0
clear
  • Calvas Нови оригинални FSP3132 FSP3132SAG СОП-8 PWM buck конвертор контрола 5
  • -20%
  • -20%
Calvas Нови оригинални FSP3132 FSP3132SAG СОП-8 PWM buck конвертор контрола 5

Calvas Нови оригинални FSP3132 FSP3132SAG СОП-8 PWM buck конвертор контрола 5

DEN 1375.20

Достапност
Достапно за нарачка

Употреба : Се Универзални.Пакет : Yes.Канал : 1. Поддршка за апликација : Нема.Безжична комуникација : Жица Контрола.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why директно изберете нас : 1. Сите производи за продажба се во парк,ние можеме да брод во рок од 2-5 работни дена.2. Имаме многу различни видови на стока (сите во една продавница)1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до manycountries на пример : Itlay,,, и толку .1. Shiping такса е евтин ,ние можеме да брод од DHL,UPS-от,ТНТ ,EMS , Пост Воздух Mail .Враќање Policy Our Guarantee You Задоволство е нашите #1 Целта!100% гаранција за квалитет!Тоа е нашата заложба да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вас да купите≡≡посакуваме среќен шопинг , добредојдовте во следната посета≡ ≡ Објект специфики : Употреба : Universal Package : Yes Channel : 1 Support стан : No Wireless комуникација : Жица Control Model број : FSP3132 SAG СОП-8 Frequency : .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Најдобро за : 25 HP голема инерција / триење товари како што Пумпи, Вентилатори, Компресори, Компресори, Пра

30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година гаранција за услугите 100% Сосема Нов и Висок Квалитет

Текст протокол : PD2.0 или PD3.0 Излез избор : 5 V, 9 V, 12 V ,15 V, 20 V.Големина : 19mm должина, 10мм ширина и 4.3 мм дебелина.�

Стандарден Приклучок, Прирачник, 3Годишно Производителот е Ограничена Гаранција.Фрекфенција : 50 HZ / 60 HZ.

Во текот тековната заштита18650 Li Fe PO4 батеријата пак ќе прекинете полнењето кога тековната над 66 A(AMP) и ќе �

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Рационално управување со енергијата (RPM) обезбедува вкупно флексибилност да се доделат на располагање М

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Структурата е едноставна и јасна, не се монотоно, и компактен дизајн штеди многу простор, па секогаш мож�

Се конвертира напон од 110120 volt до 220240 volt или од 220240 volt надолу за да 110120 volt.Ги прифати сите типот на приклуч�

Дизајниран за да започнете и да ја стартувате 25 HP мотор или CNC / Resistive / Индуктивен носивост до 60 засилувач

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Модел : ER17330 V / 3.6 V Тип : A6 BAT Клетка : Литиум Напон : 3.6 v Капацитет : 1700mah Батерија : НЕМА.Примена : алармен сис�

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Please wait...