0
clear
  • Nilox Рециклирани Ранец Зелена Секојдневниот
  • -20%
  • -20%
Nilox Рециклирани Ранец Зелена Секојдневниот

Nilox Рециклирани Ранец Зелена Секојдневниот

DEN 1637.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% рециклирани пластични (rpet) ранец.Пред рефлектор линија за поголема безбедност.Погоден за носење 15.6 " лаптопи, таблети и други лични предмети.Идеална за работа, универзитет или одмор употреба, секогаш обрнувајќи внимание на околината.Пакување во рециклиран материјал укажува на обработка циклус од пластични шишиња до финалето ткаенина.Производителот гаранција може да не се применува.Одржливост на вашето рамо со вас секој ден.Дизајниран за дневни патувања, од универзитетот за работа, зелената е првиот ранец во "зелена" линија направени целосно од рециклиран материјал (rpet), по процесот на производство, која им овозможува трансформација на пластични шишиња во обновливи ткаенина .има пред рефлексивни линија која овозможува да се користи безбедно дури и во ноќни услови.двојно внатрешна преграда, исто така, овозможува транспорт на лични предмети како лаптопи, таблети или книги, во секое време од денот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјал : Висок квалитет лесни трајни печатени Полиестер за удобен Daypack.УНИКАТЕН ДИЗАЈН Нашето окофа

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Прегратка трендови со овој елегантен ранец чанта flaunting на еластична кожа, измиени дизајн покачени од ст

Материјал на ранец е мека и светлина,може да се свитка во вашиот багаж додека патуваат.Прилагодливи рам

Применливи Сценарија Мултифункционален Ранец : Стилски Печатени Ранец Е Одличен Ранец За Секојдневнио

i Pad / таблет џеб.Три начин zip затворање.Внатре zippered divider и zippered џеб.Организатор џебови и пенкало циклуси.П

Голем Капацитет За Складирање На Многу Објекти Како Што Се Падовите, Книги, Облека, Камера, Итн.【Лесни &

Со двете мали и големи џебови за да ги собере сите на вашиот секојдневен essentials, на Nino Bossi Боби Кожа Ранец

ВисокоКвалитетни Материјали Направи Да Се Чувствуваат Удобно Кога Се Носи.Нема Повеќе Непријатно Чувс

100% Пена СТП Полиестер.Увезени.Патент затворање.Внатрешни работи поместена ipad или netbook ракави со велкро

Постојат два уво токи на дното на торбата.Може да се користи како гласник торба / торба / crossbody ранец /

Материјал Опис Сина Морски Живот Еколошки Лесни Супер Полиестер Платно И Мазна Патент 1 Пред Патент Џеб,

Ние ќе ги реши сите проблеми за вас со најдобар квалитет на услуга.5 инчен / 39x19x9(L*H*W).Можете да се вратите

★Погодни големина : Главни торба : 16.1(h)*5.1(w)*12.4(l)инч.Преден џеб : 6.5(h)*1.6(w)*12.4(l)инч.Компактен, но пространа,мо

Мирисот ќе исчезнат ако место ранец во слободно циркулираат воздухот за 23 дена.Постои patch џеб на секоја

Материјал : Ранци се направени од супериорен квалитет полиестер и мазна патент.Полиестер материјал е то

Постои patch џеб на секоја страна од џебот на градите, што може да се користи за да се одржи еден чадор или п

Материјал : Оксфорд ткаенина, силни и издржливи.Широк рака со сунѓер обвивка, прилагодлив.Постојат два н

Полиестер обвивка.Патент затворање.Овој ранец е направени од издржлив полиестер ткаенини и се третира

★Погодни големина : Главни торба : 16.1(h)*5.1(w)*12.4(l)инч.Преден џеб : 6.5(h)*1.6(w)*12.4(l)инч.Компактен, но пространа,мо

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Се Носат На Согласност.Исплакнете темелно, се п

Направени од издржлив полиестер и кожа, allinclusive, убава и практична.Големина : 12.6 x 5 x 14.8 инчи (L x W x H).Stucture : 1

ПЕЧАТЕНИ Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Главната боја на ранец е Црна

★Погодни големина : Главни торба : 16.1(h)*5.1(w)*12.4(l)инч.Преден џеб : 6.5(h)*1.6(w)*12.4(l)инч.Компактен, но пространа,мо

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјал : Висок квалитет лесни трајни печатени Полиестер за удобен Daypack.УНИКАТЕН ДИЗАЈН Нашето окофа

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

Материјал Опис Розова Flamingos Еколошки Лесни Супер Полиестер Платно И Мазна Патент 1 Пред Патент Џеб, Пого

Please wait...