0
clear
  • Ришелје Хардвер 66024021206 Современа Близнак Вртливата Рициново со Кочница, 2-3/8 во (60 мм) Тркало Дијаметар, Сребрена, Сива
  • -20%
  • -20%
Ришелје Хардвер 66024021206 Современа Близнак Вртливата Рициново со Кочница, 2-3/8 во (60 мм) Тркало Дијаметар, Сребрена, Сива

Ришелје Хардвер 66024021206 Современа Близнак Вртливата Рициново со Кочница, 2-3/8 во (60 мм) Тркало Дијаметар,

DEN 318.24

Достапност
Достапно за нарачка

Овие медиум-должност современа твин-тркала casters со плоча се лесно да се инсталира.Се препорачува за Следните Површини : Плочки, Керамички, Линолеум, Тепих, Тврдо, Ламинатни.Тркала Дијаметар : 2 3/8 во (60 mm) Упатуваа Ширина : 1 13/16 во (46 mm) Вкупна Висина : 3 во 1/4 (83 мм.).Капацитет На Рициново : 60 kg Монтажа Тип : 1 5/8 во x 1 5/8 во (42 mm x 42 mm) Плоча.Крај : Сребро и Сива, направени од Најлон Ro HS Уверение.Овие медиум-должност современа твин-тркала casters со плоча се лесно да се инсталира.За внатрешна употреба.Комбинација од дизајн и функционалност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Капацитет : 1000 кг.Тркала Кол.x W : 8x2".Вкупна Висина : 91 / 2".Delrin Ролери Имајќи.Оваа рициново е дизајниран за те

Капацитет : 1000 кг.Тркала Кол.x W : 6x2".Вкупна Висина : 71 / 2".Delrin Ролери Имајќи.Оваа рициново е дизајниран за те

За последните 100 години, сме си заработи репутација за изградба на индустриски повеќето трајни casters и тр�

4" X 2" Вртливата Casters Тешки Полиуретан на Челик Центар Тркала со Кочница 700lb Секој (4) Алатка Кутија.Функциј

Услуга Рициново е ненадмината во квалитетот, сигурноста, и одличен услуги на клиентите.На врвот за закл�

Патентирана Kingpinless(TM) топче имајќи прецизност машински raceway 3 / 16" материјал дебелина; 23 / 8" дијаметар raceway �

SPECIFICATIONHeavy Должност Caster Rotate 360 degrees Dual Заклучување Brake Smooth и Молчи и Sturdy Capacity : 300lbs секој рициново wheel Plate Го�

Ладноформирана за дополнителна сила и издржливост.Цинк електропоцинкуван заврши уверува светла се пог

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластични,Metal.Net Тежина : 82g; Пакет Содржина : 1 x Рициново Тркала.Г�

Школка Милиони Носители.Ротари Алатка за Сопствениците и Додатоци.Обработка.СЕЧЕЊЕ АЛАТКИ.Крај Милион�

Стабилна и флексибилна, тивко и носатотпорни, подготвени за употреба.Таписерии изработка, трајни, светл

Овие тешкидолжност Зелена серија дизајн casters ќе додадете уникатен изглед на вашиот мебел.Се препорачув�

Тркала Дијаметар : 3 инчи; Тркала ширина : 50 MM; Тркала дијаметар : 75mm.Имајќи : 600 KG / еез.Материјал : висока �

Капацитет : 10,000 lbs.Тркала Кол.x W : 10x4".Вкупна Висина : 13".Двојна тркала на МаксиДолжност casters се однесува на �

Главен Материјал : Пластика, Метал; Пакет Содржина : 2 x Навој Матични Рициново Тркала.Име на производ : На

Солиден 5 / 16in.riveted кралот pin.Двоентопка raceways обезбеди дополнителна сила, и вртливата способност.Цинк еле�

Please wait...