0
clear
  • Симпатична Ручек Кутија Pp Материјал Двоен Слој Храна Кутија Микробраново Загревање Деца Преносни Храна Пикник Училиште C Ontainer Кутија-Беж (Боја : A)
  • -20%
  • -20%
Симпатична Ручек Кутија Pp Материјал Двоен Слој Храна Кутија Микробраново Загревање Деца Преносни Храна Пикник Училиште C Ontainer Кутија-Беж (Боја : A)

Симпатична Ручек Кутија Pp Материјал Двоен Слој Храна Кутија Микробраново Загревање Деца Преносни Храна Пикник

DEN 787.20

Достапност
Достапно за нарачка

Бенто кутии за возрасни и деца : Бенто кутии се совршени за подготвување на храна, чување, организирање и организирање на храна.По-продажбата на услугата : Ако не сте задоволни со квалитетот на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.На бенто кутија се направени од храна одделение и материјали, Тоа е одличен почеток отпорност, отпорност на топлина и на корозија.Погоден за деца и возрасни.Лесно да се чисти, без мирис и пад отпорни.Вашиот ексклузивни нутриционист : за Да се реши вашиот сопствен ручек проблеми, нашите бенто кутија може да се заштеди време и пари.Оригиналниот заклучување дизајн е лесен за употреба и издржливи.Повторна употреба нема да влијае на цврстината на заклучување.Канцеларија или пикник.Овој практичен бенто кутија е погодна за возрасни, деца, мажи, жени, млади и студенти.Име на производ : Ручек Box Colour : Сино / Зелено / Беж / Pink Material : PPDue на Различни Монитор, бојата може да има difference Due на рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Здрав материјал, направени од храна одделение PP материјал, на храна е безбедно да се облекуваат, тоа е до

75" (18 * 12 * 4.Безбедна, трајни leakproof прегради : .Најдобра Вредност Бенто Кутија : SHEknows Медиуми, 2019 Top 10 "Најдобр

Долгорочни PRESERVATIONThe внатрешни работи поставата беше направени од храна одделение и лесно да се чисти ал

1 На бенто кутија е направен на BPAfree материјали, безбедна и здрава, се осигура дека може да се јаде свежа х

Погоден за момчиња, девојки, постари лица, деца, тоа е одлично за статистика, кујна, студија, кампување на

Флексибилни внатрешни печат прави храната остане вкусно за подолг период на време, за ручеци и закуски.�

Виткање се Справи со Дизајн : На ергономски лак дизајн совршено се меша прсти и може да се спушти кога не

Идеален за деца и возрасни бенто кутии : ручек кутии се специјално наменети за возрасни, деца, деца и уче�

Ручек кутија Спецификација : Име : Бенто Box Lunch кутија Боја : сина, black Material : пластични + нерѓосувачки steel Appl

★【Изолирани И Leakproof】 : Ова Изолирани Мал Ручек Торба Е Направен Од Високо Квалитетни Материјали,Надвор

Бенто кутии вклучуваат четири userfriendly брави кои лесно можете да го отворите и затворите.Тоа е совршено в�

1 На бенто кутија е модерен стил проследено со модата.Тие се лесни и еколошки.Тие донесат свои ручек, кој�

Ви благодариме за посетата на "LJJ" продавница, ве молиме да бидат сигурни да се купи, под нормални логисти

Iso Tec премиум затворен мобилен ЈП пена за изолација 100% ПВЦ бесплатно со PEVA поставата и топлина во запечат

Тоа го користи пластовидно дизајн, и својот уникатен дизајн е модерна интерпретација на традиционалнит

Храна одделение силиконски PP материјал, висока температура отпор и добра стабилност.Санитарните и Екоп

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО : машина за миење Садови е на располагање.Лесно да се стави во машина за �

Висока температура отпор : Тоа може да се загрева во микробранова печка, со висока температура отпор на 1

Таа има добра изолација која го спречува топлина на косата и може да се одржи доста голем износ на храна.

Производот Може Да Се Користат Во Замрзнувач, Машина За Миење На Садови И Микробранова Печка.Производот

1.Капацитет 850ml, големина за 19.5 * 12 * 7cm, лесно да се носат.Удобен и практичен, храната е слоевит и не мора да

Тигар на животните ручек кутија, 2 парчиња / пакет.Големина : 145 × 110 × висина за 40 милиметри.На дното на над

Лесен за употреба и лесно да се чисти : Запечатување вентил на капакот може да ви помогне за да го отвори�

Ве молиме овозможи 1‑3cm грешка поради прирачник за мерење Ергономски Рачка : Лак се справи со ергономски

Капак и база е врвот во рек машина за миење садови безбедно.На Ello Нерѓосувачки Челик 5 Првенство Ручек Са

3in Interlayer Големина : Прибл.На user‑friendly спирала порта дизајн, ефикасно фоки и ги спречува преливник, што го �

Претпочитаната храна одделение суровина е 304 челик, која е отпорна на висока температура и корозија, и з�

Материјал : Пластика.Модел : YY3168 Боја : Зелена, Портокалова, Сина, Розова(Испрати Случаен Избор).Капацитет

Please wait...