0
clear
  • Професионални Двојна Рачка Алуминиум 67 Tripod (Меур Ниво) за Sony NEX-3
  • -20%
  • -20%
Професионални Двојна Рачка Алуминиум 67 Tripod (Меур Ниво) за Sony NEX-3

Професионални Двојна Рачка Алуминиум 67 Tripod (Меур Ниво) за Sony NEX-3

DEN 4798.80

Достапност
Достапно за нарачка

3 Начин Супер Мазна Pan & Навалите Главата За Лесно Со Цел Контрола.Dual Прилагодливи Пан Рачки & Пена Костец.Гумени Нозе Стигнале Трева Шила.Отстранлив Главата Брзо Ослободување Плоча.Реверзибилна Нозе За Супер Ниска Снимки.Спецификации : Максимална Висина : 67" Минимална Висина : 20" Се Распадна/Складирање Висина : 30.5" Максимален Капацитет : 16 Кг.Тежина : 9.75 Lbs.Нозе : Три Прилагодливи Делови со Хоризонтална Флип Брави Центар Колона : Висина Прилагодливи. (Item Вклучува : Tripod, Случај).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

6" TRIPOD ПРОДОЛЖУВАЊЕ EXTENDER ЦЕВКА ,ОДЛИЧНА ЗА HD CAMCORDERS, ДИГИТАЛНИ КАМЕРИ, ВИДЕО НАДЗОР, SLR И ПОВЕЌЕ!.ИНДУСТРИСК

Без разлика дали сте снимање документарци, свадби или корпоративна видео записи со вашиот HDSLR или помал

Издржливи мини tripod, целосно алуминиумска изграден може да трае со години.Комплетна tripod сет со 360 степен

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Стабилизирачки кука во центарот колона е исто така дел од SIRUI стандард, како што се ладно заштита рачки и

5 кг) која помага да се обезбеди и неспокојот навалите движења и поголема опрема за безбедност, дури и ко

Sachtler 4161 Soom Tripod Систем На Sachtler 4161 е Soom tripod систем нуди стабилни движења да ја испорача најдобрите слики е

► 70mm Дијаметар на Врвот Плоча / Сад Штекер w Притисни Копче за Заклучување Безбедност ►10 Годишна Гаран

Оваа топката главата може да издржи на тешки товари, заклучување цврсто, и да се движат непречено.Цел и х

3 Начин Супер Мазна Pan & Навалите Главата За Лесно Со Цел Контрола.Dual Прилагодливи Пан Рачки & Пена Костец.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Libec LX10 Глава RT50 B Tripod DL3Б Dolly Libec 3 годишна Гаранција.Носивост : 35 кг (16kg).Counterbalance : Поправи.Повлечете Режим :

Премиум италијански дизајн.Прилагодливи алуминиум Нога се Заклучува.Робустен алуминиумска конструкци

???????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????? ???????????????????????????????????????? : На tripod за i Phone и камера додат

Факултативна видео шефовите на располагање.Лесни карбонски влакна на нозете 7lbs / 3kg.Товар спектар 55lbs 25k

Нога Делови : 6 Јаглерод точно Цевки.GКодот Ултра Пресврт.Лесно Линк Прилог Тема.Произведено во Италија.О

Боја : Црна; Материјал : Јаглерод Влакна.Макс Висина : 59.1 инчен; Тежина : 3.5 lb; Max.вчитај : 26.5 lb.Карактеристик

И површини сликарство третман, анти‑оксидација и анти‑корозија.Должината може да се прилагоди помеѓу

1 Направени од висококвалитетни пластични материјали, со долг животен век 2 Стандард 1 / 4 инчи завртка, по

1.Направен од висок квалитет на алуминиум, здрав, носатотпорни, и трајни производи за употреба...

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Изработен од ABS пластика, материјал, лесни, но стабилна, трајни производи за секојдневна употреба 2.5 kg по

Please wait...