0
clear
  • Fashy Еден Ребрести со 3D Површина во Трендовски Бои Аква Топла Вода во Шише, 0.8 Литри
  • -20%
  • -20%
Fashy Еден Ребрести со 3D Површина во Трендовски Бои Аква Топла Вода во Шише, 0.8 Литри

Fashy Еден Ребрести со 3D Површина во Трендовски Бои Аква Топла Вода во Шише, 0.8 Литри

DEN 2224.80

Достапност
Достапно за нарачка

3 D бран.топла вода во шише "за ДА ОТИДЕТЕ".Термопластични топла вода во шише.Не користете го во врела вода, па дури и топла вода од чешма може да scald.Држи топло-шише за вода од страна на нејзиниот врат, пополнете внимателно да максимална на 2/3 да се спречи каква било вода од јавните назад.Нежно ставете го шишето до вода се појавува на вратот вметнете затка и да се стегне.Проверете дали тоа е запечатена.Да се избегне контакт со жешки површини, масло, маст и директна сончева светлина посочи и остри предмети.Не дозволувајте ништо да се одморат на шишето.По употребата, испразнете го топла вода шише целосно и се чува на ладно, суво и темно место.Употреба : За релаксација и чувство на благосостојба.Исто така, ефикасно ја ублажува болката кога топлина терапија се препорачува, како што се перисталтиката и проблемите со циркулацијата, за релаксација на мускулните грчеви, и релаксација на менструални грчеви.Нема да се користи за : Треска услови, воспаленија и сл.Во случај на сомнение, консултирајте се со вашиот лекар или фармацевт.Предупредување : не се загрее во микровална печка или во конвенционална рерна.Топла вода во шишиња, може да доведе до изгореници, затоа избегнувајте продолжен контакт со кожата.Не користете го ова со било додадени материи како што се готвење сол, етерични масла и др.Ако децата користите топла вода во шише, возрасни надзор се препорачува.Проверка на топла вода во шише и затворање редовно за абење и оштетување.Ние препорачуваме замена по пет години.Ве молиме да го задржат упатства за понатамошно користење.На fashy топла вода шише е да се користи само за наменетата цел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оваа satiny спа искуство обезбедува инстант олеснување од сувост, па рацете изгледа rejuvenated.Клинички покажа

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Хибрид Влијание & Нула Заштита : Военоодделение материјали кои се комбинираат својствата на стакло за д�

Кабинетот школки едно парче страна, назад, и се соочуваат со рамка.Солидна врвот и на дното панели.Внатр�

Помине јажето преку страна дупки и безбедна мрежа на балкон шини.Безбедност нето, ако боја и големина шт

【Важна Забелешка】САМО компатибилни со i Phone X или i Phone XS (5.8 инчи), НЕ се компатибилни со i Phone XR , XS Max или би�

ШИРИНА ИНЧИ : 48 ДЛАБОЧИНА ИНЧИ : 24 ВИСИНА ИНЧИ : 74 СОБРАНИЕ : Unassembled.ИЗГРАДБА : Пластика.Nexel Цврсти Пластичн�

Хардвер Големина : 31"W x 46"H x 20"D Банер Големина : 22.75"W x 36.75"Х Хардвер Материјал : алуминиум, пластика (баласт).

можете да контактирате со нас, без разлика кога и каде.Нема други алатки се потребни.Поради разликата по

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Долг 410, 450, 470, 530, 550 100% сосема нов и висок кв

Висококвалитетни материјали : Оваа складирање кутија се направени од издржлив, здрави материјали, квал�

Самостојна Едноставно се водат на перење забавува излезе, ќе застане и да се задржи во исправена позици�

2 метри USB кабел должина, мултифункција кабел за контрола на операцијата, можете да лесно да се контролир

2160 Joules на напредни пренапонска заштита.Два пред се соочуваат со 2 1amp USB излез за полнење i Phone, i Pad, паметни

Зрак агол : 120 Tripod пополнете светлината 10 нивоа 3боја на подот tripod led прстен beautification пополнете светлината

Ние се стремиме да ја испорача највисоката квалитетот на стоката, додека одржување на некои од најниски

Чисти и елегантен полиран злато жица.Убава кафеава боја со бела крои.Голем вкупната големина на 12x12x22".Од

Многу Важно : во Внатрешноста на црна плик, вие добивате QR код за ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА картичка ве молиме

100% Merino Волна.ВИСОК КВАЛИТЕТ Нашата мека и пријатна капа е изработена од 100% SUPERFINE MERINO ВОЛНА.Еластичен, уд�

Микрофибер.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Луксузни Tracktors Тематските надолуалтернатива утешителот за годината удоб�

1Година Ризик Бесплатно Гаранција против било дефектите во изработка и материјали.На ОТВОРЕНО Се овие �

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm 6mm 6mm.8мм 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежб

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

● Димензии : Дијаметар : 70cm / 27.5 инчен, од Страна на ширина на огледало кабинет : 13.5 cm / 5.3 инчен, Складирање

Дизајн : поштенско Сандаче, може да се инсталира со голем простор, лесен за носење, едноставна атмосфера

Please wait...