0
clear
  • Freewell Магнетни Брз Swap Систем 77mm Netural Густина ND32 (5 f-Запира) Камерата Филтер
  • -20%
  • -20%
Freewell Магнетни Брз Swap Систем 77mm Netural Густина ND32 (5 f-Запира) Камерата Филтер

Freewell Магнетни Брз Swap Систем 77mm Netural Густина ND32 (5 f-Запира) Камерата Филтер

DEN 2399.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа е за оние трки-срце моменти кои Freewell има создадено магнетни dslr фото/Mirrorless камера филтер систем за да се намали времето потребно да се разменуваат на леќа филтри буквално во секунда.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Сега се префрлат вашите филтри во секунди со Freewell Магнетни Брзо-Swap Систем.Како сонцето изгрева или заоѓа, или кога и други аспекти на развојната ситуација се менува токму пред твоите очи, питачи да се разменуваат со навој на филтерот за да го замени со друг голта скапоцени секунди.Инсталација : Сега го вклучите вашиот филтер во 2-3 секунди со Freewell Брз Swap Магнетен систем нема повеќе да се провира.Функција : ND32 (5 f-запира) Неутрален Густина Филтер помага за време на светол сончев состојба додавање на кино изглед на вашиот снимки.Оптичко Стакло : Направени со користење на Висока Дефиниција Премиум Оптичко стакло двојно-страна multicoated Нула хроматска аберација (боја shift).Многу Важно : во Внатрешноста на црна плик, вие добивате QR код за ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА картичка ве молиме да се види видео пред да започнете да го користите производот.Како не им помогне?.Но во други времиња знаете колку брзо ќе мора да реагира за да отпразнувам момент.Во меѓувреме, срцето е трки, бидејќи знаете дека имаат само милисекунди за да победи вашиот трка со времето или плима.Како фотограф, знаете сите за чекање играта : оние моменти кога најголема трпение е потребно да се стави во право место во точно вистинското време да се фати дека еднаш во-а-живот сликата.Она што е Вклучено : Празни Магнетна База Прстен, ND Филтер, Леќа Капа, Микрофибер Крпа за Чистење, Магнетни Тешко Случај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

2160 Joules на напредни пренапонска заштита.Два пред се соочуваат со 2 1amp USB излез за полнење i Phone, i Pad, паметни

Зрак агол : 120 Tripod пополнете светлината 10 нивоа 3боја на подот tripod led прстен beautification пополнете светлината

3 D бран.топла вода во шише "за ДА ОТИДЕТЕ".Термопластични топла вода во шише.Не користете го во врела вода

Ако не сте добиле наредбата во рок од 30 дена, ве молиме да не контактирате на време и да се одговори на ва�

Дизајн : поштенско Сандаче, може да се инсталира со голем простор, лесен за носење, едноставна атмосфера

3 парче ХСС Титаниум обложена 5 / 9 / 14 чекор вежби (412 / 20 / 32милиметри).Ласерски одбележувањето на чекор гол�

Хардвер Големина : 31"W x 46"H x 20"D Банер Големина : 22.75"W x 36.75"Х Хардвер Материјал : алуминиум, пластика (баласт).

Оваа satiny спа искуство обезбедува инстант олеснување од сувост, па рацете изгледа rejuvenated.Клинички покажа

Тоа вклучува нашата револуционерна 4 K способен 16канал N861 Серија мрежа видео рекордер (NVR) и десет 4 K курш�

Висококвалитетни материјали : Оваа складирање кутија се направени од издржлив, здрави материјали, квал�

Чисти и елегантен полиран злато жица.Убава кафеава боја со бела крои.Голем вкупната големина на 12x12x22".Од

Џеб прегради задржи essentials одделени.РАЗНОВРСНА, исто Така, се користи како мачка / куче играчка кутија; Од

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

Bluetooth ЗвучникBUGANI M83 надградена верзија на говорникот има : должина 15.Дијаметар е поголем од BUGANI M83, која п�

Дршката дизајн на двете страни е лесен за употреба, погодно да се земе и да се движат, и лесно да се носат

Многу Важно : во Внатрешноста на црна плик, вие добивате QR код за ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА картичка ве молиме

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

★ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : Оградата Оркестарот Мрежа има еден мал дијаметар, и саќе дупка дизајн не го блок�

Хибрид Влијание & Нула Заштита : Военоодделение материјали кои се комбинираат својствата на стакло за д�

Домспакувани медицина кутии.Голем капацитет слоевит складирање, итен дрога за пребарување за една секу

можете да контактирате со нас, без разлика кога и каде.Нема други алатки се потребни.Поради разликата по

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Помине јажето преку страна дупки и безбедна мрежа на балкон шини.Безбедност нето, ако боја и големина шт

● Димензии : Дијаметар : 70cm / 27.5 инчен, од Страна на ширина на огледало кабинет : 13.5 cm / 5.3 инчен, Складирање

ШИРИНА ИНЧИ : 48 ДЛАБОЧИНА ИНЧИ : 24 ВИСИНА ИНЧИ : 74 СОБРАНИЕ : Unassembled.ИЗГРАДБА : Пластика.Nexel Цврсти Пластичн�

1Година Ризик Бесплатно Гаранција против било дефектите во изработка и материјали.На ОТВОРЕНО Се овие �

100% Merino Волна.ВИСОК КВАЛИТЕТ Нашата мека и пријатна капа е изработена од 100% SUPERFINE MERINO ВОЛНА.Еластичен, уд�

Селтик Стакло Дизајни претставува Морски Камења, прекрасен спектар на giftware вклучувајќи ознаки, компакт

Самостојна Едноставно се водат на перење забавува излезе, ќе застане и да се задржи во исправена позици�

Please wait...