0
clear
  • Bluetooth Звучници,BUGANI M83 Надградени Звучници,Погласно Од BUGANI M83 Јазик,Подобро Бас,Подолго траење на Батеријата,10000mAh Мобилни Моќ,ПОМОШЕН ТФ,со Микрофон Lnput,Повеќе Погодн
  • -20%
  • -20%
Bluetooth Звучници,BUGANI M83 Надградени Звучници,Погласно Од BUGANI M83 Јазик,Подобро Бас,Подолго траење на Батеријата,10000mAh Мобилни Моќ,ПОМОШЕН ТФ,со Микрофон Lnput,Повеќе Погодн

Bluetooth Звучници,BUGANI M83 Надградени Звучници,Погласно Од BUGANI M83 Јазик,Подобро Бас,Подолго траење на Батеријата,10000mAh

DEN 1199.76

Достапност
Достапно за нарачка

Bluetooth Звучник-BUGANI M83 надградена верзија на говорникот има : должина 15.Дијаметар е поголем од BUGANI M83, која произведува посилно и подлабоко бас.USB порта ви овозможува да ја полните паметни телефони, таблети и други USB-погонски уреди директно преку отворено преносни јазик.Тоа е уште еден пеење функција од оригиналот M83, Додадете боја во вашата партија,Тоа е најдобар партнер во партијата.1 во, ширина 5.Водоотпорен Bluetooth Звучник-M83 Надградени Звучници Водоотпорен Bluetooth Слушалката не е само здрав и shockproof, но, исто така, водоотпорен, dustproof, и sandproof. Зошто?Бидејќи надградени звучници е поголемо од M83 и опремени со поголема батерија, има подолго траење на батеријата. (Забелешка : Wired микрофони треба да се купи одделно.5-инчен високотонци, две 6-инчен woofers.Земете со вас на кампување патување или плажа партија.ќе се чувствувате како да сте на концерт во живо, со јасни високи белешки, длабок бас и вистински HD звук. (Забелешка : wired микрофон, треба да се купи одделно.Долго траење на Батеријата-BUGANI M83 надградена верзија на говорникот има подолг животен век отколку BUGANI M83.Звучникот е составен од 2 високи перформанси полн опсег на возачите и бас дијафрагмата.Зошто е големината големи, бидејќи батеријата и говорникот се поголеми отколку bugani m83,После неколку години на истражување и развој, прототипови и контрола на квалитетот, ние дизајниравме на тешки водоотпорен Bluetooth звучници што не само што ќе им понуди супериорен аудио квалитет на-на-go, но, исто така, ќе го помине тестот на времето.4 во висина 8.ЉУБОВ И МИР.3 во големина, две 4-инчен full-range звучници и две 1.Тоа може да се обезбеди подобро и повеќе шокантна звук областа ефект, особено за време на страните.BUGANI M83 Надградени Звучници 2 пасивни subwoofers и 2 високотонци се поголеми во дијаметар од оригиналот BUGANI M83, за производство на повеќе моќни и длабоки бас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кабинетот школки едно парче страна, назад, и се соочуваат со рамка.Солидна врвот и на дното панели.Внатр

Дршката дизајн на двете страни е лесен за употреба, погодно да се земе и да се движат, и лесно да се носат

2160 Joules на напредни пренапонска заштита.Два пред се соочуваат со 2 1amp USB излез за полнење i Phone, i Pad, паметни

Ние се стремиме да ја испорача највисоката квалитетот на стоката, додека одржување на некои од најниски

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Долг 410, 450, 470, 530, 550 100% сосема нов и висок кв

Зголемување на звукот на репродукција опсег и да го подобрите стерео ефект.Пар две ZEALOT S67 Bluetooth звучници

Чисти и елегантен полиран злато жица.Убава кафеава боја со бела крои.Голем вкупната големина на 12x12x22".Од

Џеб прегради задржи essentials одделени.РАЗНОВРСНА, исто Така, се користи како мачка / куче играчка кутија; Од

● Димензии : Дијаметар : 70cm / 27.5 инчен, од Страна на ширина на огледало кабинет : 13.5 cm / 5.3 инчен, Складирање

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm 6mm 6mm.8мм 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежб

Помине јажето преку страна дупки и безбедна мрежа на балкон шини.Безбедност нето, ако боја и големина шт

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Зрак агол : 120 Tripod пополнете светлината 10 нивоа 3боја на подот tripod led прстен beautification пополнете светлината

Постер стојат може да се прилагоди на хоризонтална или вертикална агол на екранот.Овој знак да застане

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ МАСЛИН

2 метри USB кабел должина, мултифункција кабел за контрола на операцијата, можете да лесно да се контролир

Цена За : Секоја Чело Процес Компатибилен : Нема Врв Reflow Компатибилни (260 C) : Не Ro HS Согласност : Нема.ГРАНИ

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

500 Pcs Пурпурна Пеперутка Обликот на Ноктите Форма Про Помине Уметност Водич Форма Акрилик Совети УВ Гел

【Важна Забелешка】САМО компатибилни со i Phone X или i Phone XS (5.8 инчи), НЕ се компатибилни со i Phone XR , XS Max или би

Ако не сте добиле наредбата во рок од 30 дена, ве молиме да не контактирате на време и да се одговори на ва

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Оваа satiny спа искуство обезбедува инстант олеснување од сувост, па рацете изгледа rejuvenated.Клинички покажа

3 парче ХСС Титаниум обложена 5 / 9 / 14 чекор вежби (412 / 20 / 32милиметри).Ласерски одбележувањето на чекор гол

Ова е со висок квалитет топката имајќи.Линеарни Слајд Буш LM25 UU (25 x 40 x 59mm) Количина 50 50 PC Премиум LM25 UU Метал

ШИРИНА ИНЧИ : 48 ДЛАБОЧИНА ИНЧИ : 24 ВИСИНА ИНЧИ : 74 СОБРАНИЕ : Unassembled.ИЗГРАДБА : Пластика.Nexel Цврсти Пластичн

Please wait...