0
clear
  • Малку Гигант NBB-3060-8PY-2H 12-Мерач Челик Двојно се Справи со Платформа Камион со 8 Полиуретан Тркала, 3600 lbs Капацитет, 60 Должина х 30 Ширина
  • -20%
  • -20%
Малку Гигант NBB-3060-8PY-2H 12-Мерач Челик Двојно се Справи со Платформа Камион со 8 Полиуретан Тркала, 3600 lbs Капацитет, 60 Должина х 30 Ширина

Малку Гигант NBB-3060-8PY-2H 12-Мерач Челик Двојно се Справи со Платформа Камион со 8 Полиуретан Тркала, 3600 lbs

DEN 23422.56

Достапност
Достапно за нарачка

Рачки на двата краја за задржување на товарот и флексибилност.Здрав сите заварени единица е изградена на формирана 12-мерач челик палубата со екстра засилување на долната страна.Две отстранлив цевка рачки се 1-5/16 инчи надворешниот дијаметар и имаат две крст-протезите.Издржливи прав обложени заврши.Платформа мерки 60 инчи должина од 30 инчи ширина.Малку Гигант двојно се справи со платформа камион со полиуретан casters.Рачки на двата краја за задржување на товарот и флексибилност.Здрав сите-заварени единица е изградена на формирана 12-мерач челик палубата со екстра засилување на долната страна.Две отстранлив цевка рачки се 1-5/16 инчи надворешниот дијаметар и имаат две крст-протезите.Две зглобот и две цврсти casters со избор на тркала.Издржливи прав обложени заврши.Бродови целосно да се составуваат и е подготвен за користење.Платформа мерки 60 инчи должина од 30 инчи ширина.Полиуретански тркала карактеристики полесно да се направи за зголемување на капацитетите, долготрајни, хемиски отпорни, не-означување и тивка работа.Висока јачина полиуретан упатуваа течни екипа и механички заклучен на полимер или фрлија метал јадро.На полиуретан упатуваа е супериорен во однос на индустриски, магацин и институционална апликации со одлична комбинација од лесни тркала и маневрирање под тешки капацитет, додека во можност да тивко се превртам груба подни површини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

3 парче ХСС Титаниум обложена 5 / 9 / 14 чекор вежби (412 / 20 / 32милиметри).Ласерски одбележувањето на чекор гол

Дршката дизајн на двете страни е лесен за употреба, погодно да се земе и да се движат, и лесно да се носат

Тоа е за оние тркисрце моменти кои Freewell има создадено магнетни dslr фото / Mirrorless камера филтер систем за да

Кабинетот школки едно парче страна, назад, и се соочуваат со рамка.Солидна врвот и на дното панели.Внатр

Отворање дава многу област преку кои ѓубрето може да се укине.Овој сад е отворен за бизнис.9" кол.отворањ

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

ШИРИНА ИНЧИ : 48 ДЛАБОЧИНА ИНЧИ : 24 ВИСИНА ИНЧИ : 74 СОБРАНИЕ : Unassembled.ИЗГРАДБА : Пластика.Nexel Цврсти Пластичн

【КОНЦИЗЕН ДИЗАЈН】 Оваа farmhouse светлина тела е направен од метал во полица форма, многу уредни и здрав, од

Ако не сте добиле наредбата во рок од 30 дена, ве молиме да не контактирате на време и да се одговори на ва

Тоа вклучува нашата револуционерна 4 K способен 16канал N861 Серија мрежа видео рекордер (NVR) и десет 4 K курш

можете да контактирате со нас, без разлика кога и каде.Нема други алатки се потребни.Поради разликата по

Многу Важно : во Внатрешноста на црна плик, вие добивате QR код за ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА картичка ве молиме

Bluetooth ЗвучникBUGANI M83 надградена верзија на говорникот има : должина 15.Дијаметар е поголем од BUGANI M83, која п

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

3 D бран.топла вода во шише "за ДА ОТИДЕТЕ".Термопластични топла вода во шише.Не користете го во врела вода

【Важна Забелешка】САМО компатибилни со i Phone X или i Phone XS (5.8 инчи), НЕ се компатибилни со i Phone XR , XS Max или би

Хардвер Големина : 31"W x 46"H x 20"D Банер Големина : 22.75"W x 36.75"Х Хардвер Материјал : алуминиум, пластика (баласт).

2 метри USB кабел должина, мултифункција кабел за контрола на операцијата, можете да лесно да се контролир

Цена За : Секоја Чело Процес Компатибилен : Нема Врв Reflow Компатибилни (260 C) : Не Ro HS Согласност : Нема.ГРАНИ

Зрак агол : 120 Tripod пополнете светлината 10 нивоа 3боја на подот tripod led прстен beautification пополнете светлината

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ МАСЛИН

Зголемување на звукот на репродукција опсег и да го подобрите стерео ефект.Пар две ZEALOT S67 Bluetooth звучници

Ние се стремиме да ја испорача највисоката квалитетот на стоката, додека одржување на некои од најниски

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

100% Merino Волна.ВИСОК КВАЛИТЕТ Нашата мека и пријатна капа е изработена од 100% SUPERFINE MERINO ВОЛНА.Еластичен, уд

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

1Година Ризик Бесплатно Гаранција против било дефектите во изработка и материјали.На ОТВОРЕНО Се овие

Ова е со висок квалитет топката имајќи.Линеарни Слајд Буш LM25 UU (25 x 40 x 59mm) Количина 50 50 PC Премиум LM25 UU Метал

Џеб прегради задржи essentials одделени.РАЗНОВРСНА, исто Така, се користи како мачка / куче играчка кутија; Од

Оваа satiny спа искуство обезбедува инстант олеснување од сувост, па рацете изгледа rejuvenated.Клинички покажа

Please wait...