0
clear
  • ПРАТЕНИКОТ Biomedicals 0215189883 L-Pipecolic Киселина, 250mg
  • -20%
  • -20%
ПРАТЕНИКОТ Biomedicals 0215189883 L-Pipecolic Киселина, 250mg

ПРАТЕНИКОТ Biomedicals 0215189883 L-Pipecolic Киселина, 250mg

DEN 4971.84

Достапност
Достапно за нарачка

Точка на топење : 272°C(осветлена.).Чистота : >99%.Бел Кристален Прав.L-Pipecolic киселина е proline homolog и лизин metabolite.Тоа се случува во семе, слад, масло за јадење печурки, плодови, итн.Дефекти во својот метаболизам е вклучен во hyperpipecolic acidemia, cerebro-hepato-бубрежен синдром, родени почеток adrenoleukodystrophy, и infantile Refsum болест.L-pipecolic киселина (L-PA) е да се користи како важен биохемиски маркер за дијагностицирање на peroxisomal нарушувања.L-Pipecolic киселина е лизин metabolite; дефект во својата catabolism е вклучен во hyperpipecolic acidemia, cerebro-hepato-бубрежен синдром, родени почеток adrenoleukodystrophy, и infantile Refsum болест.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Waxy цврст со незаситени врска во молекулата.Тоа е нерастворлив во вода, и има одредени solubility во органски

Вискозитет : ≤300 cps (1% aq украдени).Offбел прав.Чување на собна температура (1530°c).Alginate, а колоидното polyuronic ки

Уредот продавници до 72 точки кои може да се симнат на вашиот компјутер и го префрлиле на Excel за понатамош

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Стеаринска киселина е широко се користат во производството на свеќи.Стеаринска киселина е еден од најч

ФОСФОРНА КИСЕЛИНА 45% / 75% / 85% Фосфорна киселина како висока ph киселина се користи во киселина за чистење

Оксална киселина е суштински домаќинство хемикалија која може да се користи, како и многу киселини, как

Растворливи во вода (50 mg / m L).На собна Температура, продавница под азот.Белиот Прав.Земја на потекло : Кин

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрог

ИЗДРЖЛИВИ & СИЛНА Нашата цврста 8oz хип пиење колба е совршен за сите видови на внатрешна и надворешна пие

ИЗДРЖЛИВИ & СИЛНА Нашата цврста 8oz хип пиење колба е совршен за сите видови на внатрешна и надворешна пие

Оксална киселина спреј со АВТОМАТСКО оксална киселина DOSER.Контролирана температура Изолирани котел.Бр

Автоматско Палење : > 200°C (DIN 51794)(Lit.).Точка на топење : 250°C со распаѓање(Осветлена.).Бел Кристален Прав.Ethylened

Please wait...