0
clear
  • STELLE Деца/Девојки Симпатична Туту Фустан Балет Леотар за Танц
  • -20%
  • -20%
STELLE Деца/Девојки Симпатична Туту Фустан Балет Леотар за Танц

STELLE Деца/Девојки Симпатична Туту Фустан Балет Леотар за Танц

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Памук, 5% Spandex.Супер симпатична туту фустан леотар со три-слој мека предиво туту здолниште/Совршен за било прилики.Ние користиме високо квалитетни памук за bodice дел, кој е помек и посилна од заеднички памук.Тие обезбедуваат помек се чувствуваат и се повеќе отпорни на миење.Големина на табела : Големина XXS (Возраст : 2t), Големина XS (Возраст : 3t), Големина S (Возраст : 4t), Големина M(Возраст : 5-6t), Големина L(Возраст : 7-8t); Големината на табелата се препорачува врз основа на нашите мерења и минатото на клиентите коментарите.Ние се користи високо квалитетен материјал за bodice дел, кој му дава фустан повеќе мекост, повисоки glossiness, и подобро се носат и измијте отпор.Избори за две различни Стил : Нашата оригиналната верзија е 3/4 ракав, и додадовме ракави верзија на овој оглас за потоплите времето избор!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Полиестер, 5% Elastane.Увезени.Машина За

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење ✔️За Конкуренција s п

Bodice : 58% Најлон, 40% Полиестер, 2% Spandex; Здолниште Надеж : 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Рака Мие Само

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Се повлече На затворање.Мека водат тк

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Се повлече На затворање.

Одлично за секојдневно носење, канцеларија, за патување, забава, кампување, затворен или отворен.Во одно

Пакетот вклучува : ќе добиете 4 парчиња на домашно милениче куче, мачка фустани во различни дизајни, дово

95% Полиестер, 5% Elastane.Увезени.Машина За Миење.Овој сестран кратки ракави се вклопуваат и одблесокот фуста

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Полиестер, 5% Elastane.Увезени.Машина За

Се повлече На затворање.Мека водат ткаенина, што го прави идеален за танц пракса.Без ракави, голи lycra пол

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Мека Ткаенина.Се повлече На затворање

❤Прилики : Чисто и едноставен стил ❤Gillberry продавница❤ ❤Добредојдовте на нашиот Gillberry продавница.9" Дол

Повеќе големини за опции за да се обезбеди удобен одговара за вашето домашно милениче куче.Пред купувањ

100% Полиестер.Се повлече На затворање.Чипка дополнителните кратко sleeve танц костим.Пакување : само фустан

Bodice : 58% Најлон, 40% Полиестер, 2% Spandex; Здолниште Надеж : 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Рака Мие Само

Сет Вклучуваат : 1x Жените Танц Фустан.Жените возрасни ракави леотар танц фустан, добра еластичен матери

Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт .Лабава и flowy и не премногу clingy или се види преку.5" Должин

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Bodice : 58% Најлон, 40% Полиестер, 2% Spandex; Здо

ВГРАДЕНВО ЛЕОТАР Изграденаво леотар наредени и на дното, супер еластичен и многу опремени со телото, со

95% Полиестер, 5% Elastane.Увезени.Машина За Миење.Овој сестран кратки ракави се вклопуваат и одблесокот фуста

Мека Ткаенина.Се повлече На затворање.Копчето пред се, од страна на патент, линија.Ткаенина нема водат.С

КОЈ НЕЈЗИНИОТ ОМИЛЕН МЕЧО ПУХ ЛИКОВИ Додадете некои Пу Мечка стил на вашиот малку девојка на денот!Оваа

Please wait...