0
clear
  • ZAGG InvisibleShield Стакло Фузија Плус - направени за Samsung Галакси Watch4 Класичен (42mm) - Екстремни Хибрид Стакло Екран Заштита
  • -20%
  • -20%
ZAGG InvisibleShield Стакло Фузија Плус - направени за Samsung Галакси Watch4 Класичен (42mm) - Екстремни Хибрид Стакло Екран Заштита

ZAGG InvisibleShield Стакло Фузија Плус - направени за Samsung Галакси Watch4 Класичен (42mm) - Екстремни Хибрид

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Хибрид Влијание & Нула Заштита : Воено-одделение материјали кои се комбинираат својствата на стакло за да се создаде моќна заштита со мазна завршница.Glass Fusion+ е направен со тешко, издржлив компоненти кои се рафинирани на полиран, стакло-like површина.Флексибилни Заштита : флексибилен квалитетот на овој уникатен хибрид стакло овозможува да ја апсорбира шок и ги растера влијание пред да го достигне вашиот екран.Вашиот Invisible Shield може да се тепа, но вашиот екран останува безбеден и здрав.Чип и Попуштат Заштита : Glass Fusion нема да чип кој го спречува пукнатини од почеток и да се шири.Тешки, трајни компоненти заштита на вашиот екран од scuffs и гребнатини, додека задржување на нивните мазна, стакло како имот.Лесна Апликација : Ние сме направени на инсталирање на вашиот Glass Fusion+ лесно со EZ Применуваат табовите и специјално дизајнирана инсталација послужавник, па можете да добиете совршен усогласување прв пат.Екран Заштита Конструиран за да се Нераскинливо : Glass Fusion+ комбинира воено-сила материјали со мазни, естетски својства на стакло за да формираат хибрид стакло што го прави она што традиционално стакло екран заштита не може да се : тоа ја апсорбира и disperses влијание за да се спречи пукнатини и уништени екрани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Merino Волна.ВИСОК КВАЛИТЕТ Нашата мека и пријатна капа е изработена од 100% SUPERFINE MERINO ВОЛНА.Еластичен, уд

2 метри USB кабел должина, мултифункција кабел за контрола на операцијата, можете да лесно да се контролир

Оваа satiny спа искуство обезбедува инстант олеснување од сувост, па рацете изгледа rejuvenated.Клинички покажа

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm 6mm 6mm.8мм 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежб

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.АнтиШпионски : Екр

● Димензии : Дијаметар : 70cm / 27.5 инчен, од Страна на ширина на огледало кабинет : 13.5 cm / 5.3 инчен, Складирање

Кабинетот школки едно парче страна, назад, и се соочуваат со рамка.Солидна врвот и на дното панели.Внатр

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Тоа вклучува нашата револуционерна 4 K способен 16канал N861 Серија мрежа видео рекордер (NVR) и десет 4 K курш

Ние се стремиме да ја испорача највисоката квалитетот на стоката, додека одржување на некои од најниски

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Долг 410, 450, 470, 530, 550 100% сосема нов и висок кв

ШИРИНА ИНЧИ : 48 ДЛАБОЧИНА ИНЧИ : 24 ВИСИНА ИНЧИ : 74 СОБРАНИЕ : Unassembled.ИЗГРАДБА : Пластика.Nexel Цврсти Пластичн

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Дизајн : поштенско Сандаче, може да се инсталира со голем простор, лесен за носење, едноставна атмосфера

Чисти и елегантен полиран злато жица.Убава кафеава боја со бела крои.Голем вкупната големина на 12x12x22".Од

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Селтик Стакло Дизајни претставува Морски Камења, прекрасен спектар на giftware вклучувајќи ознаки, компакт

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Ако не сте добиле наредбата во рок од 30 дена, ве молиме да не контактирате на време и да се одговори на ва

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Хардвер Големина : 31"W x 46"H x 20"D Банер Големина : 22.75"W x 36.75"Х Хардвер Материјал : алуминиум, пластика (баласт).

Џеб прегради задржи essentials одделени.РАЗНОВРСНА, исто Така, се користи како мачка / куче играчка кутија; Од

Таблета апарат е со мала тежина и корисна за патување или за користење при работа СОСЕМА НОВ НЕ ОЕМ ПОЛН

Висококвалитетни материјали : Оваа складирање кутија се направени од издржлив, здрави материјали, квал

Дршката дизајн на двете страни е лесен за употреба, погодно да се земе и да се движат, и лесно да се носат

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

Многу Важно : во Внатрешноста на црна плик, вие добивате QR код за ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА картичка ве молиме

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Please wait...