0
clear
  • USB C Женски USB Машки Адаптер, 2Pack Тип C до USB A Конвертор е Компатибилен со iPhone 13 12 Про Max Pad 2020 Година,Samsung Галакси Забелешка 10 S21 S20 Плус S20+ Ултра,Google Пиксели 4 3 2 XL итн, Црна
  • -20%
  • -20%
USB C Женски USB Машки Адаптер, 2Pack Тип C до USB A Конвертор е Компатибилен со iPhone 13 12 Про Max Pad 2020 Година,Samsung Галакси Забелешка 10 S21 S20 Плус S20+ Ултра,Google Пиксели 4 3 2 XL итн, Црна

USB C Женски USB Машки Адаптер, 2Pack Тип C до USB A Конвертор е Компатибилен со iPhone 13 12 Про Max Pad 2020

DEN 95.76

Достапност
Достапно за нарачка

✅[Универзална Компатибилност] Можете лесно да се поврземе било USB-C периферни уреди (USB Тип-C кабел, USB Тип-C флеш диск, USB Тип-C центар) кои го прават користењето на поновите USB-C connector. ✅[Мал и Лесен] Нашата 2pack алуминиум-легура-bodied dongle зафаќа многу малку простор и може да приклучок директно кон крајот на вашиот USB-хардвер, така да не мора да се грижите за носење околу тоа.Не го поддржуваат PD(моќ испорака) полнење протокол.Не се лизга embossment го прави полесно за вас да го вметнете адаптерот во уредот.Па не можете да користите USB-за да го USB-C адаптер за да го поврзете го USB-C до HDMI кабел.Не го поддржуваат USB 3.Уживаат во брзо и безбедно полнење.❎[НЕ РАБОТАТ со Mag Safe полначот] БИДАТ СВЕСНИ ЗА ОГРАНИЧУВАЊЕ : Ова е USB-C женски USB-машки адаптер наменета за полнење или за пренос на податоци, и тоа ќе НЕ поддржуваат vidoe сигнал на пренос.Не ги поддржува видео излез.0 Машки Порта работи за нормален КОМПЈУТЕР и лап-топ компјутери со USB порта.USB-C (женски) на USB-A (машки) адаптер * 2-pack (Црна).Тоа исто така може да се претвори вашиот наследство уред во USB-C овозможено платформа.МОЖЕ да НЕ ги поддржуваат USB 3.Поврзете го USB-C периферни уреди Оваа деликатна производ нуди без мака начин на поврзување на вашиот USB-C периферни уреди за да ја уредите со стандарден USB порти. ✅[Порта Конверзија] Со ова малку dongle вклучен во некоја достапна стандарден USB порт, вашиот наследство уреди (полнач, моќ банка, компјутер), може да се претвори во USB-C овозможено платформа.Она што е во кутијата.Не се Компатибилни со Mag Safe безжичен полнач.USB-C Женски Интерфејс е компатибилен со Тип-C овозможено уреди како што се хард дискови, мобилни телефони или таблети.1 протокол, ова е USB 2.Некои преносни компјутери и лаптопи имаат само PD(моќ испорака) полнење протокол, како што се i Pad Pro/i Pad Воздух.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Наведнуваат тоа да било агол сакаш кога ќе го поврзете вашиот USBC уреди како многу како 10.0 Брз Трансфер д�

000 пати!✅Големина : Уред плус Кабелот е 6,3 инчи во Должина, тенок профил и обезбедува целосна моќ USB 3.✅Дру

0 Брзини✅Компатибилен : За СИТЕ објекти и уреди кои користат USB и USB ТипНа Брзина 3,2,1.0 Брз Трансфер до 5 Gbps

000 пати!✅Големина : Уред плус Кабелот е 6,3 инчи во Должина, тенок профил и обезбедува целосна моќ USB 3.3инче

1 Micro USB на USB C Адаптери : ви Овозможи да ги синхронизирате, полнење и пренос на податоци за вашиот USB C уред

✅Други : отпорни на Корозија голи бакар проводници, цврсти позлатен приклучок и фолија & плетенка оклоп�

(Не работи со Mag Safe полначот) да БИДАТ СВЕСНИ ЗА ОГРАНИЧУВАЊЕ : Ова е USBC женски USBмашки адаптер наменета за

【Широка Компатибилност】 USB Тип В Машки да USB Женски Адаптер за Samsung Галакси Z Флип 3 / 2, Галакси Z Пати 3 / 2, �

0 Xiaomi Mi Max 3 Samsung Галакси M20 Адаптер, USB ТипC OTG Адаптерот овозможува ДВОЈНО Податоци и Пренос на 5 Gbps! [Gunmetal Си

Синхронизација со вашиот LG Q7 Плус за УлтраБрз Трансфер на податоци и USB Уреди!.Исто така, ја полните ваша�

(Не работи со Mag Safe полначот) да БИДАТ СВЕСНИ ЗА ОГРАНИЧУВАЊЕ : Ова е USBC женски USBмашки адаптер наменета за

(НАДГРАДИ за Mag Safe безжичен полнач) (ВРВОТ ФУНКЦИЈА : со Голема брзина за Пренос на Податоци На Двете Орие�

Може да поврзете на тастатурата или Глувчето или флеш диск или читач на картички.Може да поврзете два usb

0 Тип Машки 2.ЗАБЕЛЕШКА : Тоа НЕ го поддржуваат vidoe сигнал на пренос.РЕВЕРЗИБИЛНА Приклучок и работа.Коне�

0 Брз Трансфер до 5 Gbps и Универзална Адаптибилност.000 пати!✅Големина : Уред плус Кабелот е 6,3 инчи во Должи

(Не работи со Mag Safe полначот) да БИДАТ СВЕСНИ ЗА ОГРАНИЧУВАЊЕ : Ова е USBC женски USBмашки адаптер наменета за

Please wait...