0
clear
  • DTKJ Бања Стои Крпа Рек,самостојна Крпа Багажник, 2 Ниво Метал Кат Стои Скала Крпа Држачот за Бања, Кујна, Спална соба, покрај базенот Внатрешна/Надворешна Употреба
  • -20%
  • -20%
DTKJ Бања Стои Крпа Рек,самостојна Крпа Багажник, 2 Ниво Метал Кат Стои Скала Крпа Држачот за Бања, Кујна, Спална соба, покрај базенот Внатрешна/Надворешна Употреба

DTKJ Бања Стои Крпа Рек,самостојна Крпа Багажник, 2 Ниво Метал Кат Стои Скала Крпа Држачот за Бања, Кујна, Спална

DEN 17888.16

Достапност
Достапно за нарачка

♥ МЕТАЛ : индустрискиот метал создава модерен изглед за надополнување на современите decors.За стилски начин да се задржи вашата крпи организирани и во лесно се постигне, направи оваа самостојна крпа рек дел од вашиот дом за денес.Лесен за инсталација : Ние нудиме сите завртки додатоци и инсталација настава прирачници потребни за инсталација на пакувањето.Крпа Рек Функција : ♥ 2-RUNG СКЛАДИРАЊЕ : Две крпа барови обезбеди доволно простор за повеќе крпи да се чуваат додека овозможувајќи им да се исуши.На 2 слоја крпа полици ви обезбеди со многу простор да се откажам и да ги чува бања крпи, рачни крпи, измијте облека, bathmats, и повеќе.Ние ќе ги исполниме вашите барања веднаш, Ние сме посветени на 100% задоволството на нашите клиенти.Широко се користи : Модерен дизајн е идеален бања, паркинг (надворешен туш и трансформира бања гардероба, кујната кабинет, перење соба, дневна соба, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Z Стил : Кул стилизирана багажник, направени од издржлив од нерѓосувачки челик и се зачува простор, може �

Крпа решетката е направен од тешки‑должност железо материјал, силни во структурата, носат‑отпорни, и и

Притиснете на 2 или 4 часа копчиња и потоплите ќе остане на доволно долго за да се загрее вашиот крпи пото

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања �

Карикатура дизајн, АБС материјал, едноставен и елегантен, убава и издржливи.Флексибилен за употреба, ле�

нашите крпа застане е Алуминиумлегура на магнезиум материјал, антикорозија технологија.Пијано печење �

Што и да одберете Крпа Барови Модерен Дизајн и Функционална Естетика Ќе Даде Imulate Заврши до Вашата Бања �

Направени од висококвалитетни материјали, силни и издржливи, може да се стави бања предмети на неа.Напр�

* Совршена крпа бар за секоја бања : различни прилики, предвидува различни начини на употреба, според вис

Издржлива и практична опција за сушење каде што ќе имаат резервни ѕид, внатре или надвор.Простор за Зашт

【Добро и НОВИ Дизајнирани】Практични и Простор за заштеда на дизајн,Три Залитат Слоеви Барови Совршен �

Совршен за Рака Крпи и Измијте Облека на Атрактивна Крпа Бар.Лесно да се Инсталира и да Изгледа Многу Мо

Ѕидмонтирани дизајн, комфор и организација на бањата.Да се бања во стил, бања хардвер не само за употреб�

♥Сјајна карактеристики : Зачувате простор и чувајте ги чисти крпи и удобен.Лесно да се чисти и да се одр�

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања �

Челик fingertip крпа носител е одлична за прикажување и сушење на fingertip, гостин крпи заедно страна на вашиот �

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања �

1 180 ротација : крпа решетката може да се ротира до 180 хоризонтално, што е доволно за да се задоволат потре�

ДОЛГОТРАЈНИ : Има карактеристики на нула отпорност и издржливост, не е лесно да ги кородираат и не е лесн

Што и да одберете Крпа Барови Модерен Дизајн и Функционална Естетика Ќе Даде Imulate Заврши до Вашата Бања �

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Лесно се инсталира од виси над бања или туш кабина врати за размена на инстант скл

Рака Крпа Бар Бања Пешкир Носителот Кујна Јадење Крпа Закачалка Не ' Рѓосувачки Челик.Бања Пешкир Носит�

●Она што Ќе се Избере Крпа Барови Модерен Дизајн и Функционална Естетика Ќе Даде Безгрешното Заврши до

390 x 45mm / 15 Мултифункционален за Употреба : се Користи за да го крпи, палта, капи, чанти, чадори, копчиња, до

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања �

Направени од висококвалитетни материјали, силни и издржливи, може да се стави бања предмети на неа.Диме�

Ѕидот решетката е засилен за да ја издржат тежината на било hilt, па не се грижи за вашиот ѕид рек падне ѕид

Замислете си излегов од туш секое утро и да биде во можност да го користите свежи и топли крпи ● БЕЗБЕДН�

Примена : Совршен за Бања, Дневна Соба или било Каде во Дом или Хотел и Канцеларија, Каде Крпа Железнички

КРПА РЕК : во Текот на туш вратата крпа управување со 3 барови е совршен за сушење и виси тело крпи, базен �

Please wait...