0
clear
  • mbeat QUINTARY 40W 5-Портен USB Полначот со Smart Полнење Функција за iPhone, Android Телефон и Таблети (Бела)
  • -20%
  • -20%
mbeat QUINTARY 40W 5-Портен USB Полначот со Smart Полнење Функција за iPhone, Android Телефон и Таблети (Бела)

mbeat QUINTARY 40W 5-Портен USB Полначот со Smart Полнење Функција за iPhone, Android Телефон и Таблети (Бела)

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Smart Полнење : Power Wiz чипсет автоматски контрола на производството да се зголеми полнење брзина.Супер моќни : 5 USB порти до 40 W излез за да бидете сигурни дека можете да го полните повеќе уред истовремено.Quintary е компактен и пренослив 5-port конектор со вграден smart полнење чипсет.Таа користи најновите паметни полнење технологија, може да авто откривање на поврзани уреди и избави оптимизиран и безбедно полнење брзина на секој уред.Нејзината продолжена 60ft моќ кабел е специјално дизајниран за да се постигне најголема сила поени во домашниот и со 5 USB порти и голем 8 A/40 W излез.Quintary нуди паметни полнење способност на повеќе уреди од една и лесно достапни полнач.Quintary обезбедува телефони и табели се секогаш целосно наполнета и да работат со максимална сила.Тоа е компатибилен со iphone, падовите, Samsung и многу други Android телефони и таблети.mbeat е една од водечките мулти медиуми и технологија додаток бренд во Австралија и Нов Зеланд со производи што се продаваат преку национални трговците на мало и онлајн од 2010 година. Пакет содржина : mbeat Quintary 5-port 40 W USB Smart Charger1.2m/3.9 ft моќ cable High квалитетот на мало пакување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Микрофибер.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Луксузни Tracktors Тематските надолуалтернатива утешителот за годината удоб�

Тоа вклучува нашата револуционерна 4 K способен 16канал N861 Серија мрежа видео рекордер (NVR) и десет 4 K курш�

Многу Важно : во Внатрешноста на црна плик, вие добивате QR код за ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА картичка ве молиме

2 метри USB кабел должина, мултифункција кабел за контрола на операцијата, можете да лесно да се контролир

Домспакувани медицина кутии.Голем капацитет слоевит складирање, итен дрога за пребарување за една секу

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Долг 410, 450, 470, 530, 550 100% сосема нов и висок кв

Дизајн : поштенско Сандаче, може да се инсталира со голем простор, лесен за носење, едноставна атмосфера

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ МАСЛИН�

FMSP1030 Тип N F / F Во / Од Bulkhead Коаксијален АНТЕНСКИ Surge Protector, Од 1,5 MHz 700 MHz, DC Блок, 3k W, Ниту, 20k A, Блокирање Капа �

Тоа е за оние тркисрце моменти кои Freewell има создадено магнетни dslr фото / Mirrorless камера филтер систем за да

● Димензии : Дијаметар : 70cm / 27.5 инчен, од Страна на ширина на огледало кабинет : 13.5 cm / 5.3 инчен, Складирање

Ако не сте добиле наредбата во рок од 30 дена, ве молиме да не контактирате на време и да се одговори на ва�

Чисти и елегантен полиран злато жица.Убава кафеава боја со бела крои.Голем вкупната големина на 12x12x22".Од

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.АнтиШпионски : Екр

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Дршката дизајн на двете страни е лесен за употреба, погодно да се земе и да се движат, и лесно да се носат

★ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : Оградата Оркестарот Мрежа има еден мал дијаметар, и саќе дупка дизајн не го блок�

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

100% Merino Волна.ВИСОК КВАЛИТЕТ Нашата мека и пријатна капа е изработена од 100% SUPERFINE MERINO ВОЛНА.Еластичен, уд�

【КОНЦИЗЕН ДИЗАЈН】 Оваа farmhouse светлина тела е направен од метал во полица форма, многу уредни и здрав, од

Оваа satiny спа искуство обезбедува инстант олеснување од сувост, па рацете изгледа rejuvenated.Клинички покажа

3 D бран.топла вода во шише "за ДА ОТИДЕТЕ".Термопластични топла вода во шише.Не користете го во врела вода

Summary : Дебела PP материјал, стилски шупливи дизајн, зголемување на капацитетот, преносни нерешено може да

Понатаму глицерин лосион е biodegradable.ПОНАТАМУ, има потпис мирис направен од масла од бергамот, маслиново и

Отворање дава многу област преку кои ѓубрето може да се укине.Овој сад е отворен за бизнис.9" кол.отворањ�

Цена За : Секоја Чело Процес Компатибилен : Нема Врв Reflow Компатибилни (260 C) : Не Ro HS Согласност : Нема.ГРАНИ�

Bluetooth ЗвучникBUGANI M83 надградена верзија на говорникот има : должина 15.Дијаметар е поголем од BUGANI M83, која п�

Please wait...