0
clear
  • 80W Топло Бела 3500K E26/E27 LED Пченка Светлина, Крушка со E39/E40 Адаптер Супер-Светли LED Сијалица (1500W Халоген Еквивалент), LED Сијалица за Внатрешна Гаража Склад Центар Куќа Тр?
  • -20%
  • -20%
80W Топло Бела 3500K E26/E27 LED Пченка Светлина, Крушка со E39/E40 Адаптер Супер-Светли LED Сијалица (1500W Халоген Еквивалент), LED Сијалица за Внатрешна Гаража Склад Центар Куќа Тр?

80W Топло Бела 3500K E26/E27 LED Пченка Светлина, Крушка со E39/E40 Адаптер Супер-Светли LED Сијалица (1500W Халоген

DEN 1679.76

Достапност
Достапно за нарачка

НИ Оригинални Bridgelux Бренд LED Чипови:Оваа LED пченка светлина, крушка е направен од Bridgelux бренд LED чипови.За разлика од другите слични производи на пазарот, овој производ содржи до 432 компјутери LED чипови во сијалица, која може да излез многу посветла светлост од други слични LED светилки.Тоа е 1500 W Метал Халоген/КРИЕШЕ/HPS Еквивалент!.Направени од Високо Квалитетни Алуминиумски Легури:Ние користиме високо квалитетни алуминиумски легури и инженеринг пластика за производство на светилки.Тоа имаат подобар дисипација на топлина и подолг живот од другите традиција LED светилка на пазарот.Доаѓаат Со E39/E40 Полнач AC 85-265v Глобалната Напон Адаптација:Оваа 80 W LED светилки може да се вклопува во повеќето од примената на животната средина.E26/E27 база и E39/E40 адаптер може да се инсталира повеќето САД стандардна сијалица база.Тоа, исто така, имаат широк AC 85-265v напон (Global Напон Адаптација) што може да се вклопат AC 110v лесно!. 3500 K Боја Температура, 360°Осветлување Ефект:Оваа LED пченка светлина, крушка имаат цилиндрични пломба дизајн.Тоа може да излез 360°супер светла за осветлување ефект поради тоа што имаат до 432 компјутери LED монистра во внатрешноста на светилки!. 100% Задоволството на Клиентите:Ние нудиме една година гаранција за нашите клиенти!Ние секогаш се стави на нашите клиенти за најважните позиција на нашиот бизнис.Можете да не контактирате во секое време, ако имате било какви прашања!Ние ќе понуди 100% задоволство резолуција за вас!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Полнење на сијалица.【Лесно полнење】 3pc внатрешна соларни панели може да биде обвинет од страна на сола

【Осветлете ја Вашата Убавина】:30степен тесен зрак агол обезбедува фокусирани моменти за архитектонск

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна Capacitor (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во дел

Мал Преглед Транзистори.LED Optoelectronic (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD б

LED 6 Вати 350 Lumens 25 Вати Противвредност.Dimmable.Најновата Технологија Со Американскиот Светол пламен совет Can

√Висок Квалитет : E26 / E27 Свет Сијалица, Направена од Алуминиум и Стакло.Замена на вашиот 80 W блескаво свет

Ефикасност за оваа LED светилка е 125 lumens по вати за вкупно 3 500 lumens по сијалица.Овие светилки понуди 50 000 час

Боја / Крај : Килибар.Температура на бојата : 2,200 К Просечно Траење : 15000 часа.Lumens (светлина излез) : 300...

Led светилка 4 W вградена литиум батерија 4 W E27 бела светлина.Време на полнење : 45 часа Празнење Време : 34 час

Супер Висок Степен на КОЧАН стил, супериорен квалитет сијалица 7 Watt Топло бела LED Гдин 16 сијалица.медиум

2 Watt Партија Сијалица,Lampholder : E27; Напон : 110 VAC; Светлосен флукс : 200 LM.Примена дома осветлување, ноќ светлина

Супер Осветленост со 1000 Lumens : не треперење, Не блескави.SOFT LIGHT : се Грижите за led сијалица ќе се создаде кул

LED Компатибилен dimmer прекинувачот е задолжително за целосно dimmable мазна треперење бесплатно перформанси

ENHANCED БОЈА : Refresh HD LED светилки понуда кул, invigorating светлина совршен за зацврсна моменти и активни простори.

ДОЛГ животен век E39 led сијалица, глобална напојување за AC100305 V, 50000 часа живот (23 години, врз основа на 6 час

Извор на енергија : Соларен панел, дом на електрична енергија за полнење на USB.Извор на светлина : 20 PCS 2835 LE

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна SMD Керамички Multilayer Capacitor (100 Парче Многу).Нови, никогаш не

ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА : Енергетски Ефикасна Алтернатива за Блескаво BA15 D База Светилки со Слични Светлина

DOGAIN smart светилки РАБОТАТ со АЛЕКСА & GOOGLE АСИСТЕНТ, можете лесно да го контролирате вашиот лустерот светл

40 Вати замена со користење само на 4 W (320 lumens).Номинална да трае 13 години врз основа на 3 часа дневно корист

ЗАМРЗНАТОТО ИЛИ ЈАСНА : во Зависност од стилот или тема што се случува за овие светилки се достапни во за

2 Watt Партија Сијалица,Lampholder : E27; Напон : 110 VAC; Светлосен флукс : 200 LM.Примена дома осветлување, ноќ светлина

Идеален за внатрешна / опфатени надворешна употреба.Светла бела боја температура обезбедува зацврсна,

Please wait...