0
clear
  • iCode SLIX Ознака NXP ISO/IEC 15693 HF RFID Бела Библиотека Етикети (Пакет на 1000)
  • -20%
  • -20%
iCode SLIX Ознака NXP ISO/IEC 15693 HF RFID Бела Библиотека Етикети (Пакет на 1000)

iCode SLIX Ознака NXP ISO/IEC 15693 HF RFID Бела Библиотека Етикети (Пакет на 1000)

DEN 5736.00

Достапност
Достапно за нарачка

ICODE SLIX Налепница. 1.ICODE SLIX Чип 2.13.56 mhz 3. 50x50mm 4.со лепило на грбот. 5.ISO 15693 ICODE SLIX RF интерфејс (ISO/IEC 15693) Безконтактни пренос на податоци и снабдување со енергија (без батерија е потребно) работното растојание : до 1,5 m (во зависност од антена геометрија) Оперативни фреквенција : 13.56 MHz (ISM, светски лиценца слободно достапни) Брз трансфер на податоци : до 53 kbit/s Висок податочен интегритет : 16-битни конвенцијата на правата на детето, кадрирање Вистински anticollision заштитени со Лозинка Електронски Член Надзор (ЕАС) се заштитени со Лозинка Апликација Семејство Идентификатор (AFI) Складирање на Податоци Формат Идентификатор (DSFID) Дополнителни брзо anticollision читање Пишување растојание еднакво да ги прочитате растојание EEPROM 1024 битови, организирани во 32 блокови на 4 бајти секој 50 години за задржување на податоци Напишете издржливост на 100000 циклуси Безбедност Уникатен идентификатор за секој уред Заклучување на механизам за секој корисник меморија блок (напишете заштита) Заклучување механизам за DSFID, AFI, ЕАС Лозинка (32-bit) заштитени ЕАС и AFI функционалност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

[Fitment] : Погоден за клима уред DB9311489 L DB6302827 A DB9311115 U DB9311115 K KT3 X00 [Fitment] : Погоден за клима уред DB9311489 L DB6302827 A DB9311

Направени со висок квалитет полиестер микровлакна ткаенини.обезбеди долготрајна издржливост и максим�

Премиум моќ 172 X 14 mm вртежен моментиндукција на моторни за тивко работење.Тројно capacitor, 3 брзина реверзиби

★Замена bluray DVD диск 1175 ГД16 D5 S за Microsoft Xbox 360 S(Слим) ★Замените не работи xbox 360 Philips Лајтна Dvd диск.Ќе треба да

Изберете ја Вашата Омилена Боја : Без разлика на вашиот ентериер желба, имаме поставено наменска за вас;

9" вкупна должина за да се достигне.Се користи како нула awl или дупка удар.Ножеви се безбедно на фиксна во

Долго време на изложеност на дожд и снег лесно може да предизвика метал оксидација и скратување на рабо�

3.Ултразвучно испитување вибрации 4.20 ML голем резервоар за вода 5.6 ML / дел atomization фреквенција...

100% сосема нов и висок квалитет Донесува ултразвучно испитување вибрации технологија : Брзо да се подели

????【Премиум Материјалот】 надградба вертикална пила мелница е направен од висок квалитет на тешкидолжн

Име На Производ : Клима Уред Филтер Посува; Одговара : Клима Уред.Дупка надворешен Дијаметар(Секој крај) :

Материјал : Бакар, Пластика; Нето Тежина : 17g.Пакет Содржина : 3pcs x клима уред Сензор на Температура; Главна

( (.Euisdan AA клима уред PCB Монтажа 20 K Бакар Главата Сензор на Температура на Probe Universal Тип воздух сензор на те�

Ова е Само Кожата Комплет за вашиот Smok Стап V8 Пенкало и не вклучува Vape себе.Мат Ламинат за дополнителна з

Алуминиумска мрежа плоча има модел од 3x5 дупки, кои ќе ги задоволат секојдневните потреби добро.Користе�

Хуманизирано дизајн : портабл клима уред издувна цевка конектор усвојува интимна и практични универзал

1 Високо квалитетен материјал, безбедно и издржливи 2 Сите предмети биле тестирани 3 Игра касети само как

Ние ќе брод од Токио, Јапонија.Тоа ќе трае од 10 до 17 дена како што вашата стока ќе пристигнат од вашата ис�

★Компатибилен со сите за Xbox 360 тенок ГД16 D4 S дискови ★Замените не работи xbox 360 Philips Лајтна Dvd диск.Ќе треба

Прозорецот адаптер : Да го овозможува конекции да ги искористи црево и прозорецот за полнење плоча.Пого�

【ЕДНОСТАВНИ ОПЕРАТИВНИ】надолу Со притискање на рачката копчето serrations се disengaged и на справи, тогаш може

Тежина : 71g.Материјал : Бакар; Боја : Бакар На Ѕвонење.Внатрешен Дијаметар : 25мм / 1", 22mm / 0.86".Име на произво

*Внимание : ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС во прв пат ако доби неисправни предмети; За 30 ден по датумот на

Име на производ : клима уред Сензор на Температура;Тип : 5 K.Материјал : Бакар, Пластика;Главата Големина : 2

1 Високо квалитетен материјал, безбедно и издржливи 2 Сите предмети биле тестирани 3 Игра касети само как

Изградена на тешкидолжност челик за да ја издржат тешката користат и носат Брзо и лесно собранието.Мини

★Компатибилен со сите за Xbox 360 тенок ГД16 D4 S дискови ★Замените не работи xbox 360 Philips Лајтна Dvd диск.Ќе треба

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Нашите чорапи се направени од памук, ш

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Јута крпа.Производ Големина : должината и широчината на знамето е за 7.48*5.31

( (.Euisdan AA 3 Pcs 5 K Бакар Сензор на Температура на 40cm Должина за Воздух Conditioner Universal Тип Воздух Сензор на Темпе

Please wait...