  • -20%
Грин Производство, Inc. DTL-1818-4010-W Duratech База Кабинет Лабораторија Висина - 18W x 18D x 34H Моќ Панел Променлива Четири Фиока База, Метал: Структурни Сива

Грин Производство, Inc. DTL-1818-4010-W Duratech База Кабинет Лабораторија Висина - 18W x 18D x 34H Моќ Панел Променлива

DEN 1740.00

Достапност
Достапно за нарачка

Кабинетот школки едно парче страна, назад, и се соочуваат со рамка.Солидна врвот и на дното панели.Внатрешни работи безбедност усна околу лицето рамка помага да се спречи мешање со брави.Грин Производство, Inc.Нашите Dura-Tech модуларен кабинети и работни станици се на најтешкиот изградени метал casework кабинети кои се достапни на пазарот.Dura-Tech база кабинети функција сите заварени случај и рамка за градење.На надворешната школка е изградена од 16 мерач на мебел одделение челик искористување на сите заварени изградба.Основи се опремени стандард со 4"h вдлабнати столб база вклучувајќи кат leveler глајд модели.Фиоки функција целосна екстензија глајд модели оценет за минимум 125 lb капацитет и до 400 lb капацитети на некои модели.На фиока и врата facings се полни внатрешниот и надворешниот заглавија безбедно заварени заедно.Сите фиока компоненти се формира од 18 мерач на мебел одделение челик и имаат лесен пристап вдлабнати алуминиумски рачки.Индивидуални цилиндар брави се внесени слично (стандард).Располагање со внесувањето различни, господар внесени клучеви.Сите вратата основи функција ентериер прилагодлива полица и само затворање скриена врата шарки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Домспакувани медицина кутии.Голем капацитет слоевит складирање, итен дрога за пребарување за една секу

Ова е со висок квалитет топката имајќи.Линеарни Слајд Буш LM25 UU (25 x 40 x 59mm) Количина 50 50 PC Премиум LM25 UU Метал

Ако не сте добиле наредбата во рок од 30 дена, ве молиме да не контактирате на време и да се одговори на ва�

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Ние се стремиме да ја испорача највисоката квалитетот на стоката, додека одржување на некои од најниски

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm 6mm 6mm.8мм 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежб

ШИРИНА ИНЧИ : 48 ДЛАБОЧИНА ИНЧИ : 24 ВИСИНА ИНЧИ : 74 СОБРАНИЕ : Unassembled.ИЗГРАДБА : Пластика.Nexel Цврсти Пластичн�

Самостојна Едноставно се водат на перење забавува излезе, ќе застане и да се задржи во исправена позици�

Микрофибер.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Луксузни Tracktors Тематските надолуалтернатива утешителот за годината удоб�

Summary : Дебела PP материјал, стилски шупливи дизајн, зголемување на капацитетот, преносни нерешено може да

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

【Важна Забелешка】САМО компатибилни со i Phone X или i Phone XS (5.8 инчи), НЕ се компатибилни со i Phone XR , XS Max или би�

Џеб прегради задржи essentials одделени.РАЗНОВРСНА, исто Така, се користи како мачка / куче играчка кутија; Од

Дизајниран од страна на LPWK Марта Sansoni во 2006 година 18 / 10 нерѓосувачки челик.Полиран не ' рѓосувачки челик

Зрак агол : 120 Tripod пополнете светлината 10 нивоа 3боја на подот tripod led прстен beautification пополнете светлината

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.АнтиШпионски : Екр

Таблета апарат е со мала тежина и корисна за патување или за користење при работа СОСЕМА НОВ НЕ ОЕМ ПОЛН�

2 метри USB кабел должина, мултифункција кабел за контрола на операцијата, можете да лесно да се контролир

Помине јажето преку страна дупки и безбедна мрежа на балкон шини.Безбедност нето, ако боја и големина шт

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

【КОНЦИЗЕН ДИЗАЈН】 Оваа farmhouse светлина тела е направен од метал во полица форма, многу уредни и здрав, од

Постер стојат може да се прилагоди на хоризонтална или вертикална агол на екранот.Овој знак да застане �

Please wait...