0
clear
  • ГМ Додатоци 22802724 Сечилото Спојлер Комплет во Шампањ Сребро.
  • -20%
  • -20%
ГМ Додатоци 22802724 Сечилото Спојлер Комплет во Шампањ Сребро.

ГМ Додатоци 22802724 Сечилото Спојлер Комплет во Шампањ Сребро.

DEN 10200.00

Достапност
Достапно за нарачка

Додава видливост, додека создавање на стилски изглед кој ќе го персонализирате вашето возило.Конкретно одговара за вашето возило.Да го персонализирате изгледот на вашето возило со ГМ Додатоци Сечилото Крило Заден Крај Спојлер.Подобри перформанси и стил на вашето возило со овој обичај трка-инспириран спојлер.На спојлер доаѓа со ореви за инсталација.Оваа ГМ Додаток може да ви помогне да го персонализирате, прилагодите или оптимизирате способноста на вашето возило за вашиот животен стил и да го користите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Карактеристики : Наменета да им даде на вашето возило козметички надградба Трки инспириран аеродинамик

【Fitment】Оваа спојлер е специјално дизајниран за Ford Mondeo 20132021 спојлер.Highlyaccuratemodeldesigns обезбеди точниот fitment

✔ Извршувањето спојлер прилагодена за е корола 20142017 Таа е дизајнирана според оригиналното возило и сов

Кутија) и испорака може да трае 10 до 30 дена, во зависност од дестинацијата и царинските постапки (брзи пр

Додава личен допир на вашето возило.Направени од издржлив материјал да го издржат времето елементи.Под

ФАБРИКАТА СТИЛ СПОЈЛЕР ЗА 200813 NISSAN НЕПРИЈАТЕЛСКИТЕ НЕМА СВЕТЛИНА.ABS Удар Мувла Едно Парче Изградба.Делу

Зголеми вашиот свеж воздух уживање.Елегантни аеродинамичен стил.Го намалува правец на бучава.Инсталир

Зголеми вашиот свеж воздух уживање.Елегантни аеродинамичен стил.Го намалува правец на бучава.Инсталир

Доаѓаат Во Нови,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил е ист како на сликата шоу.Може да биде ин

Зголеми вашиот свеж воздух уживање.Елегантни аеродинамичен стил.Го намалува правец на бучава.Инсталир

Функција : 2 осветлување сцени,кога ќе го вклучите дење работи светла, третиот кочница светлината остану

Adhesiveness е послаба кога на температура под 10℃(50℉), со користење на косата посува за да се загрее на топлин

【Избраниот Материјал】Употреба супериорен ABS со избрани пластични материјали,тоа има одлична носатотп

JR2 Јаглерод се Погледне за 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Scion ТЦ Заден Прозорец Покривот Спојлер 3 M Само Лепило Допре

Зголеми вашиот свеж воздух уживање.Елегантни аеродинамичен стил.Го намалува правец на бучава.Инсталир

Овој заден спојлер Замена Одговара за Граѓански 10,Проверете дали тоа ќе се вклопи вашето возило да се об

Изработен од ABS пластика (не FRP), материјал со дебелина 3 мм.Завршна површина рл, сива, unpainted...

Зголеми вашиот свеж воздух уживање.Елегантни аеродинамичен стил.Го намалува правец на бучава.Инсталир

БЕСПЛАТНИ 1година НЕОГРАНИЧЕН километражата гаранција за покривање на ГаражаPro предмети купени преку А

За Тесла Модел С 2021 Подобрување на изгледот, ги Красат автомобил настапи, направи вашиот автомобил посе

*** Не Се Компатибилни Со ЧекорСтрана Модел ***.Одговара : 9404 S10 (Види Опис На Производот).Хардвер : Вклучени.

Fitment : ве Молам, проверете го документот Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето в

Ве молиме проверете го документот Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило

Please wait...