0
clear
  • Dell Inspiron 14-5406 14 Touch 8GB SSD 256GB Core i5-1135G7 2.4 GHz Win10P, Титан Сива (Продолжува)
  • -20%
  • -20%
Dell Inspiron 14-5406 14 Touch 8GB SSD 256GB Core i5-1135G7 2.4 GHz Win10P, Титан Сива (Продолжува)

Dell Inspiron 14-5406 14 Touch 8GB SSD 256GB Core i5-1135G7 2.4 GHz Win10P, Титан Сива (Продолжува)

DEN 16939.68

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, минимум 90-ден гаранција, и може да пристигне во генерички кутија. 14-инчен (1920 x 1080) LED екран осетлив на допир Екран.Intel Core i5-1135 G7 Процесор (Quad-Core, 2.4 GHz, 8 MB Cache). 8 GB DDR4 системската Меморија. 256 GB Цврста Состојба Диск (SSD).Dell Inspiron Конвертибилна 2-во-1 Лаптоп : 14-инчен Inspiron 2-во-1 карактеристики многу флексибилност со четири флексибилни начини и Dell Кино во елегантни - остри дизајн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Отворање дава многу област преку кои ѓубрето може да се укине.Овој сад е отворен за бизнис.9" кол.отворањ�

Тоа е за оние тркисрце моменти кои Freewell има создадено магнетни dslr фото / Mirrorless камера филтер систем за да

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Долг 410, 450, 470, 530, 550 100% сосема нов и висок кв

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

2 метри USB кабел должина, мултифункција кабел за контрола на операцијата, можете да лесно да се контролир

100% Merino Волна.ВИСОК КВАЛИТЕТ Нашата мека и пријатна капа е изработена од 100% SUPERFINE MERINO ВОЛНА.Еластичен, уд�

Ние се стремиме да ја испорача највисоката квалитетот на стоката, додека одржување на некои од најниски

Рачки на двата краја за задржување на товарот и флексибилност.Здрав сите заварени единица е изградена н

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Summary : Дебела PP материјал, стилски шупливи дизајн, зголемување на капацитетот, преносни нерешено може да

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

Smart Полнење : Power Wiz чипсет автоматски контрола на производството да се зголеми полнење брзина.Супер моќн

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.АнтиШпионски : Екр

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Многу Важно : во Внатрешноста на црна плик, вие добивате QR код за ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА картичка ве молиме

● Димензии : Дијаметар : 70cm / 27.5 инчен, од Страна на ширина на огледало кабинет : 13.5 cm / 5.3 инчен, Складирање

Ова е со висок квалитет топката имајќи.Линеарни Слајд Буш LM25 UU (25 x 40 x 59mm) Количина 50 50 PC Премиум LM25 UU Метал

ШИРИНА ИНЧИ : 48 ДЛАБОЧИНА ИНЧИ : 24 ВИСИНА ИНЧИ : 74 СОБРАНИЕ : Unassembled.ИЗГРАДБА : Пластика.Nexel Цврсти Пластичн�

Тоа вклучува нашата револуционерна 4 K способен 16канал N861 Серија мрежа видео рекордер (NVR) и десет 4 K курш�

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ МАСЛИН�

можете да контактирате со нас, без разлика кога и каде.Нема други алатки се потребни.Поради разликата по

Кабинетот школки едно парче страна, назад, и се соочуваат со рамка.Солидна врвот и на дното панели.Внатр�

Дизајн : поштенско Сандаче, може да се инсталира со голем простор, лесен за носење, едноставна атмосфера

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Џеб прегради задржи essentials одделени.РАЗНОВРСНА, исто Така, се користи како мачка / куче играчка кутија; Од

Please wait...