0
clear
  • YIWENTEC 8K HDMI Бакар Кабелот UHD HDR 8K 48Gbps,8K@60Hz 4K@120Hz Поддржува HDCP 3D HDMI Кабел за PS4 SetTop Кутија HDTVs Проектори (2М, 8K)
  • -20%
  • -20%
YIWENTEC 8K HDMI Бакар Кабелот UHD HDR 8K 48Gbps,8K@60Hz 4K@120Hz Поддржува HDCP 3D HDMI Кабел за PS4 SetTop Кутија HDTVs Проектори (2М, 8K)

YIWENTEC 8K HDMI Бакар Кабелот UHD HDR 8K 48Gbps,[email protected] [email protected] Поддржува HDCP 3D HDMI Кабел за PS4 SetTop Кутија

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

HDMI 8 K Бакар Кабелот Кабел,Поддршка Ултра Резолуција на 8 K 7680*4320,Компатибилен со HDMI 2.0 б/2.01/2.0/1.4/1.3/1.2/1.1,Поддршка 8 [email protected] Hz,4 [email protected] Hz,UHD ,HDR, ultra HD Видео Пренос Искуство и 3 D Визуелни Ефекти,Аудио и Видео Sync Пренос.Висока Брзина на Проток на 48 Gbps,HDMI Бакар Кабелот Кабел,Високо-брзински пренос без сигнал на косата,HDR 4 : 4 : 4 боја формат.Универзална Компатибилност,поврзете од вашите HDMI Извор Уред на вашиот 4 K или 8 K HDMI Екранот,што се користи за PC Лаптоп,PS4,Blu-Ray Плеер,Оган ТВ слично како Извор,HDMI HDTVs ,Монитори ,Проектори како Екранот,Plug and Play.Лесен за користење и носење,Нема врска насока,Можете да изберете било крај за да го поврзете вашиот текст или екранот.Доживотна Гаранција.обезбедува 18 Месеци се Грижи слободен Производ гаранција и животниот Век на техничка поддршка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

FRL & VRR 4 K, 5 K, 8 K и 10 K.Етернет 10 & 12битни.CL2 / 3 Оценет.Сите HDMI кабли не се создадени еднакви.Куршум Воз има разв

2 M EVHDMI02 T002 M HDMI / DVID Број на Модел : EVHDMI02 T002 M.Објектот Пакет Димензија : 2.6 cm L x 19.0 cm W x 20.8 см Х Точка Пакет Тежи

Q3 : Е ова 4 K hdmi кабел hdcp 2.0 стандардот и да може да биде компатибилен со сите верзии под 2.Тоа е компатибиле

【Поддржана верзија】Akoada голема брзина HDMI2 【ВисокоКвалитетни Материјали】 : Овој HDMI кабел е направен од

4 Влакна Оптички Кабел со 400 Gigabit за некомпресирани аудио видео податоци.Еден HDMI 2.1 4 K120 Hz 8 K60 Hz 48 Gbps FRL Ласер

【HDMI Продолжување & Посилен Сигнал】 : JSAUX highspeed HDMI кабел за продолжување може да се прошири за кратко HDMI к

Одликувајќи се со висок квалитет 28 AWG чист бакар жица.Овој Кабел е изработен од Дазаштитен внатре позлат

HDMI EXTENDER НАД CAT5 / 6 : заштеда на време и пари со користење лесно да се инсталира Cat5 кабли или постоечки Cat5 ин

Поддржува HDMI 2.0 Порти (4 K @ 60 Hz, 18 Gbps, 28 AWG) Поврзете 4 K / HD ТВ да BluRay / DVD Плеер, Xbox, Play Station, КОМПЈУТЕР, и другите

3 Кабел за Продолжување; ги Поддржува сите VESA Резолуции До WUXGA (1920x1200), во 60 Hz Refesh го Оценувате со 1 Пиксели /

【ВисокоКвалитетни Материјали】 : Овој HDMI кабел е направен од висок квалитет на алуминиум школка како и

Најдобри компатибилност, пренос и стабилност.Видео резолуција до 1080p.Надворешен извор на енергија потр

1 способност.1 е најновото ажурирање на HDMI спецификација и поддржува голем опсег на високото видео резол

8k HDMI кабел изградена минатата преку следната генерација на HD.Најлон HDMI кабелот, злато позлатен конектор

За разлика од другите имитација брендови, RUIPRO има положено широка компатибилност перформанси верифика

Оваа нова разноврсна 2.1 производи.CL3Номинална ПВЦ Јакна.1 способност.1 е најновото ажурирање на HDMI специф

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Sound Original storefront Повратни информации 100% позитивни во последните 12 месеци, 30 ден парите назад гаранција за

Карактеристики : Поддржани Видео Формати 480i 576i 720 P 1080i 1080 PSupported Аудио Формати DTSHD / Master Audio / DolbyTrue HD / multichannel

Само HDMI кабел линија изградена првенствено во САД; конектори додадени во Кина.HDMI ATC Заверена од 45 метри (

Одличен Квалитет и UniBody Дизајн : Нашите HDMI кабел не се како заеднички HDMI приклучоците со цвест во средина

HDMI 1.4 поддршка.HDCP поддршката.Енергија со користење на микроUSB конекторот.Далечина до 300 метри користење L

8k HDMI кабел изградена минатата преку следната генерација на HD.Најлон HDMI кабелот, злато позлатен конектор

На 15 метри кабел се поврзува Мини Display Port со Thunderbolt TM portот за компјутер на HDTV, монитор, или проектор со HDMI в

【Голема Компатибилност】 : На 4k highspeed HDMI кабел , кој се подложува на строги тестирање пред да ја напушти ф

Please wait...