0
clear
  • JYDQM Бања Полица 3 Ниво Ѕид Складирање Рек Мултифункционален Складирање Рек Слободен Удар
  • -20%
  • -20%
JYDQM Бања Полица 3 Ниво Ѕид Складирање Рек Мултифункционален Складирање Рек Слободен Удар

JYDQM Бања Полица 3 Ниво Ѕид Складирање Рек Мултифункционален Складирање Рек Слободен Удар

DEN 15426.24

Достапност
Достапно за нарачка

Одлична модерна елегантен дизајн.Глатки криви допир, внимателно дизајниран за да ви овозможи да купи повеќе задоволително производи.Голем Капацитет - Може да се сместат сапун, шампон, лицето чистење, лосион, четки и така натаму.Чување полиците, крпа шини, агол shelving, туш caddy носителот, лебдејќи решетката.Материјал : не 'рѓосувачки челик животната средина материјал, водоотпорен и анти-корозија, трајни, не е лесно да' рѓа.Име на производ : складирање rack Number на производи : 1 Suitable за простор : Bathroom Applicable луѓе : Volkswagen Color класификација : 3 layer Installation метод : Слободен punching Material : Нерѓосувачки steel Shelf класификација : Ѕид mount Easy да се соберат со лесно да се следат настава и сите потребни хардверски предвидени, цврсти и издржливи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Декорација & Складирање Полица : Окофаќање и разновиден.Одличен украс за вашата дневна соба, канцелариј�

достапни во thre големини : Мали 15cm висок, средни 20cm високи и големи 25cm висока.достапни во 16 бои.направени о

✱Полица има висока стабилност дизајн, висок квалитет на дебел материјал производство, уникатна израбо�

Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи

достапни во thre големини : Мали 15cm висок, средни 20cm високи и големи 25cm висока.достапни во 16 бои.направени о

Ѕид‑монтирани дисплеј мала полица, погоден за дом, канцеларија, продавница, студио соба, итн.Лесно да се

Приближните Димензии 15.Ве молиме имајте на ум дека овој објект е рачно насликани па објектот ќе добиете

Најдобар Избор Во кујната, пловечки полица може да се користи за да се стави леќата шишиња, пешкир носит

Силен материјал, не се подложни на судир штета, дебела и стабилна носат.Класичен ковано железо, мултисло

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Направен од композитни дрво.Пакетот содржи : дрвени табли, железо загради, проширување завртки, неознач�

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Декоративни дрво ѕид ѕид полица со куки за entryway или кујна организација.Цврсто дрво плак има полица и кук

Големина : Дрво Виси Полици : 18" во висина, дрвена полица е 17" во должина.Месечината pahse ѕид виси : 55" должин�

Оваа halltree entryway со складирање клупа е направена од цврсто дрво и дрвени фурнири во потресени црн финиш се

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Обеси на речиси секој ѕид и да видиме за себе само како импресивен тоа изгледа сите на свој или се креати

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

достапни во thre големини : Мали 15cm висок, средни 20cm високи и големи 25cm висока.достапни во 16 бои.направени о

Направен од композитни дрво.Пакетот содржи : дрвени табли, железо загради, проширување завртки, неознач�

Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Добредојдовте на нашата продавни�

Дизајн филозофија : карактерот на уметноста и животот зависи од вашето сопствено разбирање.Добредојдов

★ Кабел дупка дизајн, скриени неуредна кабли и жици, ви помогне да бидете чисти и цел, да се спречи елект�

Бесплатни Прилагодување на Агол : Каде и да го инсталирате, како на пример монитор за компјутер или проз�

Ќе добиете 3 пакет од не ' рѓосувачки челик варијабилна полиците и 6 завртки.Можете да го користите да се �

Табови на 2.Неколку популарни Multikeep Кутии : .5 во 100% БАМБУС : Повеќето чај кутии се користи лажни композитн�

✿Земја Селски Оркестарот : Тоа може да донесе малку на земја рустикален стил во вашата куќа со оваа прек

Изградени со ABS, обезбедување на убавината, квалитетот и долговечноста, и противењето секојдневно гребн

Модерна, необичен ѕид полица.Материјал : Метал.Боја : црна.Грижа инструкции : Избрише се чистат со влажна

Please wait...