0
clear
  • XSORIES Комбо Сет Голема U-Shot 37 Продолжи Телескопски Пол, Отвор за Врвца Tether & GoPro Компатибилен Tripod Планината
  • -20%
  • -20%
XSORIES Комбо Сет Голема U-Shot 37 Продолжи Телескопски Пол, Отвор за Врвца Tether & GoPro Компатибилен Tripod Планината

XSORIES Комбо Сет Голема U-Shot 37 Продолжи Телескопски Пол, Отвор за Врвца Tether & GoPro Компатибилен Tripod

DEN 2459.76

Достапност
Достапно за нарачка

1/4-инчен Универзална Завртка & Вклучени Go Pro Планината : На U-Shot карактеристики 1/4-инчен универзална завртка планината за употреба со речиси било која дигитална камера или видео камера, како и вклучени Go Pro компатибилен планината која работи со сите Go Pro камера модели.Фати одличен Шут со Доверба Се : U-Shot + Отвор за Врвца Комбо обезбедува вашиот опрема во која било средина, кои ви даваат дополнителен поттик на доверба за да сѝ го сликате повеќето креативни снимки.Монтажни врвка за околу Рака : На 1/4-инчи универзална вметнете во U-Шут справи ви овозможува да прикачување на врвката за околу рака кога условите се тешки, или да го исклучите кога пловидба е мазна.Дел Продолжување Телескопски Пол може да се одржи 6.6 lb., и се протега од 11.4" да 37.0".ВКЛУЧУВА : Голем U-Shot Телескопски Пол (XSBIG/СЕГА), Отвор за Врвца Cam Безбедност Поводник со БОНУС Go Pro Компатибилен Tripod Планината.Големите U-Shot алуминиум продолжување поле ви овозможува да поставите вашата камера е тешко да се стигне до локации за да добиете снимки од уникатни агли.Долниот дел на пол има мека пена зафат за дополнителна удобност, и врвка за околу рака е предвидено за дополнителна безбедност при снимање, или како сметководствена опција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

5 Дел 10 ply "Toray" Карбонски Влакна.Пресврт Се Заклучува 10 години гаранција.Цевка со Дијаметар : 28mm / 25мм / 22m

Може да се качи SLR камера, mirrorless камера, блиц, мобилен телефон, микрофон, LED светло, итн.Направени од добри

Отстранлив база може да се користи како Мини табелатоп tripod премногу.Со вертикална заклучување, тоа може

Карбонски влакна камера monopod, лесен и удобен за носење 5 делови, виткање должина од 45 см, максимална ексте

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

QRSM Брзо Ослободување Слајд Плоча.Вграденво Тешки Кат Штанд.Поддржува носивост до 5kg / 11.0 lb.Висина опсег

【ПРЕКРАСЕН КВАЛИТЕТ】видео monopod е направен од висок квалитет на алуминиум.Нога цевки се направени од ви

Може да се качи SLR камера, mirrorless камера, блиц, мобилен телефон, микрофон, LED светло, итн.Направени од добри

На MPMXPROC4 заменува Manfrotto 694 CX.Оваа monopod е компатибилен со Manfrotto е полн течност база (MVMXPROBASE) и ви овозможува д

Направени на супериорен алуминиум, ултра лесен и здрав, 5 делови телескопски дизајн го прави тоа многу п

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Капацитет : 17.6 lb; Тежина : 2.4 lb.Макс Висина : 63"; затворена должина : 24".Делови : 4; флипстил нога се заклучува.

Светлина : Резервни тешки школка и да дојде до вас во светлина и едноставен начин.Хуманизирано дизајн си

Голема нога направен од елоксирани трапезоидна алуминиумски профил, вода тесни за да 21.5 инчи tripod нозе о

Широк Uоблик јарем има гумени перки и се врти 360 степени.Брз флип нога се заклучува 3 дел, 20 mm алуминиум но

Капацитет : големиот капацитет на 6800m Ah може да обезбеди моќен моќ за спорт камери, мобилни телефони и ка

Please wait...