0
clear
  • Litterboy Миленици Пчела Прилог - Работи со Популарните Стапче Играчки!
  • -20%
  • -20%
Litterboy Миленици Пчела Прилог - Работи со Популарните Стапче Играчки!

Litterboy Миленици Пчела Прилог - Работи со Популарните Стапче Играчки!

DEN 258.48

Достапност
Достапно за нарачка

Litterboy Пчела рефил навистина носи од природните ловечки инстинкт на вашата Мачка.Мачките одат целосно за оваа рефил!.Околу 2 инчи долго плус малиот пердув крилја.Компатибилен со Популарната Стапче играчки како што се Da Птица, Мачка Catcher и други Прачки кои се користат Стринг или Метална Жица со зглобот конектор ако имате прашање за поврзување ве молиме прашајте !!.Додава различни за вашите Мачки Стапче Играчки!.Бои ќе се разликува малку.Овие Пчела refills Одговара на Популарната Стапче Играчки *Реална коса играчка да се активира вашата мачка ловечки инстинкт *Мачки оди лудо со овој рефил! *Што треба да го сокрие далеку додека не се во употреба!!На Litterboy Пчела рефил е направен од 100% вистински Елени коса и пердуви.Направени со косата безбедно прицврстени за пластична цевка трчање низ средината (Нема остри метални бар, како и други брендови) врската Со стапче играчка е преку плетенка силна кабелот кука на предниот дел безбедно прицврстени за пластични цевки.Црно-Жолта ленти и малиот пердув крилја.Едноставно клип за да игра! (прачки достапни одделно и се бара да го користите прилог).На секој кат има вградени природни лов инстинкт и потребата да се ловат да водат среќен и исполнет живот.Frenzy направи природни лов играчки.Како и со СИТЕ мачка играчки, ве молиме да ги надгледуваат да играат и да се стави настрана кога не е во употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Смешни Интерактивни Мачка Играчки : 3 разлика најпопуларните стилови мачка закачка стапче се најдобрит�

【Големина & Тежина】 φ2.6 оз Мали димензии и мала играчки лесно да се врши, значи дека домашните миленици �

?Висок Qaulity & Safe Играчка?Овие интерактивни мачка играчки избрани се изработени од Високо Qaulity материјали,

【Безбедно и издржлив материјал】Нашите производи се направени од ABS и PP материјал како и висококвалите�

Природни пердуви ќе го возбуди вашиот мачка и да излезат на "лов инстинкт".Овој интерактивен мачка игра�

Сет од 3 Различни Мачка Вежба Играчки : Освен нервира риба,ветрот до кадифен глувчето со тркала и интерак

Мачка е вроден хантер : Дизајн со шарени и пердув,се огласува ѕвоното и контролира светлината закачка за

Усвојување на избор материјал со одлична изработка, мачка играчка доаѓа со мека пердув и е солзаотпорни

Направен од висок квалитет на пердув / пролет материјал, издржлив и нетоксичен.Глушец во облик на кукла �

На пердув и pompom создава рипка форма, смешни и привлечна за мачки.Премиум материјал, nontoxic и безбедно, исто

Мачка пердуви закачка играчки направени еколошки и нетоксични материјали.Со шарени interchangle пердуви спа�

Сега со светли нови бонбони и златните прачки и забава избор на ткаенини и сл.НА МАЧКАТА ПИЖАМИ – На multico

Ноќта на вештерките Catnip Играчки : Catnip Играчки изработени од мек чувствува материјал, исполнет со природ�

[НОНСТОП се ИГРА ВРЕМЕ] Наменета да им даде на вас и вашиот писе постојано играат време, дури и кога вие' �

ฅ【Комуницирате со Сопствениците】 Ова е смешно мачка играчка дека мачките се допаѓа многу.Можете да к�

Тоа е лесно да се зафат и се држат додека играте, што го прави супер лесно за вас, и безбедно за вашиот пис

Мачките одат само диви за овие едноставни жица закачка играчки,жица елемент ја прави играчка движат errati

Вистински кастинг акција со кликнување на звук.Земја На Потекло : Кина.Пакетот Тежината На Производот Е

Led шарени тркала.Smart индукција почне да работи за 5 минути.Траекторијата разновидност.Батерија 400m Ah бате�

Даде домаќин отсутен компанија, не се плаши од тоа да се биде досадно дома ♥[Издржливи и Отпорни да Падн�

Please wait...