0
clear
  • Asus РОГ MAXIMUS VIII ХЕРОЈ АЛФА ATX DDR4 3000 LGA 1151 Плочи
  • -20%
  • -20%
Asus РОГ MAXIMUS VIII ХЕРОЈ АЛФА ATX DDR4 3000 LGA 1151 Плочи

Asus РОГ MAXIMUS VIII ХЕРОЈ АЛФА ATX DDR4 3000 LGA 1151 Плочи

DEN 8928.48

Достапност
Достапно за нарачка

5-начин Оптимизација со 1 клик overclocking.Reinvented Supreme FX 2015 Аудио со врвот до дното надградби.Intel Gb LAN & MU-MIMO 2 T2 R 802.11 ac за заостануваат-бесплатни игри.LED Осветлување и Аурата, Flex RGB насловите за персоналните изглед.Dual У 2 + М 2 + SATA Изразат за бескомпромисна складирање брзини.Љубезно се однесуваат на прирачник за корисникот дадени подолу за отстранување чекори.На РОГ MAXIMUS VIII ХЕРОЈ АЛФА подобрува по наградуваниот дизајн на оригиналниот РОГ MAXIMUS VIII ХЕРОЈ, нудејќи подобри USB 3.1 перформанси, 2 T2 R 802.11 ac Wi-Fi со MU-MIMO, dual NVMe У 2 слотови, и сите нови Аура RGB Лента насловите за сопствен систем за осветлување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

★Материјал : Силикон ★Да се подобри ефикасноста на вашиот обработка на слика ★Компатибилен за Apple Macbook

ASRock Супер Легура.Поддржува 7 и 6 Генерација Intel Core TM i7 / i5 / i3 / Pentium / Celeron Процесори.Поддржува DDR4 2400 / 2133 1 PCIe 3.0

【ЗА INTEL ASUS】Z590 / H570 / Q570 / B560 / H510 серија, Z490 / H470 / Q470 / B460 / H410 серија, Z390 / Z370 / H370 / Q370 / B365 / B360 / H310 серија, X299 сери�

DDR4 меморија компатибилност 5 X Заштита II Напреден хардвер заштитни мерки за ситеколо заштита.Медиауспе�

Кој фан ќе престане, врз основа на читања од кој сензор, и во она што температурата—сето тоа може да се п�

На тока дизајн е лесен за инсталација и структура е компактен и не заземаат простор.Изработени од АБС ма

Земја на Производство : КИНА; Материјал : PCB.Net Тежина : 13g; Пакет Содржина : 1 x Моќ Конвертор.Модел : XL6009(CN6009);

Име на производ : Breadboard Посветен Моќ Модул;Влез : DC 6.512 V.Излез : наизменична СТРУЈА 3.3 V 5 V;Конектор Тип : USB2.0

Поддржува 7 / 6 Генерација Intel Core / Pentium / Celeron процесори за LGA 1151 штекер.Поддржува DDR43866+(ОК) Меморија.Intel Optane М

Компатибилен со Нескопосник Одбор 2 / 2 S.Цврсти, Квалитетни и Лесно да се Соберат.Во Кутија : Метал Случај

има нискибучава ПИ ладење функција, која балансира на топлина и акустика со намалување на брзината на в�

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф�

Робустен Моќ Дизајн : 8+2 Dr MOS моќ фази со алуминиумски chokes и издржливи кондензатори обезбеди сигурен моќ �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Лаптоп, лаптоп плоча логика главниот систем одбор.Dell Latitude E6320 со интегриран CPU Intel i52520 M.DDR3 RAM меморија (2 сл

2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050 3046 МТ X9 FV3 2.5 HDD / SSD Заградата Caddy 3650 за Dell Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050 3046 М

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф�

Процесорот : LGA1151, Поддржува 9 / 8 Генерација на Intel Core процесори, ПРОЦЕСОРОТ до 95 W.Чипсет : Intel B365 Меморија :

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф�

Добра компатибилност, како и проширување на просторот, не се смета за системот на меморија.DDR3 меморија, 1

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф�

Опис на производот Хардверски Спецификации Чипсет ESPRESSIFESP32 240 MHz Xtensa еден / dualcore 32битна LX6 микропроцесори

Основни информации за 4.7 инчен капацитивни екран на допир на корица : Тоа е адаптиран за да може да T54.7 ин�

10 PCS 2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050 3046 МТ X9 FV3 10 PCS 2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Dell Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050

Please wait...