0
clear
  • SUTAVIA Чипка Патио tablecloths Везени Кампување Маса Крпа, Класичен Правоаголен Триаголник Ресни Табела Капак, за Кујна, Трпезариска Излет Кафе на Маса и Свадба Банкет(Зла?
  • -20%
  • -20%
SUTAVIA Чипка Патио tablecloths Везени Кампување Маса Крпа, Класичен Правоаголен Триаголник Ресни Табела Капак, за Кујна, Трпезариска Излет Кафе на Маса и Свадба Банкет(Зла?

SUTAVIA Чипка Патио tablecloths Везени Кампување Маса Крпа, Класичен Правоаголен Триаголник Ресни Табела Капак,

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме да се чувствуваат слободни да купите парична казна tablecloths!.Нема намалување, без брчки.Лежеше рамна или висат да се исуши.ПОГОДЕН ЗА РАЗЛИЧНИ НАСТАНИ : За одмор забава,ресторани,угостителство и декорација на Пролет Лето на Отворено Градина.ГАРАНЦИЈА : Ако имате било незадоволство со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, Ние ќе ви вратат и да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.Ве молиме мерка вашиот tabletop димензии-должина, ширина, пред купување на tablecloth.професионална извоз везени tablecloth и везени чипка производители, водечките претпријатија во текстилната индустрија.ВЕЗ ДИЗАЈН : Прекрасни цветни дезени,гроздобер две тон на боја embroiedey чипка,флорални исечок дизајн и тешки чипка граница.Топло Совети : 1.Бои на слики и објекти може да се исклучи поради разликите во мониторот 4.Да се избегне употребата на тешко четка и претерано триење, изработка на деформација на маса крпа штета.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Направи отворено јадење бриз со клип на наутички јазол маса крпа тегови.Табела курс за непречено крпа и

НАСТАНОТ УКРАСИ – Пар овие полиестер tablecloths со други Balsa Circle свадба декорација, како што катедрата ги по

ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ ЗА Машина мие со ладна вода.Answer : ___________________________ Note : дигитални слики ние се прикаже има

100% Полиестер.Увезени.Солидна Лагер tablecloths.Машина перат 100 Percent полиестер, увезени.Достапен во следниве г

Полиестер.Ноќта на вештерките valances се вклопуваат совршено за вашиот камин и додадете дополнителна допи

Железо при мали прилагодувања доколку е потребно.Оваа Премија tablecloth е совршен за секојдневна употреба,

Издржливи Polyester Never се грижите за пеглање или хемиско чистење повторно.Оваа 70инчен круг крпа обезбедува

Винил Површина за Лесна Грижа.Хлоридслободен PEVA.Ги чистат со влажна крпа користејќи благ сапун решение.

Големина : Правоаголник со големина како 52" x 70", седишта 46 луѓе.Ве молиме љубезно ве молиме ПРОВЕРЕТЕ ја о

Можете да ги красат вашата трпезариска маса за семејно обединување, партија или некои посебни денови, с

Полиестер.Разновиден Избор : Овие направена Вртат Дизајн tablecloths се достапни во 15 различни бои и 10 големи

1.Зголемување на должината на droop според личните желби 2.На пример : трпезариска маса 60120cm, може да нареди 1

Можете да повторна употреба за годините што доаѓаат.Тоа е совршен за различни прилики, вклучена вечери,

Винил Површина за Лесна Грижа.Хлоридслободен PEVA.Ги чистат со влажна крпа користејќи благ сапун решение.

Лесно Care Machine перат, нежно циклус, железо во можност и собори сува, не кајгана.Мерка вашата маса големина

Plaids, Материи и Polka Точка Shamrocks.Чисто Зелена Позадина на Среќа 4 лист clovers 100% Винил overlaying 100% Полиестер Флане

Користете Scene This tablecloth е совршен за вашата празник декорација.Можете да повторна употреба за годините ш

Tablecloth протега да ги собере сите 72" x 28" Пикник Маса или шоу Маса, клупа покрие протега да ги собере сите 12" X

Сатен.Цел над $39.99 право на БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ,се комбинираат со било Tableclothsфабрика предмети.Како да се Г

Лен,памук.Правоаголникот / Плоштад Декоративни Tablecloths Големина : 60×140in(About153×356cm).Tabletop Дома Декорација Суп

Заврши со пораби рабови.Не Железо или машина за миење или сува.Фланелен боксери поддржани за да се намал

Please wait...