0
clear
  • Тропските И Диви Цвеќиња Перење Торба Со Рачки Круг да го Пореметат Водоотпорен Складирање Кошница Свитлива 16.5 x 17.3 Инчен
  • -20%
  • -20%
Тропските И Диви Цвеќиња Перење Торба Со Рачки Круг да го Пореметат Водоотпорен Складирање Кошница Свитлива 16.5 x 17.3 Инчен

Тропските И Диви Цвеќиња Перење Торба Со Рачки Круг да го Пореметат Водоотпорен Складирање Кошница Свитлива 16.5

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 16.5 x 17.3 инчен/42 x 44 cm.Големината попречи е голем и може да складирање на многу работи.Што е ова да го пореметат направени од?На Перење Попречува е направен на силна, носат-отпорни, и водоотпорен оксфорд ткаенина, кои може подобро да ја заштитите и чување на вашите алишта.Каде да се користи?Количка за перење кеси е многу погодна за кујна, дневна соба, купатило, плакар, игра соба и автомобил.Тоа може да се сместат облека, играчки, книги, итн.Моделот испечатени на чување попречува е смешно,уникатен и интересен.Различни модел може да се користи на друго место,ќе се забавуваат на вашето семејство.Облека за Нега : Тоа е укажуваат на тоа рака мие со ладна вода на овој кориснички перење кошница.Квалитет : Ние сме многу сигурни во нашите производи и може да се купи нив, без грижи.Боја Одрекување : боја на вистински предмети може да бидат различни од сликите прикажани поради осветлување ефект или различни monitor display, ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

МАТЕРИЈАЛ:Памуклен материјал + намалување јаже + водоотпорен слој,Мека дише Памук и лен ткаенини кој е

Идеален заштитник за својата облека Tenrai нуди подобро избори и производи за вашиот живот.Fenlosi перење тор�

【ЕКСТРА ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Димензии на перење кошница да се 14.4 инчи со капацитет 75 L.Причината за одлучит�

МАТЕРИЈАЛ:Памуклен материјал + намалување јаже + водоотпорен слој,Мека дише Памук и лен ткаенини кој е

МАТЕРИЈАЛ:Памуклен материјал + намалување јаже + водоотпорен слој,Мека дише Памук и лен ткаенини кој е

XL Перење Торба 36" x 18".Носат до 4 носивост на перење со една посета.Голем мрежа торба со пролетта клип за в�

Најлон.Голем Капацитет големи торби за перење 85 L капацитет со трајни дебел најлон материјал, никогаш н�

Одлично за организирање на облека и опрема.Со нашата напредна кампување опрема, натоварена со најновит�

ИЗДРЖЛИВИ Нашиот здрав перење кесички се направени од дамкаотпорни, се водат отпорни и солзаотпорни ма

Ве молиме не двоумете се повеќе, да го додадете во количката и да го купат токму сега! 【Совршена Големин�

RIP И ОТПОРНИ на АБЕЊЕ Дебел најлон материјал со екстратешки двојноцвест изградба и повеќе крои во дното

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 16.5 x 17.3 инчен / 42 x 44 cm.Г�

Совршена Комбинација : 7 различни големини перење кеси ги собере сите ваши перење потреби.Особено добар

Не ја користете машината за перење да се исчисти торба, тоа ќе ја оштети водоотпорен слој.Зачувајте го В�

МАТЕРИЈАЛ:Памуклен материјал + намалување јаже + водоотпорен слој,Мека дише Памук и лен ткаенини кој е

Бидете сигурни подолг животен век и издржливи употреба.Оваа перење ранец е дизајниран да биде практичн�

МАТЕРИЈАЛ:Памуклен материјал + намалување јаже + водоотпорен слој,Мека дише Памук и лен ткаенини кој е

【 Материјал 】Оксфорд ткаенина 【Големина】13.817.3 инчен(3544cm) 【Дизајн на производот】интимната страна рем

МАТЕРИЈАЛ:Памуклен материјал + намалување јаже + водоотпорен слој,Мека дише Памук и лен ткаенини кој е

Постојат многу големини и типови за да изберете од.Точка Име : Миење Bag Material : Polyester Features : Лесни, Антиtwining, P

Капацитет : 14 【Издржлив Материјал】 Оваа перат патување перење ранец е направен од 600 D Оксфорд ткаенина

Проширување со врвен дизајн ви овозможува да се потопуваат во вреќа без никакви проблеми, МАКСИМАЛЕН ка

Please wait...